CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Jumlah Perempuan Berkhatan Di Malaysia Semakin Meningkat

Acong replied at 10-3-2016 02:13 AM
jalan kangkang sambil tayang biji ke?

tayang biji apa tu conggggggggggggg

mokcikKSKB replied at 10-3-2016 06:38 AM
Mulalah nk stat isu sempurna bagai..bistu nape lelaki khatan plak.owhhh sbb buruk benar rupa kot ...

Itu termasuk lelaki dan perempuan lah makcik oiiiiii!. Makcik ni tak percaya dengan Quran ke? Makcik Bukan islam? Hehehe...

Bagi saya, baik lelaki ataupun perempuan...jika tak bersunat adalah lebih bagus. Ada orang kata lelaki tak bersunat kotor, hello..jika kita tau menjaga kebersihan dan sentiasa menjaga kebersihan ...disitu tiada masalah kekotoran.

PENIS yang tak potong nampak lebih sopan. Sebabnya tak nampak inside out!

Edited by cherub at 10-3-2016 10:06 AM
mokcikKSKB replied at 10-3-2016 06:45 AM
Nape x jwb aku tanya rosak sgt ke nerve kat situ setakat prick ngn jarum?owh..lupa sbb teori ko  ...

Ring tu kat clitoral hood mokcik. Bukan kat clit itself. Untuk tambah ransangan pada clitoris. Kot iya jngnla emo. Boleh je bincang ilmiah. Bukan teori buat2 la.
Soklan tu dah berjawab tapi tak quote nko kot. Rajin2 la beklog kalau betul nak tahu. Bukan nak kata...some articles ni ada conflict of interest.
Cukup setakat i say that. Benda bukan wajib pun.

Acong replied at 10-3-2016 02:25 AM
bukankah umat padang pasir kata haram ubah kejadian tuhan? sunat2 nie tak haram lak.......

Saya rasa ummah Padang pasir pun confused lah acong masih terikut kitab yahudi.

chazey replied at 10-3-2016 01:42 AM
Melayu memang majoriti dikhitan ka sis mengikut pengalaman sis dan orang2 sekeliling?

Serius ai ...

Iya melayu majority khitankan anak.
Sebab rite of passage melayu. Muallaf pun kena pressured khitan.
Yg buat pesta khitan ni GP2 di kampung2 melayu di bangi shah alam dan juga batu pahat gitu. Duit masyuk. Bila ditanya specifics mulalah cakap itu dan ini. Reality nya tak ada SOP kukuh tentang khitan. Sebab itu ada yg cuit,yg potong hood dan terslice off the clitoral head sebab tu tetiba cuit mencuit ni jadi sop pulak.

Apa2 pun khatan juga agak ngeri kalau tetiba gp hantar anak2 yg kepala kemaluan dah hitam dan mati atau putus dek khatan beramai2 macam kilang. Bab khitan melayu agak conservative. Semua nak anak bak mutiara embun pagi.

FOTHER-MUCKER replied at 10-3-2016 10:02 AM
Saya rasa ummah Padang pasir pun confused lah acong masih terikut kitab yahudi.

golongan pak pandir   

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Follow Us
mokcikKSKB replied at 10-3-2016 06:35 AM
Apelah nk dibangga ngan kotey x sunat ko tu..gross! Orgasm ke klimaks ke x gigihlah nk canang satu ...

kesian makcik tak pernah orgasm.......  

lain kali guna vibrator  

Aku Ummat muhammad yang mengamalkan sunnah nabi Ibrahim..

Edited by namirulmukminin at 10-3-2016 01:51 PM
mokcikKSKB replied at 10-3-2016 06:47 AM
Aku sakit hati psl ada org x reti nk jaga aib bini dia.xmalu sunggih nk cita dlm porum..untung bin ...

