CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: maxxwu

OFFICIAL THREAD WaNg LeE hOm.....

Close [Copy link]
fairyha This user has been deleted
ok ker...rase cm x best jer sbb muke leehom x clear la..pastu leehom nmpk kecik jer...x leh zoom lg dah..huhu..

dgr kate concert x leh bwk digital camera..

Originally posted by fairyha at 26-4-2005 12:33:
ok ker...rase cm x best jer sbb muke leehom x clear la..pastu leehom nmpk kecik jer...x leh zoom lg dah..huhu..

dgr kate concert x leh bwk digital camera..

::::::::biaq betol......xbesh camni........tapi smalam mmg besh aa..smpi pengsan2...hahaha....ayat life guar 2 yg xtahan....`dlm beribu2yg dtg....dlm berpuluh2 kitorg slamatkan....ader jugak budak melayu minat ciner...haha' ayat cam besh jer....

fairyha..camner nak jd HOManiac???ari tu ader org tanyer sy camner...ader registration fee ke??plz la bgtau:pray:

Originally posted by maxxwu at 26-4-2005 02:59 PM:

::::::::biaq betol......xbesh camni........tapi smalam mmg besh aa..smpi pengsan2...hahaha....ayat life guar 2 yg xtahan....`dlm beribu2yg dtg....dlm berpuluh2 kitorg slamat ...

jelezzznyerr....akoooooo!!!!:geram::geram::geram::geram:

Originally posted by Feng_Ayien at 26-4-2005 18:49:

jelezzznyerr....akoooooo!!!!:geram::geram::geram::geram:

sabr...bukan slalu wat ko camni...kan????:cak::cak::cak::cak:

Alamak.... awat aku yg dok kat seremban ni tak tau Lee Hom mai sini.... hulaaaa.... aku laaaagi rugi lah!! Kalo tak, mesti dah berjaya buatkan peminat2 Lee Hom jeles.... cam yg aku buat kat peminat2 Zai Zai F4 tuh.... tsk, tsk.... not lucky me!

Btw nak buat survey nih..... sila senaraikan seberapa banyak sebab kenapa anda begitu meminati Wang Lee Hom ni. (nak senaraikan lebih dari 100 sebab pun takpe... aku sanggup baca... hehehehe!!)

Originally posted by leon_mclaren78 at 27-4-2005 16:09:
Alamak.... awat aku yg dok kat seremban ni tak tau Lee Hom mai sini.... hulaaaa.... aku laaaagi rugi lah!! Kalo tak, mesti dah berjaya buatkan peminat2 Lee Hom jeles.... cam yg aku buat kat peminat ...

sbbnye....
  • mmat ni talented...
  • lagu2 ciptaan dier meletup...xmeletup pun tp sedap didengar...
  • lubuk emas taiwan...
  • kwn bik pd Wu Jian Hao.....haha:cak:..just kiddinglol...
  • alwiz bg yg terbaik wat fans:ah::ah:...
  • jrg hampakan peminat2 dier:ah:...
  • mwnghormati org lain...ader sy bc fom other page.....kate dier bgt menyanjungi ct nurhaliza....klu diberi peluang nk wat lagu ngan minah ni...
  • di gosipkan ngan A-mei..leh msk gak ke...
  • sentiasa berpenampilan yg terbaik...xkira waktu short hair or long hair
  • membuatkan peminat fanatik menjadi lbh fanatki...dan br nak jd fan...terus jd fanatic....leh paham ker....
  • MV selalu mmbw kepada penceritaan ttg diri..
  • ntah la.....
  • xsombong...
  • pandai ckp english...
  • korang plak bg point...

Follow Us
Originally posted by maxxwu at 27-4-2005 10:55 PM:

sbbnye....
  • mmat ni talented...
  • lagu2 ciptaan dier meletup...xmeletup pun tp sedap didengar...
  • lubuk emas taiwan...
  • kwn bik pd Wu Jian Hao.....haha:cak:..just kidding ...

mekaseehh... tapi tak cukup lagi ni.... fan Lee Hom yg lain2 tu takmo amik port ker??! Cepat... expose la kehebatan idola anda.... tell the world why u love Lee Hom & why he is so special to u...

p/s: tapi maxx.... reason no. 12 & 15 tu tak dikira tau....:jeling: Wehh... best la kalo Lee Hom ngan Siti... suruh la Lee Hom gi risik2 Siti tu... kalo takmo, nanti aku risikkan Siti utk Leon Lai baru tau, melepas korang nanti.... wawawawa:bgrin::bgrin:.... abang Leon kiter nih suker gadis non-chinese tau!!:cak::cak::cak::cak:

[ Last edited by leon_mclaren78 on 28-4-2005 at 01:35 PM ]

aku minat kat lee hom ni sbab

1) sore dier sedap. Nyanyi live x penah mengecewakanlah!!!
2) lagu2 dier BEST ( aku pong sbnarnyer br lg jatuh cinta dgn dier ni..start jatuh cinta bler dgr lg dr album yg sblm album ni aku x ingat tajuk dier tp bermula dgn Ni ...... ..... )
3)dier pandai menari...w/pon tarian dier x secantik Vanness tp at least x huduh ler bler aku tgk
4)dier ni PANDAI..so mmg bleh wat jd idola lar..
5)pandai main alat muzik (byk lak tu)
6)bunyi dier cakap BI best!! maklumlar ABC
7)seorg yg sopan & menghormati org lain senang ckp dier ni x kerek lar
8)lg2 dr album br dier byk campur dgn alat muzik klasik cine cam er hu...aku suker dgr bunyi erhu
:hmm::hmm::hmm:aku dah x dapat pikir lg dah tp bak kater Ujin dlm winter sonata "xder alasan utk kiter suka dgn seseorg"lol:lol

Originally posted by Feng_Ayien at 28-4-2005 17:04:
aku minat kat lee hom ni sbab

...... 8)lg2 dr album br dier byk campur dgn alat muzik klasik cine cam er hu...aku suker dgr bunyi erhu
aku dah x dapat pikir lg dah tp bak kater Ujin dlm winter sonata "xder alasan utk kiter suka dgn seseorg
"

:setuju::setuju::setuju::setuju::setuju:lollol

Lee Hom MV Dream Again

Ni MV lee Hom...lagu jepun...

