CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: cmf_Kimmy

[SBS] War Of The Roses (One HD Ch. 393)

lagi satu dong tak nih mmg lelaki yg baik....kalau aku jadik die dah lama dah panggil polis ker atau belasah ke si daesong tuhh...nih die tak heran pon...siap selimutkan lagik si daesong tuhh.....and lately citer nih fokus kat haejoo and daesong balik.....kelibat pompuan gatai tuh tah jarang jarang sikit..lepas nih kisah die pregnant plakk....

wahh2.....adakh HJ akn kwen dgn DT???kecut gler DT nk tau result HJ....hihihi

dah lama tak dapat...hahahahamcm gitu lah kekdahnya...mcm ank dara ...hahaha...gementa ...
hotskirt Post at 27-10-2011 11:27

eheheh..tp bila dong tak ajak 'bersama' eksyen plak menolak..

aku ngan ko samer geng ......even ex hubby si daesong tuh pon cakap kalau ngan die asyik me ...
choolakaw Post at 27-10-2011 13:50

kan...kesian dae soong.. masa dia curang dulu, xda la si hae joo ni to maximum effort nak rebut semula laki dia (pendapat aku la)..senang2 je nak give up. pastu senang2 je mintak rumah tu dr dae soong. pastu sukati dia je nak jual rumah tu. bongok punya pompuan! ahahahhaha...

kan...kesian dae soong.. masa dia curang dulu, xda la si hae joo ni to maximum effort nak rebut  ...
katak hijau Post at 1-11-2011 08:22

eh..aku sebenornya dah miss episod jumaat,isnin....so ko bole bagi summary skit...ape belaku kat dorang...nah munger...

kan...kesian dae soong.. masa dia curang dulu, xda la si hae joo ni to maximum effort nak rebut  ...
katak hijau Post at 1-11-2011 09:22

aku raser lah kan dua dua salah dalam hal nih...walupon dasong lebih bersalah sebab die curang tapi haejo pon ade gak salahnyer...everytime daesong balik keje jer die membebel,marah marah kira macam tak hormat suami gitu.....tak boleh blah tgk muka makcik haejoo nih biler time diorang makan malam ngan dong tak before dong tak lamar die tuhh...gedik giler suka mencebik gituu......

Follow Us
eh..aku sebenornya dah miss episod jumaat,isnin....so ko bole bagi summary skit...ape belaku k ...
hotskirt Post at 1-11-2011 11:34

episode semalam:

1.dong tak lamar hae joo and haejoo terima....mula mula die cam teragak agak....sebab die kesiankan daesong ad fikir pasal anak anak die yg mungkin takmo terima dong tak.
2.yumi mengandung anak encik song and die gak dah bagitau encik song...and encik song terima anak tuh and die ade plan nak kenakan yumi.......
3.mak daesong datang rumah haejoo and cakap die nak daesong jaga cucu die after haejoo kawin ngan dong tak...  
4.dong tak dah maafkan ex gf die but die tetap tak bagi ex die bawak balik rumi ke amerika

itu jer lah moment yg penting rasenyer....lain lain tuh kisah parent haejoo and jugak kawan pejabat daesong tuhh....yg jumaat punyer tak best sangat pusing pusing kot tuh jer drama nihh ..

episode semalam:

1.dong tak lamar hae joo and haejoo terima....mula mula die cam teragak agak.. ...
choolakaw Post at 1-11-2011 12:38

tocei..tocei...aku mandat kan ko ceta kat aku minggu ni bole ...hihihi...sbb ade busy skit minggu ni...busy yg amat plezzzzz..!!!!!

tocei..tocei...aku mandat kan ko ceta kat aku minggu ni bole ...hihihi...sbb ade busy skit mingg ...
hotskirt Post at 1-11-2011 18:13

boleh jerr .......cerita nih mungkin akan habis dalam sebulan nih rasenyer kalau tak silap....

aku kan benci sgt kat mak hae joo yg merayu2 kat mak dae soong mintak diorang jgn ambik tae hoon n joon hui. kononnya si dae soong ni sibuk xda masa nak jaga anak diorang. padahal aku tgk si hae joo lagi la teruk. makin2 couple ngan dong tak ni mmg xda masa langsung kat anak2 dia. asyik2 call dae soong suruh siapkan makanan budak.

tp yg aku sedih part mak hae joo cakap terima kasih dan mintak maaf kat dae soong masa dae soong jumpa dia kat rumah. sambil nangis2 dia cakap terima kasih sbb benarkan hae joo kawen. dia bukan apa, nak tgk hae joo bahagia tp dlm masa yg sama dia sebenarnya pun nak tgk dae soong bahagia. pastu dia mintak maaf sbb hina2 dan maki2 si dae soong selama ni..

