CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: kacau1

mintak pendapat pasal girlfriend

Ko kne wat sombong ngan awek, nk nak awek cun, lagi ko sombong laaaagi awek geram

Peh tu ko kne ramai peminat pompuan so awek yg satu tu takkan dok diam, lagi ko cam mesra ramah ngan lelain lai dia geram , klodia upahhhh sundel bolong cekik rival dia wahhhh makna ilmu  tok guru abe aji mmg btui hihihi

Ko kne tau time factor, bilamasa dia nak sesorang diri, bila masa dia nk brteman
Nkbuat awek.tu loyal., zahir batin ke se iring, security zahir cam.duit simpanan ko, sekuriti emosi cam.jagahormat perasaan dia, ko lom jadi  THE RIGHT ONE for her so mudah faham.sikap camtu,  along the way klo.mai mr right mayb selamat tinggal.untuk ko so ko kne bersediaaaa gak, jgn karang kne rejek ko jadi bapok cam azwan tu BODOH, jadi jantanhaaaa awek.ludahhhhh pun ko selambaaaa je, tu baru jantannn, jgn prassdd bunuh diri jadi bapok amik dadah walaweiiiiiii donia penuhhhhhh pompuan tulincantik molekkkk beribu kali ko mati dn idup.balikpun tak abisssss aaaaas so nk pras psai

kacau1 replied at 5-1-2016 10:20 PM
kengkawan aku pun cakap aku ni cam bebudak n suka berlembut ngan pompuan.

bagus lah nko berlembut dgn pompuan cuma nko kena tau had. nko kena faham x salah nko jadi berbudak sesekala cam bergurau, buat lawak bodoh cuma kena tau had jugak, org pompuan x mau berbudak jadi pasangan hidup dia. aku dapat rasa nko ni baik xpi buat baik pun kena ada had jugak.

kacau1 replied at 5-1-2016 10:15 PM
x ada laki lain. tapi betul bro apa ko cakap tu

aku kesian kat nko bro xpi nko rilek lah. maintain positif. nko anggap je perkara ni buat nko jadi lebih tajam penilaian & dewasakan diri nko. nko kena ingat, penat lelah mak ayah besarkan nko. dierang nak tengok nko jadi orang.

dia tak syg u dan nak main main dgn u je la tu.. percaya la. perempuan/lelaki kalau betul2 suka sayang cinta...dia tak buat mcm tu

kudajantan77 replied at 4-1-2016 01:57 PM
Pow ape yg patut sebelum blah... muehehehehe...

pow ape tuuuuu
hahaha

angkat kaki je dekkkkk.. cari hok lain.. byk yg lain semenggah perangai. larat ke ko nak layan pompuan perangai gitu jadi bini? sekiannnn

Follow Us
Cuba jgn call or jmp dia... klu dia cr kite mybe ada la skit perasaan lg kt kite... klu tak.... faham2 jelah....  

Cun tak? Bak sini no fon awek kau nak 'test market'. Later i umumkan result. Hihih

berdasarkan pengalaman kawan yang tak seberapa ni.
Perempuan ni lebih tertarik apabila kita ignore/bad boy dengan dia. Nasihat kawan kepada awak adalah. Buat je macam biasa. Biar dia yang tertarik dengan awak. Kalau awak terhegeh2 perempuan ni kurang melayan sket.

Tanya diri dan iman kau TT.. agak2 perempuan macam boleh buat isteri tak?
Kalau kau tak ada pemikiran sampai ke situ, elok la tinggalkan dia.

Nih pendapat iols

Rasanya perempuan tuh bukan mengelak ada masa dia terasa dengan TT mungkin TT tak sedar apa yang TT dah buat tapi perempuan biasalah emosi lebih, lagi2 masa PMS

Kalau perempuan rasa kurang perhatian memang dia akan buat camtuh, kasi bf dia jeles sket, baru bf dia tersedar
Masa tanya nak putus tuh masa dah tenang2 ker atau masa dia tengah saket ati? Mungkin TT tanya masa dia tengah saket ati kot sebab tuh dia jawab macam tuh

so don wori be happy, takder aper2 tuh

Kalau susah sangat, TT kapel ngan iols jer lah

Edited by Hana at 11-1-2016 01:36 PM

pendapat aku simple aje.
zaman skrg nie, perempuan single punya la bersepah2 sampai boleh rebut2 tarik2 rambut dgn bini orang dek kejarkan laki orang, ko pulak hadapi masalah gf jual mahal?

MENGANTUK AHKAK DIK NON..

lembik sgt ko nie.
ko buat aje apa yang gf ko buat kat ko. buat tak layan. gi layan perempuan lain.

perempuan single berlambak hokeyy....

asalkan ko baik, bertanggungjawab, ada keje tetap, ada aje perempuan yang baik2 nak kan ko.
kot2 perempuan yang ada MASTER pun nak kat ko dik..
kot2 perempuan yang keje engineer/manager pun nak kat ko dik..

untung wey.. ko takyah bagi hantaran tinggi2. bagi sekadar yang mampu.
kot2 perempuan tu dah beli umah pun.

dari ko ada gf tak tahu jaga hati  ko. pastu gf ko keje apa ni? engineer? arkitek? keje biasa? pastu hantaran kena ada rm15k utk bagi perempuan. CHOOII SGT DIK..

kudajantan77 replied at 4-1-2016 01:57 PM
Pow ape yg patut sebelum blah... muehehehehe...

Ini cara lobai bagi nasihat???

wow....tak sangka aku ada stalker ...

cHimo replied at 6-1-2016 01:34 AM
Move on.. Percayalah sebelum kau merana..

camna nak move on, aku dah bebaik ngan dia hehe

apech replied at 6-1-2016 08:51 AM
Kalau mcm tu, maknanya gf tu tak kejam. Dia cuma memperalatkan hati dan perasaan dan tak melibatka ...

lain2 dia ok, tak kejam. kalau jumpa, dia selalu belikan something untuk aku. cuma aritu konpius kenapa dia macam nak mengelak.
aku memang kurang rupa. lain kali dating aku pakai topeng pulak hehe

ajinomotonosuga replied at 6-1-2016 04:06 PM
Ko kne wat sombong ngan awek, nk nak awek cun, lagi ko sombong laaaagi awek geram

Peh tu ko kne r ...

ilmu pak aji ni aku dah praktik kan dulu. aritu saja dok usha awek makan meja sebelah. dia punya geram, pak aji sendiri le bayangkan haha

Pelindung replied at 6-1-2016 09:43 PM
aku kesian kat nko bro xpi nko rilek lah. maintain positif. nko anggap je perkara ni buat nko jadi ...

aku pun kesian kat diri aku sendiri. tapi skang dah ok, aman2 je. mendalam maksud ko bro

limesherbet replied at 7-1-2016 12:12 AM
dia tak syg u dan nak main main dgn u je la tu.. percaya la. perempuan/lelaki kalau betul2 suka saya ...

betul, aku pun rasa macam tu dulu. tapi aritu salah paham. terima kasih bagi pendapat

elmen replied at 8-1-2016 07:19 AM
angkat kaki je dekkkkk.. cari hok lain.. byk yg lain semenggah perangai. larat ke ko nak layan pompu ...

masing2 dah berubah, setakat ni larat hehe