CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eddlisa_uyuk

[SBS] RUNNING MAN [HOUSE 2] -Every Sunday 5.20pm [KOREAN TIME]

Close [Copy link]

terima kasih mod eddisa bagi credit..

gambar yg isabel tepek tak nmpk laa...me sorang jer kowt tak nmpk..

nk ucap tq gak kt mod lisa byk dpt tacang ni

ladygempak posted on 9-5-2013 12:20 AM
terima kasih mod eddisa bagi credit..

gambar yg isabel tepek tak nmpk laa...me sorang ...

eddisa ni mmg suka bg kredit..utk ape tu?pastu kita nak watpe?j

cik_ted143 posted on 9-5-2013 04:44 PM
eddisa ni mmg suka bg kredit..utk ape tu?pastu kita nak watpe?j

kalau mod bagii credit tambahan atau forumer panggil kacang/tacang,
cepat sikit user level kita naik dari satu level ke satu level..
tak perlu buat apa2 cuma rajin2 la berforum supaya credit bertambah byk dan dpt keistimewaan2 lain lagi..
tu apa yg saya faham laa..kalau salah harap mod atau forumer lain tunjuk ajar...

Dah tgk epi 144
-best betul monday couple kali ni ketawa je tgk gary ngan ji hyo. Part masuk terowong yg gary sakat jihyo. Masa mkn biskut nak sampai 1.5cm tu. Sekali buat je. Jihyo suap kentang panas2. Hahaha
-haha agak menyerlah gak epi kali ni. Asyik sakat partner dia je. Smpi bengang mamat tu. Muka partner haha tu mcm bobo la pulak. Yg vc lagu syg tu.Huhu
-jaesuk ngan cha in pyo pun kelakar. Cha in pyo hensem gak. Hehe
-suk jin ngan kwang so kelakar time nak mkn biskut tu. Pakcik tu smpi merah muka. Hehe

Dah Tgk RM epd 145

Best,kelakar dan ada fight

Boleh tgk ulang2 semua game tak boring lebih2 lagi final

Follow Us

me pun da tgk eps 145...walaupun belum ada subtitle, tgk jgk sampai abis..
Eps kali ni Running Man vs Laws of The Jungle...
Guest : Kim Byung Man, Jeon Hye Bin, Jin Woon, Park Jung Chul dan Noh Woo Jin..
Haha joint LOTJ team.

Game kali ni agak hebat2....ada 4 game, tp RM cuma menang 1 game jer, game ke 3..
final game yg tarik nametag pun RM kalah..huhuhuu

me rasa laa, untuk game yg perlukan kekuatan dan kepantasan, ramai ahli2 RM yg agak lemah..
lebih2 lagi umur masing2 semakin bertambah...Jong Kook pn selalu jer cedera..
utk game macam dlm eps 145 ni mmg dorang tak terlawan pihak musuh..

maybe RM perlukan perubahan supaya program ni kekal popular...

Rate

1

enjoy jugak epi ni..berharap running man menang tp team LOJT mmg kuatla..
kim byung man tu mmg master la..jongkook pon tak terlawan..yg guest pompuan tu jihyo pon tak terlawan..
game2 suma best lg2 game teka phone dgn cone..
tuk final game tu aku rasa mcm nk hempuk2 si jongkook..overkonpiden dan tak tolong sgt
strategi tak menjadi,konon nk ambush..gary jer yg bertungkus lumus lawan..
lempang gak si jongkook..org lain nk fight each other,dia g sembunyi..adoiiiiiiii...
cuma terkilan masa byung man dah out,dia still cengkam tangan dan kaki  jongkook yg buat jinwoon amek kesempatan kuarkan jongkook..setidaknya ada jugak peluang running man nk menang kalo jongkok lawan 1;1 dgn jinwoon tu.. Last edited by clara_nur on 14-5-2013 05:59 AM

Rate

1

dah tgk ep 145..one of the best episode

nk salahkan jongkook tak boleh juga..sbb rata2 team LOTJ tuh purata umur lebih muda daripada diorg..even noh woojin yg aku ingat lebih tua daripada jongkook pun sebenarnya muda dripada JK..nampak je muka tua...si sticky tuh yg sebaya rupanya.. lgpun diorg mmg dah biasa survive dlm hutan..so panjat2, main game air tuh kira makanan diorg..mmg aku naaaakkkk sgtttt team RM menang final..siap berdebar2 lagi masa final game....game tarik2 tag nih perlukan kekuatan selain drpd strategi.....so aku fikir RM team sudah lakukan yg terbaik..nasib tak menyebelahi mereka..kalau nak kira aku rasa kedua2 team sama kuat..cuma tgk ah game/misi apa diorg lakukan..game pertama tuh pun kira ok diorg buleh compete..

apapun aku enjoy episod nih..tak menahan haha jadi betrayer...totally lupa diri ..tak boleh tahan tgk reaksi VJ kim byung man masa dia panjat pagar tuh..aku rasa dlm hati dia mesti menyumpah punya

walaupun aku tak tgk lagi ep 145 ni, tp aku mcm dah sedih je..sbb ramai yang salahkan jongkook bila team tu kalah..ala, aku takde semangat nak tgk...internet hari ni pun lembab giler..x dpt2 lg nak download..

