CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

Wanita Malaysia Bangga Dapat Kahwin Lelaki Bangladesh- Dapat Layanan VIP Oleh Keluarga Suami, Tak Seteruk Dan Selekeh Disangka

Bangla sanggup jln kaki jauh2 tgh panas nk solat jumaat.
Pi pasar mlm jln kaki beli sayur byk2.

she replied at 14-8-2023 08:54 PM
Baru pas tengok story ni semalam
Laki dia omputih tagunaaaaa
Huwaaaa

Aaaa... Sedihnya.. kesian anak dia.. memang dasaaarrr bewak!

Apasal nikah kat sana bukan kat msia?

she replied at 14-8-2023 07:54 AM
Baru pas tengok story ni semalam
Laki dia omputih tagunaaaaa
Huwaaaa

Kenapa tak boleh tengok

cmf_premierleag: Baru kawen mmg le bleh ckp mcm2Aku tgk kwn2 aku yg kawen dgn family pakistan/yindia/bangla ni, depa ada spesis buat kaum pompuan mcm hamba abdiEsok2 d ...

Pakistan , India , Bangaldesh mmg menghiina perempuan.
kat bangladesh ada pusat pelacuran yang sah.
tempat2 perempuann bangladesh cari makan.

anony-mous replied at 14-8-2023 11:33 AM
Pdhal prempuan melayu kalau kahwin dgn omputih, kasta melayu lg rendah, kalau kahwin dgn bangla, k ...

dulu ada sorang melayuu kahwin dengan warga asing nepal.
di bawak balik ke negara asal. kat sana diorang memasak masih guna kayu api.
so tiap2 kali nak masak kena potong kayu api.
pastu kena makan babi etc etc,

ada jugak la melayu tu 5 tahun kat nepal. kerajaan berjaya bawak balik sini.

Follow Us
Cyempaka replied at 14-8-2023 12:12 PM
Nasib kau je dek.. lg pun baru benor lagi. Xpayah nak eksyen sgt. Takut apa2 hal kendian hari malu p ...

Mak dia dah tak sedap hati.bila orang tua tak sedap hati. maksudnya diorang tak redha.
tanya orang lelaki semua ok. tapi tanya perempuan diorang mmg curiga
sebab diorang mengandung dan beranak .

gigahertz replied at 15-8-2023 02:46 AM
dulu ada sorang melayuu kahwin dengan warga asing nepal.
di bawak balik ke negara asal. kat sana d ...

Yang ni ke?
https://www.hmetro.com.my/utama/ ... a-balun-tagih-janji

Batu Pahat: Wanita warga Malaysia, Noorzailia Esammuddin, 30, yang terkandas di Kathmandu, Nepal mendakwa sering menjadi mangsa pukul teman lelakinya, Adam, 43.
Menerusi perbualan menerusi aplikasi WhatsApps, Noorzailia mendakwa dia dipukul setiap kali bertanyakan mengenai janji lelaki itu atau nama sebenarnya Mohd Adam Hutta Raj Dumzan yang mahu membawanya pulang semula ke negara ini.
Menurutnya, kebajikannya turut diabaikan menyebabkan kesihatannya merosot termasuk menderita ketumbuhan daging pada buah pinggangnya sejak dua tahun lalu selain kehabisan wang dengan membeli ubat-ubatan bagi merawatnya.
“Adam berjanji macam-macam termasuk untuk menikahi saya dan mengaku dirinya akauntan serta beragama Islam ketika di Malaysia, tetapi rupa-rupanya dia menganut agama lain.
“Selepas beberapa bulan saya melahirkan anak kedua, dia tinggalkan kami terkontang-kanting.
“Saya buat keputusan untuk hidup sendiri dan lari dari rumah dengan menaiki bas yang mengambil masa perjalanan hingga empat hari ke Kathmandu bagi meminta bantuan Kedutaan Besar Malaysia.
“Saya sudah tidak sanggup kerana dari dulu Adam pukul saya sampai mulut berdarah apabila setiap kali saya sebut hendak balik. Sekarang ini saya sakit dan perlukan ubat setiap hari,” katanya ketika dihubungi, semalam.
Menurutnya, bekalan ubatnya untuk dua minggu mencecah RM250, tetapi terpaksa berjimat hingga sebulan kerana kekurangan duit.
“Saya sukar untuk minta bantuan pulang. Saya hidup merana di Nepal kerana tertipu hingga hendak makan pun susah,” katanya.
Menurutnya, kini dia bergantung ihsan saudara- mara di negara ini yang mengirimkan wang bagi menampung perbelanjaan hidupnya sekeluarga kerana tidak dapat bekerja.
“Tiada kerja yang boleh saya buat di Nepal dan sampai sekarang saya tak pernah lagi membuang agama Islam untuk memakan benda yang tidak halal selama tujuh tahun saya di sini,” katanya yang meminta bantuan kerana terdesak.

