CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxim

Nora Danish manja

Close [Copy link]
idola baru ni nak popular dulu tak berapa nk popular
popular sejak 2013
gigih karat tolong up kn idola kah kah kah

alahai nk tunggu laki bimbing ke
sendiri tak leh bimbing diri sendiri ke
payah lah mcm tu kalo nk tunggu dpt laki baru bole berubah jd baik

uwekkkk geli tgok nd. leher nd ni bengkak semcm je aku tgok. tiroid ke?

Td baca kt benang dimeroyan screw ada yg dok bergusip kekunun junjai jaja yg norah masa main kaku...tp kalo pasah, pasah x kaku lebih kurang gitu la gusipnya td... kalo gadis yg xda pengalaman atas katil aku rasa mmg logik la kaku... kalo yg dh ada pengalaman atas katil tu harus lah x kaku, creative bagai... so apakah masudnya??? Ekekekkeke

nak tulis komen ni td kt benang dimeroyan screw td, tp momod dh sound awal2 jgn dok crita hal dlm kelambu... ekekekke

novlin posted on 23-12-2013 03:45 PM
Td baca kt benang dimeroyan screw ada yg dok bergusip kekunun junjai jaja yg norah masa main kaku... ...

macam2 versi tentang perpisahan jj dengan nora...tapi heran yg orang luar lebih tau mcm mereka berada ditengah2 ketika mereka mengesek..
yg penting sekarang nora dah tak heran dengan jj yg serabut..berkerak..dia lebih minat pada mamat yg semat mamat..so korang yg tak dpt jangan jelly ok..tengok aja sampai mana akhirnya percintaan mereka..nora dah bagi signal klu tak dapat ned dia tak kebulur..jadi klu cinta putus ditengah jalan jangan kata pulak nanti nora dah termalu..

novlin posted on 23-12-2013 03:45 PM
Td baca kt benang dimeroyan screw ada yg dok bergusip kekunun junjai jaja yg norah masa main kaku... ...

dasat betul penangan si nd yang cantekssss tak pesal2 krew demeroyan popular dan kehebatan fasah diranjang pula jadi sebutan aku tak leh masuk benang tu kan tak pesal2 point aku abis al maklumla kak jenab tu banyak sangat peraturan alam maya.

Follow Us
cikgu_murni posted on 23-12-2013 03:26 PM
'Sebab rasa ND tak mulia sangat tu la aku rasa ND perlu cari lelaki yg lebih baik ilmu agama dia,  ...

Betul aku pon setuju ned lawen nora cecepat ... boleh shushhhhh dia from menempel dgn kuarga PS...

kekekekek

rasanya karatz yg x sokong dia kawen ned .. sbb kekonon..sian kat rayqal...

Blues posted on 23-12-2013 04:29 PM
dasat betul penangan si nd yang cantekssss tak pesal2 krew demeroyan popular dan kehebatan fasah d ...

Padan la pon ko tak leh masuk... OT memanjang... org citer pasal that crew ko meroyan sorg2 citer histeri lama... huhuhuh...

BTW cinta terhalang... ?? Huhuhhhh sian ..
Nora awak tu cantik comel... cuma perlu jaga perangai elok2 jer.. nanti ramai2 la .. yg baik2 nak meminang

takde la dok dedah kat org ke hulu hilir dgn jantan...

diam2 sudah ... amik #chillpill ok...

adelea posted on 23-12-2013 04:39 PM
Padan la pon ko tak leh masuk... OT memanjang... org citer pasal that crew ko meroyan sorg2 citer  ...

cik adelea tak mo join iols pi tgk #bahayawanita ke ? err #OTlagi?

Blues posted on 23-12-2013 04:29 PM
dasat betul penangan si nd yang cantekssss tak pesal2 krew demeroyan popular dan kehebatan fasah d ...

bangga taww dorang citer pasah hebat... so dedua tu baru kwin pertama kali... norah kaku... pasah hebat... so otak aku berligar pikir apsal pasah hebat... bukan ke kehebatan / kecekapan seseorang tu bergantung pd PENGALAMAN????

dr nak tunjuk kehebatan pasah... indirectly tersingkap sisi gelap pasah...

Blues posted on 23-12-2013 04:40 PM
cik adelea tak mo join iols pi tgk #bahayawanita ke ? err #OTlagi?

Saya di luar kawasan... tak leh la join pi tgk ...

adelea posted on 23-12-2013 04:39 PM
Padan la pon ko tak leh masuk... OT memanjang... org citer pasal that crew ko meroyan sorg2 citer  ...

Last edited by novlin on 23-12-2013 04:48 PM

novlin posted on 23-12-2013 04:46 PM

sentap iols cik novlin. uols ni OT tauuuu kalau ikut mmg dekat2 satu geng ngan betina seksi kat dimeroyan krew Afizah anuar tu hehehehe Last edited by Blues on 23-12-2013 04:54 PM

cikgu_murni posted on 23-12-2013 03:26 PM
'Sebab rasa ND tak mulia sangat tu la aku rasa ND perlu cari lelaki yg lebih baik ilmu agama dia,  ...
Sebab rasa ND tak mulia sangat tu la aku rasa ND perlu cari lelaki yg lebih baik ilmu agama dia,  As peminat, aku terima je la kalau itu yg Nora nak. tapi kalau boleh, tak nak Ned la...'Tu dia statement mengalahkan puan sally hari tu uols kata semenjak berkapel dgn nd, ned dah berubah kan?? dan kalau bolih, biar ned masih ada sifat samseng dia utk protect nd dari haters????

