CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: aiharanaoki

Rupa-rupanya aku bini ke 2

Reply #119 kikilalat's post

memula mungkin perangkap tapi celik bijik mata...wallawei..tubuh mantap ..mata bundar..bibir bak delima merkah..seksi..sedusive..bla bla..rugi ooo tolak rejeki ekekekeke..

Originally posted by tehlaut at 30-1-2009 11:21 AM

off topic.... kiki dh due ker?

belummmmm... tengah tunggu nak beranak ler nih...

kak Lipton,

tu la setuju dgr org kata, sapa bini org siam, uiskh.. susah dia nak cerai . tambah2 kalu bekas gro... layanan superb tahap gaban... dah bertahun terel , 'what men want' hehe

Reply #106 afja's post

tp aku rasa dia kawin pas preggy lah....kan dia mcm ingat2 balik tu....so mesti kisah sblm kawin

Originally posted by ma'cherieb at 30-1-2009 11:44 AM
kak Lipton,

tu la setuju dgr org kata, sapa bini org siam, uiskh.. susah dia nak cerai . tambah2 kalu bekas gro... layanan superb tahap gaban... dah bertahun terel , 'what men want' hehe

pompuan siam nih .. bab control laki dan layan laki .. dah jadi cam seni dorang ..

aku rasa suami ko perlukan sokongan dan mungkin tindakan dia berkahwin dengan perempuan siam itu sebagai langkah berjaga-jaga.

Mungkin perempuan siam tuh antara geng musuh-musuh suami ko so bila laki ko takluk wanita itu mungkin peranan untuk mereka jatuhkan laki ko terbatas la sikit.

Maybe wanita itu merangkap spy ke?? aku nasihatkan sebelum ko teringin nak bersemuka nak kenal kenal dengan madu ko itu, ko mintak izin pada suami ko sebab hanya suami ko jek tahu apa pasal dia mengahwini wanita itu sedangkan dia dah ada awek.

mungkin perkahwinan mereka ni berdasarkan kejadian no heart feeling, tapi bila laki ko amik keputusan mengahwini ko, tiba tiba madu ko bertindak sepatutnya yg aku salute tuh dia tak serang pun ko, ntah ntah madu ko ni ada perasaan pada suami ko. mungkin dia ada peranan lain tapi manalah tahu bila dah terkahwin terus ada feelinggg
yelaa kot kot anak dah dua takkan laa tak ada feeling antara suami dan isteri. Dah sebumbung beb tak logik laa layanan tak jitu.

Apa yg tak logik antara ko dan suami ko, bercinta 8 tahun? Lama tuh........
kalau aku dah carik lain dah tak sanggup aku kena usung sana sini alih alih tak dapat jadik no.1?(dijadikan seorang isteri). Tahap bengang siut sabar menanti alih alih jadik no.2 aku faham laa situasi ko ni.

Patutlaa laki ko slow nak masuk meminang sebab dah ada bini. Kesilapan ko sebab ko tak siasat sepanjang 8 tahun ko bercinta cintun? Kenapa slow dan lembab seorang lelaki nak hantar rombongan? Mestila ada sebab itu bukan cool namanya ni dah tahap cold dah tahap kedinginan melampau. Aku rasa markah diberi pada ko kat sini ialah KESETIAAN. kerana itu suami ko ambik ko jadik isteri dia. Jadik ko lupakan lah pasal ketipuan dia tuh sebab alasan yg diberi tuh hanyalah sekadar nak sedapkan hati ko supaya ko rasa dihargai. Kadang-kadang orang lelaki ni menipu sebab dia nak selamatkan keadaannnnnnn. Jadi la isteri yg baik. Aku doakan ko bahagia dengan suami dan keluarga hingga akhir hayat.

Follow Us
aku masih blur lagi dgn citer tuan umah nie...........

aku rasa alasan yg laki ko bagi tu alasan yg bodoh..
if kena perangkap and kena tangkap basah, bayo jelah denda tu...
tak semestinya kena kawin.....
dah tu, konon layanan tak seistimewa layanan dia pada ko tapi bleh plak kuar 2 anak... siap bwk balik kg tu.......
ilmu per yg laki ko guna ek????

