CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kacau1

mintak pendapat pasal girlfriend

Shimisa replied at 8-1-2016 11:36 PM
Cuba jgn call or jmp dia... klu dia cr kite mybe ada la skit perasaan lg kt kite... klu tak.... faha ...

ye, paham. terima kasih bagi pendapat

Lagubestbest replied at 9-1-2016 02:21 AM
Cun tak? Bak sini no fon awek kau nak 'test market'. Later i umumkan result. Hihih

apa punya soalan daa, mesti cun. test market pulak ko. pi main jauh2 la. haha

Edited by kacau1 at 12-1-2016 12:41 AM
ammraz replied at 9-1-2016 09:04 AM
berdasarkan pengalaman kawan yang tak seberapa ni.
Perempuan ni lebih tertarik apabila kita ignore/ ...

gepren cakap aku ignore dia padahal aku bz penat kerja. bukan dia lagi tertarik ngan aku, dia pulak jadi badgirl pi buat aku jeles

Blueberri replied at 11-1-2016 10:28 AM
Nih pendapat iols

Rasanya perempuan tuh bukan mengelak ada masa dia terasa dengan TT mungkin TT  ...

betul ko cakap, gepren kata kenapa tanya nak putus atau tak masa dia tengah bengang. memang dia malas nak jawap. sebab tu aku bukak thread kat sini, aku tak ramai kawan perempuan. takut aku salah paham. terima kasih bagi pendapat hehe

Hana replied at 11-1-2016 01:34 PM
pendapat aku simple aje.
zaman skrg nie, perempuan single punya la bersepah2 sampai boleh rebut2 ta ...

ntah kak, bagi aku yang payah nak dapat tu yang best nak kejar.
part kerja tu aku tak boleh bagitahu. setakat ni alhamdulillah, ekonomi ktorang masih stabil

Perempuan belum berkahwin ni tak menarik la.. Perempuan yang dah pernah berkahwin is good.

tengs.

Follow Us
ko kan lelaki....layan je pompuan tu sbg kawan untuk huhaha..err..bukan utk buat maksiat yer...

yg penting jgn ada fefeling  hati dlm taman ye...takut nt..bila ko frust... ko rasa nak terjun bangunan lak...

mcm tak worth mempunyai perasaan cinta utk pompuan cam ni....as kawan mmg ok la..

so no worry la...be hepi...yg penting jgn jatuh cinta dgn pompuan cam ni...

kacau1 replied at 12-1-2016 12:09 AM
betul, aku pun rasa macam tu dulu. tapi aritu salah paham. terima kasih bagi pendapat

dua dua umur brapa ni?

ikut suka u la... teruskanlah kalau u nak sangat..jgn jadi lagi dan u ada masalah lagi dah la. prempuan kalau buat macam ni...menunjukkan dia takda rasa hormat kat lelaki tu dan tak matang. nanti tak dapat attention skit layan lelaki lain, kononnye nak ajar lelaki. childish. ini adalah perhubungan yg tak matang . . kalau bila kapel pun ngade2 takde respect skit2 nak putus skit2 layan lelaki lain bila tak puas hati, dah kawin camane pula. ..skit2 nak cerai, skit2 layan lelaki lain.... lakonan atau tidak, it's still not a right thing to do dalam perhubungan

Dia nak buat ko jadi second choice lah tu. Lain kali kalau ko suka orang, jangan obvious sgt. Jangan bagi orang nampak mcm kalau dia tak ada, ko jadi lemah. Tu yang dia boleh pegang ko macam tu.

kacau1 replied at 12-1-2016 12:31 AM
ntah kak, bagi aku yang payah nak dapat tu yang best nak kejar.
part kerja tu aku tak boleh bagit ...

Memang best org yg jual mahal ni...  but... for eternal happiness... ne tukar slogan tu kpd.. cr org yg suka kite bkn kite jea suka kt dia..dia sbaliknya... take time.... just my opinion...

Aku rasa betul jugak kata2 majority forumer2 semua nih baik ko blah jer, ko cari orang lain yang lebih serasi dengan ko, that's just my two cents

ammraz replied at 12-1-2016 08:21 AM
Perempuan belum berkahwin ni tak menarik la.. Perempuan yang dah pernah berkahwin is good.

tengs ...

Sebab ada pengalaman ke, bro?

Apsal yg lain2 pakat bagi idea kat ko ni TT? Padahal ko dah baik2 dgn gf ko. Motif sangat baca page depan, terus reply tak baca post lain2.

kalo ko dh berbaik ngn gf ko tu alhamdulillah .. tp kan bg aku, kalo sia saje dekat ngn lelaki sbb merajuk / x puas ati ngn ko baik ko pk byk kali.. ppuan pun sama.. sbb bg aku kalo ko x puas ati/ sajer nk sakit kan ati bf ko nk bg jeles bkn dgn cara bkepit ngn lelaki lain. something sangat dik oi.. nnti kalo dh kawen camner?

Kesian tt. Dah berbaik dengan gf pun masih lagi yang suruh blah. Sekarang tt pulak kena back up gf.

Bagus la dah berbaik. Kalau terjadi lagi masalah kebuntuan, bincang baik2 dengan gf. Setiap masalah ada penyelesaian.  Tak pun ingat balik apa yang forumer2 semua ni nasihatkan.