Memang patut pon dia kena aib pasal dia menyundal.. Macam aku cakap la dia ingat test yg jantan lain punya boleh puas.. kesudahannya sama gak pasal masalah dia puki dia tu yg x cukup sifat... tak pasal2 kantoi dgn tgh menyundal dgn jantan lain, memang la kena talak... Hujung2 jantan yang dia test tu pon taknak amek dia buat bini... Pasal memang barang dia yg tak sedap... Padan la dgn muka dia tu.. Aku gak sedap dapat ganti yg baru & barang BAEEKKKKKK... Dulu aku tak pernah merasai nikmat sex sebenar sebab yg dulu HAMBAR... Lani aku senyum sampai ke telinga pasai yg ni punya tak potong itu mutiara... So, Sapa yang BODO???? Kalu nak ikutkan, aku yang sepatutnya menyundal pasal aku tak dapat rasa nikmat sebenar sex dengan yg dulu pasal dia pi potong benda alah tu... tapi ni tak... Eh dia pulak yang pegi menyundal... Hah... mendapat lah ko...

Sampai lani dia menjanda... Jantan tu test tak sedap, kena tinggal... Jantan ni plak test sama gak tak sedap pastu kena tinggal lagi... padan muka..

seperti biasa, yang terlebih sentap
tetap juga non muslim termasuk
di kalangan perempuan gatal bijik

namirulmukminin replied at 10-3-2016 01:38 PM
Aku Ummat muhammad yang mengamalkan sunnah nabi Ibrahim..

oh....... yahudi  

Sejak bila mu jadi bodo gini acom?

i hate this topic ::

chazey replied at 9-3-2016 11:07 PM
Aiyoh. Sampai begitu sekali ereb eksploit wanita untuk kepuasan kepala bana mereka?

ye itu la yg dsmpaikn oleh doc itu.. tp iol xde la kaji lbih lnjut cz xde kpntngn utk iol hihii.. hrp2 ilmu yg doc tu smpaikn pd iol itew adalh bnar blaka

sec pkul rata nya iol pecaya apa yg doc tu bgtau coz tgok je la pak2 arab, majoritinya ltakkn pompuan beh tapak kaki je

Apa yang saya fikir. Nabi ibrahim sunat masa berumur 80 tahun seingat saya? 80 tahun dah tak boleh ada smegma lagi. So mungkin dia mengalami masalah phimosis..sebab ramai orang tua yang akan ada masalah phimosis ni, jadi untuk menyenangkan tugas menyuci lebih baik potong!

namirulmukminin replied at 10-3-2016 01:47 PM
Memang patut pon dia kena aib pasal dia menyundal.. Macam aku cakap la dia ingat test yg jantan la ...

Iols cerita pasal your story pada my husband semalam. Dia bersimpati sgt. Iyala benda macam tu bukan nak boleh cerita kat org kan. Sexual counselling kat mesia ni dipandang haram bagai.

And so unfortunate she had to explore dgn org lain to see if there was any difference. Kadang2 makpak yg pompang2 kat sini pro khitan ni tolongla pikir. Yg patut slice ialah clitoral hood untuk better exposure during sex. Kalau tak reti tak perlu buat. Sebab itu harus atau sunat saja hukumnya sebab nak slice C hood bukan senang sbb labia tertutup tulip gitu. Tapi sebab desakan masyarakat nak jugak khitan maka ada saja docs yg ikut resmi bidan kampung yg main taram je colek the C dgn jarum. Bayangkan kalau lelaki sunat dan doc tak reti nak buang kulit tu tapi dia improvise dengan scarring the glans penis via tikam dengan jarum. Its mutilation okay. Dan akhirnya kita dengar cerita2 yg meruntuhkan rumahtangga. Sex itu marital privilege. Bukan perkara kecil.

cherub replied at 10-3-2016 04:11 PM
Iols cerita pasal your story pada my husband semalam. Dia bersimpati sgt. Iyala benda macam tu buk ...

Senyap pulak makcik tu sorang... Marah benar dia... salah sorang mangsa yg tak dapat merasa nikmat sebenar bersuami kot..

susukambingbest replied at 8-3-2016 06:25 PM
masa iol bt part tme pmbntu klnk dlu, ada la iol asst doc snat bby girl ni.. bby tu dok mnggelepar x ...

