CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: hhhhh

BOYS BEFORE FLOWERS - JIB 12~Lee Min Ho/Go Hye Sun/Kim Hyun Joong

Close [Copy link]
limau... bkn salam.. kalo dpt plok pun me nak tp tah aa ade rejeki ke tak...

1294# blankie

ampes tul punya manager...mau kena sumpah seranah nih

1293# blankie

bertuahnya ko blankie ledo lambai balik kt ko...

habis dah bab smalam.. bab kat epot plak... aku congok sejak kul 7.30 pagi... tunggu punya tunggu tak sampai2 gak mamat2 ni.. pastu dalam kul 9.45 ada plak lah satu flight ke KL retime dari 11.45 ke 2.25.. aku harap2 bukan flight tu lah.. nazak nak tunggu.. skali dalam kul 10 pagi.. jeng jeng jeng.. aku yang dok sedari tadi dok tunggu depan lif memang terbuntang mata bila diorang keluar lif betul2 depan aku.. tergamam terus cramp tangan bergegar semua gambar.. hahahahaa..

betapa tangan aku bergegar..

ni laaa manager garang nak mampus tu.. awal2 lagi dah bagi signal no photos.. no photos.. padan muka dia tadi semua orang pakat jerit napun manager.. napun manager.. wakakaka..

bergegar lagi...

BLANKIE...NAK LAGI..LAGI...

kannnnnnnnnn kaka Ley kannnnnnnn.........................Ji Hoo sunbae lambai blankie!!!

nnt mstla rmi org!! harus xtaula Ji Hoo sunbae nmpk aku yg tecik comel ni ke idok..........
anonymous5050 Post at 3-9-2009 12:18

HARUS KO KECIK COMEY CM JANDI..JH sunbae musti salam ngan ko...arap2 nony dpt la bersalam ngan JH

Follow Us
1304# blankie

waaaaaaaa untungnyerrrrrr depan mata tuh.....nasib bergegar jer..kalo pengsan...tknyer haruuuu nnt

seperti yang aku cakap.. sorry laa aku taaaak kenal yang lain2 melainkan jihoo sonbae.. tapi mamat baju grey pakai topi tu memang lawak ler.. dia paling happening tadi.. dok terjerit2 sebut apa khabar.. terima kasih.. tu mulut dia gitu tu tengah dok sebut2 perkataan BM laa tu.. hahahaa.. bila ditanya balik kat dia apa khabar dia jawab 'sayang'.. wakakaka..

manager yang menyemak..

ehem.. ehem.. nampak tak apa mamat yang pakai baju merah nun pegang kat tangan kiri dia? hadiah dari aku.. hikhikhikhik... aku bagi kopok amplang.. tak senonoh aku ni.. banyak2 hadiah kopok aku bagi.. ngan kain sarong.. lantak dia laa nak wat apa ngan kain sarong tu.. nak pakai ke.. nak buat khemah ke.. nak frame gantung kat dinding ke.. asalnya aku nak bagi kat ji hoo.. tapi manager tu suka sangat kepit ngan dia.. rimas aku nengok.. last2 mamat ni je laa aku sempat tarik dan bagi hadiah.. ye.. AKU TARIK dia..

nak masuk ke dalam balai berlepas..

bajet hensem laa manager tu senyum camtu.. yang pakai baju hitam tu lagi hensem.. wuwuwuw...

blankieeeeeeee....syabas bagi  kopok amplang..awat tk bagi sekali kuih cincin..kekekke...nyum...nyumm..musti org yg berbaju merah tuh suke makan kopok tuh....

sarongggggg...wakakak...bagus2...syabas blankieeeeee...!!!!!!1

tengah beratur nak scan barang..

ji hoo sonbae yang bajunye sama dengan polis dan baju aku juga... tapi sayang aku takde amik gambo dengan dia.. huhuhu..

ji hoo sonbae lagi... cuci mata saja..

si mamat topi geli geleman kot kena raba.. hahaha..

lagi sorang.. yang memang aku tatau nama.. huhuh..

blankieeeeeeee....syabas bagi  kopok amplang..awat tk bagi sekali kuih cincin..kekekke...nyum...nyumm..musti org yg berbaju merah tuh suke makan kopok tuh....

sarongggggg...wakakak...bagus2. ...
Ley Post at 3-9-2009 01:04 PM

kopok amplang tu aku memang stok kat umah.. nak singgah pasar tak sempat.. kalau tak, boleh bagi kuih cincin skali.. kain sarong tu ntah apa ntah dia buat nanti...

EDISI JIHOO SONBAE

puas hati tatap gamba JH sunbae

aku sangat2 jeles dengan orang kastam nun.. ntah2 diorang tak kenal pun sape mamat2 ni.. bila nampak kami cam orang gila dok amik gambo mula laa terhegeh2 nak amik gak.. nyampess.. tak pulak si manager tu marah.. kalau idak kat luar asik terjah2 je tak bagi amik gambo.. huh...

blankieeeeeee...gambo last tuh..JH tengok ko ker...

final batch...

abis dah... tu je yang dapat aku sumbangkan kat sini.. pasnih.. sape yang pi meet the fan session tu tepek2 laa gambo kat sini pulekkk ye...

wah blamkie..siap kasi hadiah kat mamat baju merah tu ye...agak2 terperanjat tak mamat tu nengok hadiah keropok ngan kain sarung????
hahah

encemnya jh oppa ngan kembar sama nama tu.....heheh

ala kemut tul manager tu ye....anak2 buah kemain encem..tapi manager alahai cam pakcik keja2 kat kampung je...selekeh..takde rupa manager pun...

sebenarnya dorang wat apa kat sini?

blankieeeeeee...gambo last tuh..JH tengok ko ker...
Ley Post at 3-9-2009 01:51 PM

ko agak? of coz lahhh.. hahahahaa... aku tatau laa kalau dia ngadap aku tapi mata dia jeling tempat lain..

wah blamkie..siap kasi hadiah kat mamat baju merah tu ye...agak2 terperanjat tak mamat tu nengok hadiah keropok ngan kain sarung????
hahah

encemnya jh oppa ngan kembar sama nama tu.....heheh

al ...
babyface76 Post at 3-9-2009 01:55 PM

aku nak bagi kat orang lain.. tapi dapat kat orang lain.. tak kisah laa.. janji dapat kat diorang.. maunye dia omomomomomo kat situ.. skirt minah ni bagi kat aku?

diorang ada shooting untuk album diorang kot.. aku pun tak pasti.. tapi last2 kopek hujan lebat sini.. tatau laa dapat nice shot ke tak..