CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

‘Semasa Saya Duduk Dengan Mak Mentua Dah Curang, Alisha Nak Masuk Umur Tiga Tahun Pun Masih Lagi Curang’ – Ananda Natasha

Cyempaka replied at 28-7-2024 09:43 PM
eww pengotornya. baca kat sini br tau cerita. Aku xfollow cerita 2 ekor ni sebab dua2 pun menjengkel ...

Bukan takat geli jek kot sis… risau balik sane nanti family sana mintak tukar barang2 baru 1 rumah…silap2 diorang mintak rumah banglo terus kt sane o

macam manala netizen2 kt TT tu boleh layan live minah indon ni eyh,... dengan bercerita mulut terherot2... terganggu aku dengan hidung si indon ni... terus ku klik not interested...

andika ni budak bijak ms skolah
cmna terkawin dgn indon caprut ni

Binodino replied at 28-7-2024 01:41 PM
Indon mana pulak andika ananda krishna bagai ni? Dengan jambang tanam

Manly la konon ad ...

Kiki jambang tanam mmg bole buat ke? Huhuu. Btw dua2 nampak pengotor

Banyak dah org laki malaysia terkena dgn perempuan Indonesia....kikiki

sh4y replied at 29-7-2024 08:38 AM
Betul. Penah jugak masuk live dia. Terjerit jerit. Buat content pun terjerit jerit. Lahhh. Ingat s ...

Ummah indon..

Follow Us
mrseller replied at 29-7-2024 09:52 AM
Kiki jambang tanam mmg bole buat ke? Huhuu. Btw dua2 nampak pengotor

Boleh tanam chuols. Kalau ada 60k, silakan pada yang teringin. Contoh Zul ariffin pun bikin. Ahh gtew

NazRysha replied at 29-7-2024 09:47 AM
andika ni budak bijak ms skolah
cmna terkawin dgn indon caprut ni

Mamat ni sejenis gigih chuols. Sebab dulu2 dia gigih nak tembus industri.

Iols pun rengsa laki bini ni, tapi part kegigihan kerja mamat ni, iols puji.

Ko cari loyer la Andika. Tak terlayan ko nak layan drama ex ko tu. Tgk video ko pun dah tau, loyer ko mesti nasihat ko pelan2 jgn layan, lets the law talking.

Biasalah... Ko dah duit banyak. Masa ni lah orang nak kikis hang. Tu lah, lain kali nak kahwin fikir masak2. Kalau kawin pun ex sanding sorang2, RED FLAG tu dari awalan lagi. Tapi... Tetaplah ko kayuh. Kan!?

Edited by KantoiLagi at 29-7-2024 10:09 AM
scha1008 replied at 29-7-2024 09:23 AM
Kannn…sekilas lalu tengok muka terus boleh detect…hahaha

Jeng jeng jeng
Habislah ko K A kena selongkar
Bertabahlah the price of fame
Masa untuk menjadi kebal

TerataiMelur02 replied at 28-7-2024 04:03 PM
Alamakkk
Ingatkan lurus.. bengkok rupanya

Cara dia sebut.."what' up guyss"..pun dah boleh agak dah..

umbut replied at 28-7-2024 04:26 PM
Pompuan indon ni kan cleaner, lepastu jumpa jate ni kawan2 banyak tolong2 pastu kahwin. Tasha ni dul ...

Tu la...walau pun iols tak berapa nak berkenan dgn si dika tu..Tapi diorang berdua ni bagai langit dan bumi kot. Dari segi penampilan la. Si tasha tu nampak mcm tak terurus je sentiasa.
Orang perempuan, jangan la dok malas jaga penampilan. Tak rugi pun.

Edited by KantoiLagi at 29-7-2024 04:22 PM
jejarihalus replied at 29-7-2024 09:56 AM
Banyak dah org laki malaysia terkena dgn perempuan Indonesia....kikiki

Kita yang kawin satu negara, satu agama pun muncul macam2 krisis, apatah lagi bukan satu negara. Tetap ada pertembungan 'budaya'

Tapi tak dinafikan ada jer perkahwinan dua negara atau benua yang berjaya.

