CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: Cari-Saiful

Hafidz Roshdi Fail Dua Hadanah, Penuh Dan Interim Terhadap Dua Anak

Biar je bapak jaga.. mak nya boleh pegi kejar impian gi study oversea. Bina hidup baru. Dh berjaya nnti ada keje tetap ambil la balik.

_blackbird replied at 16-5-2023 05:39 PM
aku pon byk jumpa anak yg ex laki dpt custody mmg jarang ada problem, jarang anak jadi rebel, anak ...

Mcm kat kg nenek i tu. Bapaknya leoas cerai bawa lari semua anak baik kg. Bapak takde keje, mak keje berjawatan la jugak. Bapak nk anak tp takde income.. anak smpai gi rumah jiran minta mknan. Mak diaorg minta nk jumpa pun tak kasi. Tp yg kelakarnya geng akak acik bwg still salahkan exwife dia sbb sanggup biar anak tak mkn. I is canot brain at all.

gucci_advocate replied at 17-5-2023 06:59 AM
Aku pun setuju dengan you.

Kalau custody dengan bapak, at least wife tak payah turun naik mahkama ...

yelah kalau bapak jaga mmg comot nengok nya, asal boleh je penampilan . tapi kan dlm circle aku kan, yg ibu2 tunggal kaki tiktok ni anak dia mmg tak comot, tapi selalu kebulur tak cukup makan, mak busy tiktok, anak tak diberi makan sampai kena meminta2 dengan kawan2 si mak ni sebab si anak sebab kebulur

Lampuled replied at 17-5-2023 07:36 AM
Mcm kat kg nenek i tu. Bapaknya leoas cerai bawa lari semua anak baik kg. Bapak takde keje, mak ke ...

tu mmg dah lama berakar umbi dlm masyarakat kita mcm tu. ahahaha . serba serbi pompuan kena buat sebab tu byk laki jadi free and easy

Lemon_juice replied at 17-5-2023 03:21 PM
Ye you

Ada kesah di sebalik kes kena tumbuk tu

Apa kisahnya you? Spill the tea sikit...

adakah nnt dia akan kawen dgn yuhada iteewww?

Follow Us
airmineral replied at 17-5-2023 04:22 PM
adakah nnt dia akan kawen dgn yuhada iteewww?

bukan dah kawin ke?

weezerfan replied at 17-5-2023 01:06 PM
Kalau aku bg je hak jagaan kat ex laki.biar dia letih jaga anak xde masa nk bermukah ngan betina lai ...

Boleh caya ke dia akan letih jaga anak.
Silap-silap disuruhnya bini baru yang jaga anak-anak dia.
pastu mula la bini baru dera anak-anak tu.
sama macam kes sepupu aku lah, cuma nya sepupu aku tu sendiri sebagai mak, tak nak jaga anak dia sendiri.
anak kena dera dengan mak tiri pun dia buat bodo.
Bodoh betul.

mizruncing replied at 16-5-2023 05:17 PM
dah mencurang pas tu tau plak nak anak2. masa mencurang ingat anak x?? tu laa org laki. alih2 pompua ...

Mencurang tu antara dia and bini je
Anak anak tetap dia sayang …
Hafidz ni mmg manjakan humaira lebih dr shu….
Boleh nampak laaaa kat socmed , budak2 tu nak kat bapak lebih dr mak

AWEKSAMURAI replied at 16-5-2023 05:27 PM
Aku salah sorang yg bagi hak penjagaan ank sepenuhnya kepada bekas suami aku alhamdulillah 19 tahu ...

Setuju sgt

galleria23 replied at 17-5-2023 04:36 PM
Boleh caya ke dia akan letih jaga anak.
Silap-silap disuruhnya bini baru yang jaga anak-anak dia.
...

Bukan sume mak tiri tu jahat ada je yg baik hahaha done bekap #athiragatai  hahahahahaha

eh2... ko ni... ada hati nak jaga anak? diri sendiri pun huru hara.... kang silap sikit, anak tu ko belasah pulak. bkn nya betul dia ni.

_blackbird replied at 17-5-2023 02:47 PM
tu lah.. mau meletus ww3 kalau kecik lagi . mak tiri confirm kena ganyang. tapi si bapak pon  ...

Adik tiri ada 2 org, 1 yg sebelah ayah n lagi 1 sebelah mak diaorg yg dah kawin lain jugak. Yg sebelah mak ok je kalau jumpa boleh main sama2 n mmg rapat. Yg sebelah ayah (mak tiri) ada sorang adik tapi mmg x rapat wlaupun duk serumah. Diaorg cakap budak tu manja x boleh nak main sama2 sbb selalu nangis last2 mmg diaorg semua x layan dah budak tu n biar mak tiri tu jaga sendiri

AWEKSAMURAI replied at 17-5-2023 02:54 PM
Sbb tu aku bercerai xmau apa2 dh .. nak amik ank amik la sbb benda2 gini lah ...xnk jd kan ank bul ...

Kesian dekat anak2 yg x dpt jumpa ayah sbb sikap mak diaorg sendiri. Bila kawin dgn duda ada anak mmg atas nasib la. Kalau dapat ex wife yg ok nasib baik tapi kalau dpt yg berdendam n x puas hati sampai kita yg xde kaitan pun kena mmg kesian lah

Biasa i jumpa ex wife yg macam ni confirm x bagi bila ex laki nak jaga anak2

Mcm cerita sepupu i sorang gini la lepas bercerai dia tinggal anak2 bagi mak dia jaga. Bila ex laki dia mintak nak jaga anak2 dia x bagi sakit hati betul la yg jenis perangai mcm ni x tahu la dia nak apa sebenarnya

Afie13 replied at 17-5-2023 05:40 PM
Kesian dekat anak2 yg x dpt jumpa ayah sbb sikap mak diaorg sendiri. Bila kawin dgn duda ada anak  ...

Ni pon sama bukan ex dia jaga pun mak dia yg jaga hahaha tp kalau laki aku nk amik jaga pun aku pun xnk ......  Kalau laki aku nk jumpa bleh lah ...setakat nk bwk balik tido sehari dua okey lah mengkala nk jaga selamanya mmg aku xnk ..... Aku tau aku org yg mcm mana .... So aku malas nk serabut2 kepala nak makan hati bagai ...sbb laki aku pun bukan nya ada pendapatan tetap ..  kebanyakan brg rumah ke hape sume aku yg beli .. sume benda aku yg beli lain lah kalau laki aku bagi aku sbulan 3k ke 4k ke hahaa bleh la ...so biar je dorang bergaduh sampai kiamat ..hahaha aku mmg x pnah masuk campor hal dorang dua .. laki aku nk bg duit ke xnk bagi ke dia punya pasal ... Yg betina pun kejap gaduh kata tu bkn ank laki aku satgi citer kat org kata pak x ingat ank plak aku pun pening kalau bekas2 bohsia ni bercakap

Si m**tal ni boleh ke jaga anak2 tu? Kompius haku