Cikgu, ada aku cakap, aku sekeras-kerasnye menentang ND ngn Ned? Aku kata kalau boleh, as peminat. . Kalau boleh...  ND nak jugak, lantak die. Aku terima mana yg dia nak. Betul aku nampak Ned dah berubah dalam sesetengah perkara, lebih kebapaan, sosial kurang sedikit berbanding dulu (based on gambar2 kat IG depa).  Dan betul, aku nak ada sikap samseng sikit dalam diri Ned sebab aku rasa some of haterz ND ni melampau.  Cuma aku lebih suka kalau ND cari lelaki ada ilmu agama. Tapi, again, kalau Ned pilihan hati ND, aku as peminat terima. Eh... ke aku ada tulis sekeras2nya menentang hubungan depa melebihi Puan Sally ni??

'masalahnya, yg tak boleh terima pasal Ned dan ND ni, haterz.'
Yg ni, sal nak salahkan haters pulak??? siapa2 yg tak leh terima???? bolih dibabat
yg aku tau, si hater @NAT_11 lagi suka ned & nd kahwin, mmg sekufu, ruas dgn buku, sama bijak sama cute & sama comel katanya.

aku patut tulis sesetengah haterz. dan NAT_11 bukanlah satu2nya haterz ND.

novlin posted on 23-12-2013 04:46 PM

Best la  ko ni... OT ... momod rotan nanti.... hehheheh

bTw pesah pesah tak hipokrit ... yg si noradanish pakai bikini atas stimboat gigih x tayang gmbr... takut kena bash la tu....

Upload la if u dare ...

saya cabar nihhh ...

adelea posted on 23-12-2013 05:00 PM

bTw pesah pesah tak hipokrit ... yg si ...

alaaa cik adelea jgn la sentap. kita gurau2 ajer

adelea posted on 23-12-2013 05:00 PM

bTw pesah pesah tak hipokrit ... yg si ...

ala.. Fasha tu pun kantoi sebab kawan tolong uploadkan.. bukan dia upload sendiri pun. Abis kawan dia tu disalahkan. Pandai pakai, tak pandai kaver...

.

kerekarlu posted on 23-12-2013 05:03 PM
ala.. Fasha tu pun kantoi sebab kawan tolong uploadkan.. bukan dia upload sendiri pun. Abis kawan  ...

Hoi ..... aku bukan ckp pasal bikini pesah la pasal gmbr yg novlin tu post tu ...

BTW gmbr bikini peaah tu kawan dia yg upload... and dia tak nafikan pon...
mama dia siap ngaku p obersea anak dia mmg pakai bikini... so ko mmg nak ckp pesah jahat kan ....?? Ok la tu dia ngaku...

dr yg pura2 dibawah lindungan kaabah  tapi sebenarnya ... lagi teruk... itu bukan pandai makan pandai simpan .... tapi pandai bodohkan org namanya ... termasukla ko .. karatz yg di bodohkan ...

Karatz pasah dah lama terima dia mmg seksi .. kaki klubbbing... and dr satu sisi lain... dia sgt respect kerja dia and itu mbuatkan org lain pon respect juga dia bila bekerja

adelea posted on 23-12-2013 05:10 PM
Hoi ..... aku bukan ckp pasal bikini pesah la pasal gmbr yg novlin tu post tu ...

BTW gmbr b ...
bTw pesah pesah tak hipokrit ... yg si noradanish pakai bikini atas stimboat gigih x tayang gmbr... takut kena bash la tu....

Dik, ko yg gigih duk kata ND hipo bagai. Konon Nora hipo pakai bikini tak tunjuk. Di setiap benang nora tak perabih dengan ND dan kehipoannya. Artis kesayangan kau tak Hipo ke dik..  Aku bagi contoh je ketidakhipooan artis kau tu je..  Mak Fasha terpaksa la mengaku nok, gambar dah keluar kat internet..  Dia mengaku pun bukan sebelum kesah gambar2 ni tersebar.

kami peminat ND pun, tahu ND sosial dan seksi. Kami terima. Tapi malangnya ada pihak lain pulak yg duk kata ND ni purak2 baik, tak sosial, pas tu kutuk2 katanya orang tu hipo. Hipo2 ND(bak kata kau la), upload gambar2 dia cuti, bersosial bagai. Artis lain pegi kelab malam mana bagai mana nak tunjuk gambar2 dalam IG depa?

Lagi satu dik, Fasha tak jahat dik. Dia ada kelemahan. ND pun ada kelemahan. Aku tak heran langsung kalau ND or Fasha berbikini. Yg aku heran bila ada forumer yg bersungguh2 menampakkan orang lain ni seburuk2 manusia padahal artis pujaan dia 2x5 ja.. Last edited by kerekarlu on 23-12-2013 05:31 PM

kerekarlu posted on 23-12-2013 05:20 PM

Dik, ko yg gigih duk kata ND hipo bagai. Konon Nora hipo pakai bikini tak tunj ...

Aku tak reti nak explain la kat ko @kerek...
sbb klu aku ckp juta kali pon ... ko penuh dgn dolakdalik ko...

so ... aku stand jer to say ... ND hipo ...
ko terima or tak ko punya pasal...
Itu aku punya stand ...

sbb bagi aku ... wpun nora upload sendiri beribu gmbar dia .... dia tetap dgn penuh penafian dan kehipokritannya ....

klu dia x suka nedim or just kawan , #dimor, #neno segala lovey dovey , gopoh gapah tak kan kuar or takkan wujud....

ask urself... manusia ni sama jer feeling dia towards opposite gender... klu suka move on... actually teman tapi mesra tak wujud... salah sorg mesti dah fall in love habis ...

she's the real fake, faker , fakerst.... non other than her...