Clitoris dan penis ni struktur dia serupa. Dan bila teruja jugak ia akan erect dgn physiology yg srupa. Juga punya kulit litup yg serupa. Sunat tu potong kulit for both. Tapi for clit the litup is separa since yg bawah tu ada vagina. So potong pun cuma hood sahaja. Bodohla doc yg ikut resmi bidan pi cucuk2 C.

bellaa replied at 8-3-2016 05:14 PM
betoi ke hanya pmpn tak sunat boleh cum mcm pili bomba?

abis kalo pmpn sunat, takat mengalir g ...

Boleh aje perempuan sunat ejaculate. Also depends whether the entire clitoris was damaged ke tidak or how bad the mutilation was.

Cuma C orgasm lebih mudah dari vaginal orgasm. Nipple orgasm pun lagi mudah. Dan mesti kita ingatkan bahawa the prime sexual organ wanita ialah her brain. Sebab itu relationship lebih mempengaruhi tahap orgasm.
Walau begitu not all women ejaculate atau bother to try atau tahu atau malu ie inhibited. Ada juga yg sebenarnya kena molest semasa kecil maka buat lah apa pun dia tak enjoy the experience.

Soklan yg sama boleh kita ajukan pada breast cancer survivor. Sebab tak ada nipple maka takkan tak orgasm. Badan manusia ni macam inilah. Kalau ada satu je tangan boleh aje bekerja seperti biasa. Sama dgn satu mata. Kalau kedua2 tangan tak ada pun boleh lagi normal. Dan kalau kedua tangan dan kaki tak ada pun masih lagi berfungsi sebagai manusia. Where there is a will and understanding there is a way.

Pompuan bersunat tidak menghilangkan semua nafsu mereka. That's a FACT.

Korang ni duduk dlm gua ker?? Pompuan tak bersunat la banyak masalah !!!

Yg ramai hypersex berzina sana sini pon adalah pompuan tak sunat....tengok
majoriti negara2 Barat, tengok Siam, Vietnam etc...

Yg ramai jadik pelacur pon dikalangan pompuan2 yg tak bersunat Thai, China,
Filipina, Latin America..etc..

Yg banyak ada sexual problem(FSD) pon adalah kalangan pompuan2 yg tak sunat.

Banyak hikmahnya pompuan bersunat, kalo tak tau selidik ambik tahu.
Jangan buat pandai2 macam ramai forumner2 kat sini yg sentap tapi tak tau apa2.

FYI...sesuatu yg disebut dalam Agama adalah suruhan dan tuntutan Tuhan. Suatu kewajipan
yg umatnya harus tunaikan. Ini tah apa2 cakap tradisi Yahudi la, tradisi Melayu la.
Jangan samakan dan campurkan hal2 tradisi dan tuntutan Agama.
so unfortunate she had to explore dgn org lain to see if there was any difference.

Oooo...so org pompuan yg tak bersunat takde explore dgn jantan2 lain Wake up....

pro khitan ni tolongla pikir. Yg patut slice ialah clitoral hood untuk better exposure during sex.

Ini mana belajor niii Awak takkan tak tahu yg bijik kelentit super sensitive !! Awak suruh expose the
bijik..OMG...tak senang duduk dan awak menganiaya budak pompuan tersebut. Apa fungsinya kulop kelentit ???
To protect the sensitive clit...ini awak pulak suruh exposekan..Crazy ke apa ????
Operation ini adalah sesuai apabila dokter mengesahkan wanita tersebut mengalami masalah sex sahaja!!!
BUKAN semua budak2 pompuan dokter exposekan clitnya !!!

Kalau ada dokter Bodoh begini buat kat ramai budak pompuan, patut ler pompuan2 skrg ramai yg gatal bijik,
merenyam, menggelusei tak tentu arah. Stupid Dokter...

Khitan sebenar BUKANNYA sekadar oles lalu kelentit, cucuk jarum kat bijik, Kalau macam tu bila dokter cucuk index finger
utk ambik sampel darah...korang cakap dokter dah sunatkan jari akuuu !!!

Al-Baqarah : 216

“Boleh jadi kamu membenci sesuatu padahal ia amat baik bagimu dan boleh jadi pula kamu menyukai sesuatu padahal ia amat buruk bagimu,
Allah mengetahui sedang kamu tidak mengetahui”