KIM JONGKOOK

ep 145 mmg buat hati berdebar2 jer.tetanye2 sape la menang....sume game best.episod kali ni bleh tgk berulang kali la.paling suke kat kwangsoo,mase dlm jail bile jihyo masuk terus je dia duk bwh bg ruang tuk ji hyo duduk..

cik_ted143 posted on 14-5-2013 08:45 AM
walaupun aku tak tgk lagi ep 145 ni, tp aku mcm dah sedih je..sbb ramai yang salahkan jongkook bila  ...

layan jer la..bg kita,ni antara episod yg best setakat ni dr episod2 sblm ni yg melemaukan
aku nk running man menang sgt2 sbb ni kira soal maruah diorg jgk..
cuma tula,last game jongkook amek mudah sgt padahal running man masa tu tggl 4org lwn 2org..
aku masa tengok siap geram2 ni cari mana jongkook ni masa diorg genting lawan jungle team..
aishh mmg smpai kesudah aku geram running man kalah..rasanya ni episod plg emosi aku tengok

honey_jelly posted on 14-5-2013 08:43 AM
dah tgk ep 145..one of the best episode

nk salahkan jongkook tak boleh juga..sbb rata2 team LOTJ  ...

haha..tula aku pon terkejut bila diorg panggil jongkook hyung..even kim byung man tu pun aku igt lg tua dr jaesuk
masa game first dgn second tu,tak harap sgt RM team menang sbb Jungle team ada kelebihan kt game2 cmni..
bab stamina geng2 RM ni mmg aku tabikla..tengok time haha dan jaesuk panjat tangga,fuh..kalo kita yg panjat mmg tercungap2 la..
cuma harap sgt diorg menang final game sbb tu mmg makanan diorg..dan satu lagi sebenarnya kalo prasan,lps kim byung man dh out,dia still tahan jongkook dan jinwoon amek kesempatan..kalo tak ada peluang nk menang..

clara_nur posted on 14-5-2013 12:02 PM
haha..tula aku pon terkejut bila diorg panggil jongkook hyung..even kim byung man tu pun aku igt l ...

yep..aku pun perasan yg KBM pegang JK hingga jinwoon ambik kesempatan tarik tag JK wp dia dah out...kalau nk kira org yg dah out tak boleh buat apa2 dah..tp takpe lah..it's just a game....diorg pun tak kisah...tp tercabar lah jugak maruah team RM..haaha..harap2 buatlah part 2 plak.......revenge time..:p sbb tuh aku kata tak boleh salahkan JK semata2...maybe strategi dia tak menjadi ditambah plak dia punya kecederaan tak totally sembuh lg

tp game ke 2 tuh aku tabiklah diorg..kalau aku pun tak larat nak bergayut/panjat camtu...letih  dan mencabar stamina oooooo

cik_ted143 posted on 14-5-2013 08:45 AM
walaupun aku tak tgk lagi ep 145 ni, tp aku mcm dah sedih je..sbb ramai yang salahkan jongkook bila  ...

memang salah jongkook pun
ni bukan first time dia buat camtu..banyak kali dah
paling takleh lupa time lee dongwook jadik guest, camtu gak jongkook buat
strategi makan diri namanya
dia nak team dia bertahan lepas tu dia nak ambush, susah kot
cam gary tuh dah penat, lama mana boleh bertahan...dia pulak muncul lambat gila
rugi sangat...RM ada kelebihan 3 vs 2 kalau tidak
fight berdepan je lah patutnya

tapi byung man tu memang master la..cam tengok filem kungfu hongkong dah panjat2 pokok, tembok bagai
gary pun dasat...boleh bertahan yg awal kena serang dgn jinwoon dgn byung man tu

ep145 memang mendebarkan la..harap sangat runningman team menang tp nak buat cmno, LOTJ team pon hebat jugak...macam biasa gary memang hebat dalam keadaan terdesak & x disangka2..fly ingat masa dia lawan jinwoon dgn kim byungman awal2 tu memang dia akan out la..tengok2 dia dapat survive..jinwoon pon xsangka gary tu laju&kuat..termengah2 diorang dua lawan gary sorg..

parasitology posted on 14-5-2013 12:25 PM
memang salah jongkook pun
ni bukan first time dia buat camtu..banyak kali dah
paling takleh lupa ...

tula frust sgt running man kalah
jongkook ni tak belajar2 dr kesilapan lalu..ada strategi tp silap timing..
adeh emosi sungguh aku tgk pg td..

rilek ah gang... don't take serious sgt..enjoy the show ok

clara_nur posted on 14-5-2013 01:04 PM
tula frust sgt running man kalah
jongkook ni tak belajar2 dr kesilapan lalu..ada strategi ...

clara, jgn la frust sgt...aku lg frust berganda2 taw ( sampai skang aku tak bole nk download lg..pastu sedih korg dok bercite psl Jk tu)....orang dok bercite..aku blur aje..

loveammar posted on 14-5-2013 11:41 AM
ep 145 mmg buat hati berdebar2 jer.tetanye2 sape la menang....sume game best.episod kali ni bleh tgk ...

owhh baru prasan... bila awk mention part kwangsoo bg duduk kat jihyo noona tu.. kwangsoo mmg cmtu kot.. mmg salu beri keutamaan keselesaan pd org lain terutama bila org tu sunbae. ulang part tu nmpk sweet lak..hehehehe...