Link ni utk 7 hari/25 downloads.......

Dream Again

Originally posted by maxxwu at 28-4-2005 07:32 PM:

GIVE ME FIVE!!!:pompom:

coz dia hensem... hehe...
lagu-lagu dia memang sedap...
pernah menangis mendengar lagu dia terutama 'liu lei shou xin' dan 'wei yi(the one and only)'...
dia berbakat dalam alat muzik(suka sangat tengok dia main violin guna tangan kiri)...
dia juga kidal(same with me)...
suka tengok dia berlakon teater masa umur dia 13 tahun...
dia sangat sayangkan adik dia...
dia juga punyai family yang bahagia...
dia sanggup berulang-alik dari taiwan ke new york untuk bersama keluarga dia...
suka bila dia cakap english, dan his mandarin dialek pun macam ala-ala orang putih gitu...
suka masa dia nyanyikan semula lagu lama 'long de chuan ren(keturunan naga - which mean is chinese)' tu dia 'heeeiiiyaaa...' best sungguh...
dia tak sombong...
dia tak nampak tua walaupun umur dia dah hampir ke dah pun mencecah umur 30...
terlalu perfect untuk dijadikan kekasih...
kiranya dia juga artis yang tak ada musuh... semua boleh je kawan dengan dia... dia rapat dengan david, ok juga dengan jay...
antara artis yang tak ada skandal yang bukan-bukan selain daripada gosip dengan rosemary dan juga a-mei...
sanggup berjaga selama 30 jam dengan david untuk menyiapkan lagu dan membuatkan yang terbaik untuk lagu membanteras sars 'shou qian shou'... dan mengumpulkan sebanyak 500 artis taiwan kalau tak silap untuk menyumbangkan suara dalam lagu tersebut... memang best sangat lagu tu...(termasuk artis malaysia fish leong, guang liang... f4 pun terlibat but hanya ken zhu dengan zai-zai je)...
itu je kot dulu... nanti kalau ada, tambah lagi...

Originally posted by maxxwu at 28-4-2005 07:32 PM:

hm... betol.... memang kalo dah suker seseorg tu tak perlu la nak bagi alasan.... tapi org still akan tanya kenapa ko minat artis tu... aku dah banyak kali kena tau.... sampai aku pung taktau nak jawab aper... mungkin sbb aku ni org melayu tapi fanatik kat artis Cina... org pung dok heran.... so nak gak share idea ngan korang yg bukan cina nih.... tapi minat artis cina gak.

pasal tu la nak cedok idea drp fans Lee Hom ni... hehehehe:cak:... takpe ler kan, kan??!! sbb korang pung nampaknya reti appreciate artis cam Lee Hom ni becoz he's more than just an artiste, betoi tak?!

p/s: saja nak buktikan language isn't a barrier utk kita minat sesaper pung!!:no:

Originally posted by leon_mclaren78 at 29-4-2005 09:59 AM:

hm... betol.... memang kalo dah suker seseorg tu tak perlu la nak bagi alasan.... tapi org still akan tanya kenapa ko minat artis tu... aku dah banyak kali kena tau.... sampai aku pung taktau ...

:setuju::setuju::ah::ah:

Btol tu, leon......x kecah pun ko amik idea aku....xtau aa diorg...

Originally posted by maxxwu at 3-5-2005 12:36 PM:
Btol tu, leon......x kecah pun ko amik idea aku....xtau aa diorg...

mekasih ar, maxx! xie-xie ni!!:tq:

Originally posted by leon_mclaren78 at 3-5-2005 19:13:

mekasih ar, maxx! xie-xie ni!!:tq:

x kecah....

aku br lepas tgk mv siti nurhaliza berduet dgn lee hom nyanyi lagu 'yueliang dai piao wo de xin' yg diorg nyanyi kat golden melody awards thn lepas klu x silap aku, tp skejap sgt x puas aku nak menikmatinyer

Originally posted by Feng_Ayien at 6-5-2005 15:35:
aku br lepas tgk mv siti nurhaliza berduet dgn lee hom nyanyi lagu 'yueliang dai piao wo de xin' yg diorg nyanyi kat golden melody awards thn lepas klu x silap aku, tp skejap sgt x puas aku nak men ...

ko tgk kat ner??? kongsi aaaa

Originally posted by Feng_Ayien at 6-5-2005 03:35 PM:
aku br lepas tgk mv siti nurhaliza berduet dgn lee hom nyanyi lagu 'yueliang dai piao wo de xin' yg diorg nyanyi kat golden melody awards thn lepas klu x silap aku, tp skejap sgt x puas aku nak men ...

Haa??!! Share la dgn kitaorg... aku pung nak gak.... buleh tak send file dier kat aku?! E-mel aku [email protected].