CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

"Bagi Saya, Kalau Jodoh Kita Panjang, Gaduh Macam Manapun Ia Akan Berpanjangan (Kekal)" - Shaheizy Sam

prince_marhaen replied at 16-10-2024 09:46 AM
ex-opismate meols, tiap2 taun ada je bertekak sampai post sindir2 laki bini sama naik maki2 kat fb ...

kisah ni mengingatkan aku dekat kawan serumah aku..she pjj mase tu ngn suami she..tp dorang every weekand jumpe je kalau tak suami she dtg sini ,she balik sana..lps tu 2,3 bulan mesti pregnat..btw ank2 she semasa belum she dpt tukar tu emak she yg jaga..sempatla dpt ank 2 org mase pjj tu dlm duk gaduh hari2 maki hamun hari2.. last year sbelum she dpt tukar mase tu pun she dh pregnant ank nomot 3pernah la dlm group wasabi kiteorg gurau2 usik zamn dia pjj ritu boleh dia ckp tula dh lama xgaduh camritu ngn laki dia..gaduh manja 2je

prince_marhaen replied at 16-10-2024 10:26 AM
glenmarie kan...mau 600-900k jugak tu paling murah walaupun teres... adik beradik diorg duk dekat2 ...

Tapi memang pun tengok lagi shida tu kaya jugak

Hoshhi replied at 16-10-2024 08:53 AM
Kau tu busuk, kepam. Xde spe tringin nk sondol kau la. X selera nk sondol

acik2 keledek pun tak ingin

Hoshhi replied at 16-10-2024 12:53 AM
Kau tu busuk, kepam. Xde spe tringin nk sondol kau la. X selera nk sondol

nak tulis mcm ni gak tp...x sampai hati.

tp kan sam, awal sgt chuols nak ckp pasal benda ni. chuols kawen kira mcm masih kategori mentah kot. org yg 18 tahun kawen pun bercerai. patut takyah komen cenggini. yih. sbb fattah amin pun pernah bg statement ayah dia pesan jg isteri leklok utk murah rezeki tp tup2 isteri rupanya makan dlm. ha gitu. patut dendiam jer. reputz pun sibuk lah nak suh retis lain ulas. semak betul.

Jaga rumahtangga masing2 jela sam

Follow Us
Arwah pakcik dgn makcik aku Hari2 gaduh mulut. Mencarut tu mmg biasa bg diorgsebulan dua lps makcik aku xde, pakcik aku Hari2 dok tanya anak2 mak hang pi mana? Dh lama aku tak nampak. Dia dah tak sayang aku lagi ka? anak2 jawab mak dah xdak la ayah. Tak lama lps tu dia pulak menyusul.Maut yg memisahkan depa.

kelakar aku baca komen2 dlm ni...diam2 sudah la...x psl2 kena hencap...

Hahaha team kiri kanan hampuk sam..jodoh rahsia Allah.. dulu i ingat x lama la tok ram dgn alyah.. sampai langgar2 kete.. tp alhamdulillah je smpi skrg..

Shayang replied at 16-10-2024 09:10 AM
Tp betul la,sbb aku penah tgk depan mata org yg sepanjang kahwin gaduh
Sikit2 gaduh herannya lama pl ...

ye betul..walau pun gaduh2..tp itu lah cara komunikasi nya. perkahwinan dan komunikasi dua hala sgt penting untuk mencapai titik persefahaman. kalau diam je memendam, mana nk tahu apa yg terbuku dlm hati masing2.

TomyamPuteh replied at 16-10-2024 05:16 AM
Arwah pakcik dgn makcik aku Hari2 gaduh mulut. Mencarut tu mmg biasa bg diorgsebulan dua lps ma ...

ala aku baru nak kecam pasangan busuk ni..
ko pulak masuk cerita sedih.. .. biasa yang paling hardcore ni la yg paling sayang mengyayangi sebab tahu takde org lain boleh hadap perangai diaorg..

prince_marhaen replied at 16-10-2024 10:45 AM
lebih kurang, tapi bukan dia uols. Hehe.

Aah... Anak AJ lagi ramai.
Memang spesies pasangan sama la ni, loud tapi at least diorang communicate with each other.

jgn mendabik dada..perkahwinan diuji dgn macam2 cara..acik yg dah kawin lebih 20 thn pun tak berani nak komen lebih2 bab rumahtangga org lain sbb kang terpalit kat diri sendiri…

Eh eh eh.. mcm tiber jahhh?

Heran kan wanita yg tau laki merata celup ,tp sudi dibuat laki. Mlm2 nk romen pun mesti teringt2 the facts yg laki penah goyang lubang lain.

Btw video yg korang dok kata bra putih la. Kontot mcm cndawan la..video tu tersebar tahun bila gais..? Awat aku xtau... sbb aku belum kertu ke...

Sam mmg home person. Tila penah ngku kt live.lki dia jenis pendiam suka ddk dlm bilik. Ruang tamu riuh rendah femil terpekik2 tp sam ddok dlm bilik dia je patu jenis tny sepatah jwb sepatah.

KakRumiMenari replied at 16-10-2024 01:31 PM
Hahaha team kiri kanan hampuk sam..jodoh rahsia Allah.. dulu i ingat x lama la tok ram dgn alyah.. s ...

jenuh pancaroba perkahwinan dorg haha. Dulu kot2 ingat tokram taknak anak dgn alyah sbb dah berusia, skrg eh tgk kemain manjahh baby dgn tokram. Tokram pun kemain kelek merata anak keciknya.

Shayang replied at 16-10-2024 09:10 AM
Tp betul la,sbb aku penah tgk depan mata org yg sepanjang kahwin gaduh
Sikit2 gaduh herannya lama pl ...

Betul chuolls. Sebab tu sebanarnya bergaduh adalah sihat untuk rumahtangga. Ko cakap je apa yang ko tak puas hati, kalau leads to bergaduh ka merajuk ka, takpa. sebab at the end of the day, baru la kita masing-masing tahu apa yang pasangan kita suka, apa yang dia tak suka, apa kelaku dia bila tengah marah, button mana nak tekan bagi berenti merajuk.. semua benda tu penting dalam rumahtangga. jadi sila lah bergaduh dan merajuk. sedangkan lidah lagi tergigit.

HelgaPataki replied at 16-10-2024 02:38 PM
jenuh pancaroba perkahwinan dorg haha. Dulu kot2 ingat tokram taknak anak dgn alyah sbb dah berusi ...

kannnn.. tak silap dia pernah bangangkan bininya sebab duk emo2 ingatkan tokram ada skendel ke apa. siap main langgor 2 kereta.. aman aman ja sekarang dengan cara mereka sendiri.

Kancilkering: emak awak pun bercerai di umur ...

Acik kety dgn pakcik melako tu dh serai ke ?

cerai mgkin xla kot dgn bini mcm murai tu..dimadukan tu cerah je,sbb keturunan sam ni mmg jns kawen byk ekeke