Originally posted by afja at 30-1-2009 09:04 AM
mlm td aku tgk citer rozanna.....
rupanya rozanna bini kedua.....kawin kat siam....
ku ingatkan mistress hermanez... rupanya kawin senyap2 daa....
patut laki marah benar ada dua jantan meng ...

ko follow ekk citer rozanna?
aku geli geli laa tgk rita dgn org tua tu..jadi aku tanak tgk
ala..aku ingatkan rozanna tu kawen dgn rosyam..

adakah tuan rumah kawin kat siam gak?????   macam mana majlis kahwin tuan rumah nih yer???

bg aku benda dah pun terjadi, bg aku laki ko tu menipu utk selamat kan diri dan menjaga keaadan......betul bagai dikata forumer lain, kalau ditangkap basah byar je la saman,,,nih nak kahwin bagai...pastu siap tkeluar 2 anak plak tu... tak kan anak betong plak kan... mesti la hasil kerjasama dr laki ko gak.....

so, ko terima je la keadaan dgn seadanya,,,, nak marah n meroyan pun buat putus urat jer   pk masa depan anak ko lagi bagus.... kalau laki ko tu byk duit..........yeah!!!! kite enjoy   jangan jadi perempuan yang rugi................... layan jew laki ko ngan ikhlas....dapat pahalalagi,,, kalau dia x layan ko dah.... sepak jer masaalah tu jauh2...buat semak kepala otak jew.....

ramai bini adalah lambang kegagahan lelaki

tapi takdak bini lambang kegumbiraan hati

Balas #130 ajinomotonosuga\ catat

aji ko yang mana satu....

Reply #131 tupaihangus's post

lagi mau tanya kaaa..

Originally posted by tupaihangus at 30-1-2009 03:34 PM
aji ko yang mana satu....

yg lambang kegembiraan hati sokmo tu..

kalu aku la..aku nak mintak cerai je..biar la die jage wife 1st..lgpon da ade anak..memang la perit..tp dr makan hati tiap2 hr...no way..

tempoh lapan tahun adalah waktu yg sgt lama utk seorg lelaki nak propose kat pompuan. Klu aku, sorrylah nak tunggu lama2. Paling lama aku dgn lelaki bercouple adalah husband akulah, walaupun aku kenal dia masa umur 15 tahun, kawan2 lebih kurang 1 tahun, lepas tu putus, lepas 8 tahun, jumpa balik, jumpa lepas brpa minggu terus propose dan bertunang lebih kurang 2 tahun. Sebelum tu adalah berkawan2 biasa tp agak2 nak serious je, aku lari. Paling lama kawan pun 5 bulan kot, Susah nak commit.

Originally posted by afja at 29-1-2009 04:27 PM
x larat nk bercakap isu poligami ni dah....

wa pun sama la...emosi jer lebey...

Originally posted by Core at 30-1-2009 05:11 PM
tempoh lapan tahun adalah waktu yg sgt lama utk seorg lelaki nak propose kat pompuan. Klu aku, sorrylah nak tunggu lama2. Paling lama aku dgn lelaki bercouple adalah husband akulah, walaupun aku  ...

jangankan 8 tahun, 2 tahun pun dah kira lama?
satu tahun tuh org kg dah kecoh dah boleh timbul fitnah jek
even bercinta jarak jauh memang macam-macam perkara terjadik
memang sukar hanya segelintir je couple yg bertahan setia, selainnya banyak yg kecundang
kalau tak side lelaki, side perempuan mesti kawin dulu atau couple dengan org lain.

lama betul u kawan tapi rupanya u jadi orang ke 2..
Tak kiralah camana punca kahwin camana, yg pasti dorang kahwin sah..
mungkin sakitnya lebih sbb u kedua bukannya pertama.

Originally posted by maizana at 29-1-2009 05:15 PM
Bukan ke best jadi isteri kedua?. selalu dengar cerita isteri no 1 yang merana...

Itu kalau bini no2 jahat..kalau yang lembik cam aku..harus ditindas..tidak..tak rela..

Originally posted by aiva at 30-1-2009 11:49 AM
aku rasa suami ko perlukan sokongan dan mungkin tindakan dia berkahwin dengan perempuan siam itu sebagai langkah berjaga-jaga.

Mungkin perempuan siam tuh antara geng musuh-musuh suami ko so bi ...

macam drama la plak..