Di Malaysia tu ada aja Bangladeshi rupa seperti European.

diorang punya style lain

wife akan tinggal sekali dgn mertua, sekali dgn menantu lain.. takde konsep rumah sendiri, takde privacy mcm dekat sini..

kena buat kerja rumah, jaga makan minum semua org dlm rumah tu, gotong royong lah.. tu nasib kalau dapat mertua yg okay..

bangladesh tu ada 170 juta rakyat dia, mcm2 jenis org ada, kasta pun ada..

ada dengar cerita org kita pg sana, nak solat lah kt masjid.. kalau masuk masjid tapi pakai kain pelekat, tak boleh duduk dekat saf depan2 haha

sape pakai kain tu kira rakyat marhaen, sape mampu pakai seluar tu kira m40 lah, kena solat dkt belakang.. takpelah, mungkin kat tempat tu je kot, tak nak generalise

pasal depa kawen ni.. aku tgk org belah utara ni jenis takde hal kan, elok je diorang pilih org2 yg kulit gelap ni, baguslah tak racist.. tak selective hehe

harap si lelaki tu ikhlas nak ke dia, bukan sbb nak bisnes ke benda lain.. byk dah jadi kes mcm ni, kang org kata aku bitter plak haha.. padahal protective je sis..

semoga berbahagialah ye.. aminn

Mekgadis16 replied at 14-8-2023 11:41 PM
Ye wei. Yang ni aku setuju jugak. Kat taman rumah aku pun lebih kurang sama. Bila tukar guard mela ...

Kat taman aku pon masa grup melayu tu jaga .ade sorang pak cik jugak .dia la rajin dok tegur segala..mesra la..yg laen kdg dok cebek pon ada.. hahahaha...tapi pak cik tu memang ok..nak2 kalu jgn ank2...

jfq replied at 15-8-2023 12:47 AM
Apasal nikah kat sana bukan kat msia?

Point ni yg aku risau. Aku cari dulu ada tak forumer komen yg ni. Esok esok nk minta cerai ke apa susah.

Lagi lima tahun share balik cite ko ni dik.. nak tau gak update apa terpaling terindah bagai

Persoalannye knp dia nikah kt bangla ye? Apepun dh nikah tu jgn lupe daftar kt malaysia, satgi anak ang tak dpt warganegara Malaysia melalak pulak kata Malaysia ni tak adil. Pelik jah kalau ikut adat melayu kan nikah kenduri buat kt tmpt pompuan. Tp tak tau la kot nak ikut adat belah sana

Weii aku pon x mampu pakai iphone.. Apesal mamat bangla ni mampu pakai iphone... Hahaha... Siap letak kat poket baju melayu

Edited by lightheaded67 at 15-8-2023 08:40 AM

tak rilek lah minah ni. dh la muda lagi laki bini, bru kawen, pastu belum ape2 dh lekeh mak bapak sndiri (mindset lah ape lah, sah sah la mak pak tu risau kat kau jer?), pastu puja puji mak bapak anak beranak belah laki lah. pui

Ni Ke Pengantinnye?

Edited by tumpanglalu74 at 15-8-2023 08:41 AM
supernaturalee replied at 14-8-2023 04:47 PM
gmbr kawen dgn gmbr dgn family lakinya asal lain benor

Groom yang belakang tu kan?  Sekali pandang memang sekufu..   

Ade cam Dr Rapidah versi itam.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

aku bukan x suka warga bangla & kwasan yg sewaktu dengannya.
Tapi dia punya bau badan yg paling aku x tahan.
Tiap kali depa lalu kompem aku tahan napas aku...
Kesian jugak...tapi nak wat mcmana..dh mcm tu la baunya kan wlu pakai minyak wangi 1 tan

Kalau kau pernah gi Bangla sana, kau akan perasan, yg datang ke Malaysia ni adalah dari golongan yg susah, kulit gelap2...
Tapi kat sana, ramai lagi golongan mcm M40 dan T20 kat Malaysia ni.
Kalau kau jalan2 kat shopping complek dorang, dalam tu mostly putih2 mcm bollywood, some of them lagi kaya dari kita.

aku ok je dgn bdk2 bangla ni. yang kerja kat tempat aku ni aku tak tau la apa jawatan dia. tapi selalu budak2 suruh dia buat macam2 macam balaci dia org dikerjakan nya bdk tu. contoh : disuruhnya hantar dan ambik dokumen kat sekretari bos2. kalau dia org ada dokumen tuk bos2 yang ofis agak jauh .. bdk bangla ni la yang jadi budak suruhan kena hantar dan kena ambik. memasing malas betul nak angkat bontot besar dia org nak jalan jauh sikit. bukan jauh banyak pun. budak bangla tmpt aku ni pun mmg nampak baik la. aku suka je sembang dgn dia org.