CariDotMy

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: CARI-MRO

"Dulu Memang Tak Nak Besar Cerita Dia Anak Saya,"-Halim Othman Reda Myra Berbinti Abdullah

Nape orang tak caya cite dia eh.. Sebab aku rasa org melayu islam ni its not easy nak declare anak tak sah tarat tu senang2 kt public, nak2 org yg dikenali mcm halim ni. Mungkin apa berlaku pada masa dulu adalah khilaf dia ( kawen sekejap, tak daftar kawen etc). Can we just accept je cerita dia?

halim nih selfish & jantann tak guna...dulu dia perasan yang dia akan kekal femes sampai mati,sebab tuh  dia sork pernikahan ...dasarrr

masa tu arwah mak dia masih hidup kan

kesimpulannya adalah HO seorang lelaki yang tidak bertanggungjawab
walau apa pun alasan situasi yang berlaku
...the end

sepupu aku pun ada kes lebih kurang macam ni..tapi memang betul nikah di siam. tp bila lambat daftar date bersalin dan nikah x ngam. anak berbinti abdullah.

tapi sepupu aku fight naik mahkamah, keluar masuk pejabat JPN untuk settlekan hal ni..Alhamdulillah settle. anak nya dapat berbintikan bapanya. aku rasa kalau HO ni rasa tanggungjawab dan fikirkan masa depan anak dia akan buat macam tu jugak..sebab nnt anak perempuan tu mungkin akan malu kemudian hari..sekurang2nya maruah anak tu xtercemar. wallahualam.

kawen tak daftar .. beranak pun tak daftar .. pastu masa cerai duku pun cerai koboi ke?

Kita tengok la pas ni Halim nak putar apa plak

Follow Us
Lahhhh, yg netizen dok sibuk tu kenape? Bnde terlalu private, doesn't concern org lain pon kan? Terlebih nk amik tahu, like wtf? Chill je la. Kalau pun yang susah nk nikah anak die, bukan engkorang pon. Tak percaya la ape la, who cares dengan xpercaya hang tu? pffftttt. Pegi la mampos. Tak faham nk sibuk bnde2 yg xperlu nk disibukkan pon. Bukan die menyusahkan orang pon. In fact, HO xperlu nak perjelaskan pon. It is his story, bukan cerita orang lain. Pegi ampos ngn acik2 forum kepam yg dok sibuk mcm apa ntah.