Minah ni pernah jadi P. A mamat ni kan? Masa tu lah kekonon masing2 bercinta dan berkahwin.

Dah kahwin baru perasan tak serasi. Tak sekufu dan personal matters. Ikut kata masing2 pernah cerai, sebelum bercerai kali kedua pada December 2023

Maksudnya apa? Kedua2 dah bagi peluang masing2. Kalau Andika betul pun kaki perempuan, tak kan minah ni nak teruskan perkahwinan sampai bercerai kali ketiga? Kan?

Kalau Andika ceraikan juga kali kdua, sebab minah ni tak berubah? Obvious kan kalian berdua tak sefahaman?

Cuma sekarang ada pihak takleh move on dan tak dapat terima 'sebab atau punca' sebenar perpisahan. Apabila hanya satu pihak yang move on, panaslah hati lagi satu pihak.

Cuma jangan bingit sangat please

aku ingat aku je tak kenal sapa ni sepp

mmglaaa si tasha nie kena suruh dika belikan, dia mn blh beli rumah sbb bukan org malaysia kan..setahu aku laaaa

ke dh tukar rules dh skang nie?

sbb sblm nie aku pernah keje kedai makan, tokey dia indon, mmg sedappp buat nasi ayam, sehari dia meniaga dpt rm900 untuk nasi ayam shj ya, blm lain2, tp dia kawin org malaysia, dpt anak sorg, tetiap hari juga aku dgr dia ngata bini dia malasla, goyang kaki la..dia keje teruk tp terpaksa beli kete n umah semua nama bini..hahahahah

Si pompuan tu dok buat content belakang lemari dia tu handbang bersusun ori ka? Dah banyk duit beli je axia cash..

anony-mous replied at 29-7-2024 03:19 AM
Pemikiran pon xkn sama uols. Contoh kalau berjalan kita nk rilex2 mkn dkt luar, kalau bawa family  ...

Aku kalau in law nak mai umah aku okey je tapi aku x bagi tido umah aku hahaha aku suh in law aku n ipar aku tido hotel..hahaha aku x suka in law aku tp ngam lah in law aku pun x suka aku jd aku mmg x reti nk bodek2 ke hape ..skrg lagi kuat perangai pegi mampos aku ni . Ko suka ke tak aku x kisah sume boleh pegi mampos hahaha

KantoiLagi replied at 29-7-2024 10:42 AM
Kita yang kawin satu negara, satu agama pun muncul macam2 krisis, apatah lagi bukan satu negara. T ...

Nak lagi krisis kwen dgn org bukan satu agama dan bangsa hahahaha mcm aku .. aku xde masalah dgn husband aku .sbb husband aku lagi melayu dari aku yg original melayu. Cuma mertua ..ipar duai x sekepala tp sbb aku jenis keras kepala jenis melawan dorang xde lah berani buli aku sgt.

KantoiLagi replied at 29-7-2024 10:01 AM
Boleh tanam chuols. Kalau ada 60k, silakan pada yang teringin. Contoh Zul ariffin pun bikin. Ahh g ...

Rasanya Alip teega buat yang murahan punya kot.. 15K..patut nampak mcm padang jarak padang tekukur..

Sape je la mangkok dua ekoq nih. Citer pasal taik pun leh leh terkeluaq. Meols tak folo pun citer depa2 ni, tapi biler tebace kes taik atas katil tu tringat kesah Jonidep ngan amberheard tu.
Bab kes si KA plak, heols ni mmg dari nun dulu da nmpk tak bape nak lurus. Tapi asalkan heols tak 'menjual' kelempokan atau pomot bebende yg langgar akidah meols ok jer, ngan harapan heols jaga la diri tu bebaik. Tpi kalau da ade kes tersasar tu nasib ko la KA. Hakak trus terang leh tolerate heols je sorang buat masa ni sbb heols tak over menjual diri cam influenzah2 yg lain.

deebiz14 replied at 29-7-2024 11:36 AM
Sape je la mangkok dua ekoq nih. Citer pasal taik pun leh leh terkeluaq. Meols tak folo pun citer de ...

Taik?
Dalam pampers taik kering?
Macam pernah ku dengar kisah ini.
Tapi dimana ye? Larikkkkkkkkkkkkk