CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: sham-xv1986

Kisah Jin Suke Aku… (18sx). Update! Episod 5? NOOO!!!

Close [Copy link]
missyqaldina posted on 28-12-2012 03:29 PM
ahakss....da byg cam tgkmovie dpn mate..imaginasi tinggi ke langit..siap bygkan masing2 pkai baju  ...

imaginasi bersama i nak?

thanks for sharing ur story encik tt

nora oh nora..meh come to papa meh

din_atos posted on 28-12-2012 05:37 PM
imaginasi bersama i nak?

erkkkk!!tamaunnn.....lariii....

missyqaldina posted on 2-1-2013 11:50 AM
erkkkk!!tamaunnn.....lariii....

klu u tgk i mesti x lari. i yg lari taw

aku baca cite ko ni aku gelak sorang2 tertahan2 kat ofce ni... hahah ! mmg la seram.. tapi kelakarrrrr... hahahah !

Follow Us
miszaimi posted on 27-12-2012 07:00 PM
rase mcm kene tipu je,,dr karangan rase mcm girl,,(sorry klau terase)

aah...kita pn rasa mcm 2 jgk...nape eh
ntah2 TT ni salah sorang pengarang dlm penulisan2u x?
tp cite2 TT best la ...teruskan berkarya lg

untung ler tt dpt tgk awek cun b*gel... umpama kucing tolak ikan.hahaha! gurau2... ade kje kosong tak ofis tt?hehee...

Bahaya kalau layan permintaan nafsu jin ni. Dulu sy ada kawan yg terjebak dgn seekor jin betina yg menamakan dirinya puteri bunian, tiap2 malam datang bilik dia utk berhubungan badan. Kebetulan nama kawan sy tu pon sham. Agaknya jin ni mmg suka org nama sham kot. Tapi lama2 kurus kering kawan sy tu, terus nampak mcm tak terurus, kusut masai, mata merah, cengkung mcm penagih dadah. Mana taknya, satu malam berapa round kena tibai, tiap2 hari mau...

Sy ni bukan la ostad, tapi masa tu kekawan rajin ka dok suruh sy jadi imam kat surau hostel tuh, konon bagus la... Jadi sham ni pon ingat sy ni terer la kot bab2 ni. Satu hari dia datang ke bilik sy dan minta tolong ngan sy. Dia kata tolong la aku zain, aku dah tak tahan nih.. Sy ckp, kenapa? X tahan apa? Dia kata, aku dh tahan nak layan pompuan nih...tiap2 malam dia datang mau main sama aku. Sy cakap, huh? Bestnya kau, hari2 dapat main. Dia bilang, zain aku serius nih...best apanya, aku mmg tak tahan dah. Kau tolong la aku, mcm mana aku buat nih.

Sy pon terkedu dengar cerita dia. Serius ghupanya dia nih. Lalu sy pon nasihatkan dia agar buang jauh2 benda tu, silap dia jugak kerana mencari dan menerima lamaran main jin tuh. Sy ingatkan dia ttg tugas kita dan hak kita di dunia nih, mana boleh campur dgn jin tuh pasal mereka di alam mereka. Kalau campur tuh mmg cari pasal la. Lalu sy pesan kpd sham agar memberitahu jin pompuan tuh agar jgn mengganggu dia lagi. Dia kata ok, nnt malam tu dia akan sampaikan pesan sy kat jin tuh.

Besoknya, sham datang lagi ke bilik sy. Kali ni muka dia serius dan nampak marah. Merah menyala mata dia. Dia masuk bilik sy dan terus sound kt sy, zain, aku ada pesan dari puteri bunian tu utk kau. Sy jwb, apa pesannya? Sham ckp, "dia kirim salam maut sama engkau!"
Marah betul nampaknya puteri bunian tu dgn sy kerana cuba menghalang perhubungan cintan mereka berdua. Sy ckp kat sham, takpa la, kalau dia nak jumpa aku malam ni, datang lah, aku tunggu. Sham pon kata ok, malam ni jin tu akan datang jumpa sy, dan terus keluar dari bilik sy.

Malam tu, sy pon tunggu la...takut tu mmg la takut, tapi sy beranikan diri juga dan membuat persiapan utk bertempur dgn jin kalau perlu, walaupun sy tiada ilmu pertempuran. Ilmu ugama pon bukan tinggi sgt, takat baca ayat kursi boleh la. Sy pon tunggu...dan tunggu.... dan tunggu...

Tapi, malam tu berlalu mcm biasa...jin tu tak datang pon jumpa sy. Lepas tu sy tak amik pot dah pasal dham dan jin pompuan tuh, sampai sham dibuang dari kolej akhirnya kerana performance dan studynya yg makin menurun akibat semakin x terurus. Sehinggalah sy ketemu semula dgn sham banyak tahun kemudian, dia dah kembali normal dan sihat dan berjaya dlm hidupnya. Dengar cerita dia dah buang jin tu dgn bantuan seorang tua alim. Jin tuh dah kena jail dlm botol dan dibuang di selat melaka.

Jadi kpd TT Sham, tahniah kerana berjaya mengelat dari godaan jin pompuan yg syok kat hang tuh.  

nora huuuuuu

theflash posted on 6-1-2013 03:00 PM
nora huuuuuu

nora antu milo la
dia la milo lady kat pantry tempat keje sham nihh
sampai merasuk budak pompuan opis sham nih boleng boleng suh main ngan dia

sib baik la dak sham nih kuat iman (ke, takut..tak tau la )

sham xde  citer baru lagi ke???

theflash posted on 6-1-2013 03:00 PM
nora huuuuuu

KAN MAMA DAH KATA.........hang follow ja benang budak ni, budak ni lebey kuang hang jugak...
hampa dua boleh buat collaboration, buat buku!!!!!!!!!

mamaezah posted on 9-1-2013 12:14 PM
KAN MAMA DAH KATA.........hang follow ja benang budak ni, budak ni lebey kuang hang jugak...
hamp ...

bahaya bila bersatu........

heheheheheheheeee

sham takde cerita terbaru ke?

....tiba2 jadi fobia tgk MILO dlm pentry....

suka suka..senang nk paham..

Agaknya kalau ko tak reka cerita milo tu, cemana hantu pantry tu kenalkan diri dia kat ko eh Sham? Hmmm

hahahaha....ni la cerita kelakar seram namenye...aku gelak sampai kuar air mate bace dialog ana dgn ustaz tu... bole plak die tanye "awak nak milo?".....hahahaha....agaknye hantu tu ikut ko balik kot...sbb tu die tau cite rekaan ko yg 1st tu.... time antu tu tukar2 ana dgn nora tu...aku plak yg penat bygkan korg kena turun naik tangga n berlari2....

moral of the story: jgn mandai2 buat cite hantu...jgn diseru2 die dtg....kan dh dtg betul....

nora xkn xde gmbr..masa tu sure da ada hnset camera..xkn xambk gmbr kot..hehe..
xlma lg nora dan ana akan smbung cite ni..