suka nya aku si mi young tu nak return ngan dong tak. next episode dia nak hasut dae soong menggagalkan perkahwinan hae joo dan dong tak. mi young ni lagi cantik n hot dr hae joo dan aku rasa lebih sesuai dan padan dgn dong tak..

boleh jerr  .......cerita nih mungkin akan habis dalam sebulan nih rasenyer kalau tak s ...
choolakaw Post at 1-11-2011 20:39

yesss..ada lagi kira2 3 minggu nak abis tmasuk minggu ni..

aku kan benci sgt kat mak hae joo yg merayu2 kat mak dae soong mintak diorang jgn ambik tae hoon n j ...
katak hijau Post at 2-11-2011 08:42

pandai sungguh writer drama nih buat kita simpati kat daesong kann ...tapi serius mmg aku simpati sangat ngan daesong...sedih sangat die cakap die cuma nak tengok hae joo tersenyum jer and scene die ngan ex mertua die tuh mmg sedih sangat....sian  kat daesong berkali kali die mengaku kesalahan besar yg die dah buat ....episode malam nih plak haejoo nak pindah kat rumah dong tak ngan anak anak...mesti sedih episode malam nihh..tertama everytime part daesong ngan anak anak.......and mmg betul cakap ko ex gf dong tak tuh sangat anggun and classy gituu........by the way aku suka scene daesong perli haejoo, yg cakap'heran pulak saya tengok awak baik selalunya awak asyik memekik jer dengan saya' ...even si pompuan gatai si yumi tuh pon cakap 'kalau dengan bekas suami awak,awak asyik membebel pasal duit jer'

tq...sikit sebanyak aper yg korang beritau...cukup bg aku info berkembangan semasa...kesimpulannya kalau sesiapa bercerai...bukan sebelah pihak jer yg salah...

dah biasa tengok Yoo mi jadi jahat dlm drama ni, rasa janggal lak tengokdia dalam dramaThe Musical......

sedihnya ep mlm ni. menangis aku ni haa...{:3_83:}

sedihnya ep mlm ni. menangis aku ni haa...
iwa_wawa Post at 2-11-2011 23:12

mmg sedih...aku pun nanges... aku dah tak benci dah hae joo sbb dia dah tak benci dae-soong...wat a perfect family tp sbb satu peristiwa dan kesilapan suami/isteri, terus musnah... yg kesian nya anak2 diorang. paling best masa dae soong ckp kat anak2 dia, tolong ayah utk tolong mak jadi gembira semula..

episod mlm ni, yumi akan bagitau dae song dia tgh mengandungkan anak dae song.. murahan betul la betina nih..

aku dah jatuh cinta ngan daesong bukan dengan pelakon die tapi dengan sifat penyayang park daesong and episode semalam mmg sedih sangat...menangis aku.....
antara part yg sedih:

1.maser haejoo ngan mak die tengah kemas and mak daesong datang dengan nangis nangis tuhh..nampak benar mak die sayang haejoo sebagai menantu....
2.maser daesong ngan haejoo minum wain sama sama tuhh....nampak diorang masih lagi love each other cuma haejo cam confuse sikit kot...
3.maser daesong ngan anak anak die terutama daughter die tuhh....diorang mmg close sangat kann....and die cakap reason die suruh budak budak tuh ikut haejoo pasal die dah taknak tengok haejoo menangis
4.maser part daesong dalam bilik anak die and mak die datang and cakap'kamu pon kena makan jugak apepon kamu kena teruskan hidup'lepas tuh diorang peluk sama sama...sedihhh
5.part daesong ngan pompuan gatai yumi tuh and desong cakap' gelakkan lah die puas puas sebab hidup die sekarang ibarat cerita komedi'

and aku raser daesong nih bukanlah lelaki yg gatal pon cuma salah die dah terjebak ngan pompuan gatai tuhh....

aku dah jatuh cinta ngan daesong bukan dengan pelakon die tapi dengan sifat penyayang park  ...
choolakaw Post at 3-11-2011 12:26

aku baca ko punya ceta pun aku sedih gak......tq sbb ceta kat aku....sayang nya aku tak dpt nengok...

and aku raser daesong nih bukanlah lelaki yg gatal pon cuma salah die dah terjebak ngan pompuan gatai tuhh....

choolakaw Post at 3-11-2011 13:26

agree sangat2! dulu dia mcm tertekan dgn hae joo dan masalah rumahtangga dia. dlm masa yg sama si betina masuk line dan goda dia. dia pun masuk perangkap... hmmmm