CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: cmf_Kimmy

[SBS] War Of The Roses (One HD Ch. 393)

suka betul aku tengok cara daesong layan si pompuan gatai yumi tuhh{:4_182:}....konon nak bunuh diri ler,nak bagitau semua orang die mengandung anak daesong lahh..padahal daesong tak heran pon.....si haejoo plak macam biase dok gedik gedik ngan dong tak tuhhh.....alangkah bagusnya kalau si haejoo layan daesong macammana die layan dong tak waktu before daesong ade affair dulu..and jugak daesong buat dingin jer ngan yumi macam sekarang nihhh.....barulah aman jer rumah tangga diorang.....and episode malam nih si yumi tuh dah dapat curi  usb dari daesong yg mengandungi kejahatan yg die buat kat encik hwang.....arghhh tension akuu....patutnya si daesong tuh terus jer bagitau encik hwang tak payah nak tunggu si pompuan gatai tuhh

tak silap aku minggu nih kot daesong nih akan accident...tak sabo nak tunggu episode tuhh...

yumi langgar kan? yumi nak langgar hae joo tp terlanggar dae song plak...

spoiler bwh ni
nanti dae song dpt cancer

yumi langgar kan? yumi nak langgar hae joo tp terlanggar dae song plak...

spoiler bwh ni
nanti d ...
katak hijau Post at 8-11-2011 19:21

ohh yer ker...sedihnya ......tak sabo nak tunggu malam nih....nanti haejoo batalkan peerkahwinan dengan dong tak kan...tak taulah die batal or tangguh.....tapi pernah tengok kejap dekat online citer nih waktu tuh daesong koma...tapi tak paham ler plakk....takde sarikata....

malam ni, daesong kena langgar dgn yumi. actually yumi nak langgar hae joo tp daesong selamatkan dia...nanti doc akan cakap daesong xde peluang hidup lagi :~(

pastu, haejoo nak tangguhkan perkahwinan tp dong tak x setuju. rasanya kalau aku jadi hae joo (chewah) harus aku undur diri. nampak sangat si dong tak masih ada perasaan kat mi yung kan? lagipun kasih sayang diorang mcm dah pudar sejak mi young hadir... dah takde peluk2..takde gurau2..

Follow Us
Apa pon aku meluat ngn mak dae song ngn adik dia dok sumpah seranah hae joo tu. Padahal dua org tu dh bleh accept dh yg dorang tu dah divorced. Mmg sial btol la si yoo mi birah tu.  Kesian plak aku tgk dong tak jd mangsa keadaan. Tp btol la dia tk jd kawin ngn hae joo tu kan? And at the moment watak aku plg tak suka is woon hui adik dae song tu. Eeeeeeeeiii!!! Annoying nya!!

motif sangat hae joo call daesong instead die call dong tak nak teman die jumpa yumi{:4_193:}..apepon episode semalam mmg sedih ler{:4_227:}...kesian daesong and jugak kat haejoo{:4_227:}....mak daesong tuh aku tak ler menyampah cuma die geram jer kat haejoo..aku paham perasaan die...yumi birah tuh amboi dok hasut si wun hui tuhh{:4_194:}...pandai betul manipulate org minah garit nihhhh.....confirm wedding diorang batal kannn.....

ooo ye ke? daesong kena langgar...aku dah termiss beberapa episod sbb demam selsema..huhuhu...makin best ceta ni dah dekat2 nak abis...

touching episode malam tadi...terutama scene haejoo confess kesalahan die kat daesong tuhh{:4_227:}.....and waktu daesong dah nak sedar tuh aku pon nak nangis kegembiraan sekalik{:4_186:}..gigih tauu......and sedih jugak untuk dong tak tetiba nampak die lonely plak...tapi die mmg lelaki yg baik hati,and caring

touching episode malam tadi...terutama scene haejoo confess kesalahan die kat daesong tuhh{:4_227: ...
choolakaw Post at 11-11-2011 10:10

hihihi..aku nak tanya ko,ko nak pi NY ke dok spital....kalau lah ko kat tempat haejoo...

Apa pon aku meluat ngn mak dae song ngn adik dia dok sumpah seranah hae joo tu. Padahal dua org tu d ...
iwa_wawa Post at 9-11-2011 23:55

aku pun faham perasaan mak daesong marahkan hae joo.. dlm keadaan mcm tu mmg mak dia akan salahkan hae joo. aku pun heran kenapa hae joo tak mintak teman dong tak. mmg padan pun muka dia kena marah dgn mak dae song.

aku pun tak suka woon hui. ada skali tu aku tengok episod last, woon hui ni tido dgn bf dia tu apa nama dia? encik jang? padan muka dia. ahahahah

hihihi..aku nak tanya ko,ko nak pi NY ke dok spital....kalau lah ko kat tempat haejoo...
hotskirt Post at 12-11-2011 13:51

tak faham ler soalan nihh{:4_229:}  ...ny tuh new york ker ....kalau aku jadik hjoo mesti ler aku dok hospital.....buat ape nak pegi ny bagai tuhh sah sah yg terbongkang atas katil tuh ex hubby kita kan...lepas tuh gara gara nak selamatkan hae j nih ler daesong tuh accident kann....{:4_243:}

aku pun faham perasaan mak daesong marahkan hae joo.. dlm keadaan mcm tu mmg mak dia akan salahk ...
katak hijau Post at 12-11-2011 15:06

woon hui tuh kalau kawin ngan encik jang tuh ade pontensi bakal jadik cam kakak ipar die ...encik jang tuh dah ler kaki pompuan ......mmg sah sah kene curang nanti..

tak faham ler soalan nihh  ...ny tuh new york ker  ....kalau aku jadik hjoo mest ...
choolakaw Post at 12-11-2011 16:18

oit tak paham ker?..tu kalau lah ko jadik si hae joo...tapi betullah jawapan ko tu yg ko kalau jadi haejoo akan stay kat spital...agak2 minggu ni abis ke WOTR ...?

si woon hooi tu patut kena 'someting' skit...mcm frust ker?..apa2lah..sbb aku tensen tengok dia kekadang nak kasik penampo jer...dah lah ckp lepas..tak bole nak simpan2 rahsia skit...eeeiii gerammm nya..:@
tapi sebenarnya dlm realiti mmg ada org jenis mcm ni gak...hihihi

woon hui tuh kalau kawin ngan encik jang tuh ade pontensi bakal jadik cam kakak ipar die ...e ...
choolakaw Post at 12-11-2011 17:20

mmg pun...nanti dia kena 'toot' dgn en jang. padan muka!

oit tak paham ker?..tu kalau lah ko jadik si hae joo...tapi betullah jawapan ko tu yg ko kalau ...
hotskirt Post at 13-11-2011 16:33

minggu depan habis citer nihh ....

si woon hui tuh tak silap aku umur die cam 32 camtuh kann..patutler emo,gedik semacam jer...anak dara tua kaedahnyer{:4_241:}.....lepas tuh dok paksa encik jang nak kawin ngan die..padahal mamat tuh cam nak mengorat si sora....salah seorang rakan sekerja diorang yag baru tuh....desperate pompuan nihhh{:4_194:}......

tapi aku tengok ceta korea suker ceta laki curang2 jer...sblm ceta ni kan mcm tu gak, jgn ganti ceta ni kes curang udah lah ye...

yelah andartu kena gedik lebih...tapi mcm tak sesuai dia ngan en jang...dgn sorang lagik tuh mcm ok...hahaha