CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: dubuk

Kejadian pelik selepas membaca thread Konspirasi Illuminati part 1.

cuma bila tidur kdg mimpi tu ttg watak yg sy tulis ada jadi rupa seram bertanduk tak taula petunjuk atau gangguan kdg sblm tulis tu sy dah mimpi ttg fmil dulu.. bila saya research mcm .. aik sy rasa saya betulla apa yg saya mimpi.. adakalanya sy rasa nk stop tulis kalau sy x tenang ada mcm amaran.. sy x nak terpengaruh dgn dia.. mudah2an TT dlm lindungan Allah .. ingat tiada daya upaya kecuali Allah

miftahuljamilah replied at 12-1-2020 01:24 PM
Assalamualaikum pertama sekali saya ucap terima kasih @dubuk baca thread saya.. kedua maaf jika  ...

Waalaikussalam. tak ada apa yang perlu di minta maaf. thread itu memang bagus.. membuka mata saya juga. mungkin ada unsur unsur mistik gelap hitam yang tak dapat dihurai oleh saya.. yang berkaitan rapat dengan pendapat pendapat / fakta bersama forumer lain iaitu kejadian kejadian yang tak dapat dijangkau oleh akal seperti contoh bolehkah dia mengetahui kita membaca mengenai mereka kerana mereka duduk dalam darah dan apa jua yang berkaitan dengan itu. apakah kerana kita ralit membaca mengenai mereka, atau memandang gambar gambar dark berkaitan mereka membuatkan mereka bangun dan mereka berasa kita suka pada mereka lantas mereka mendekati kita dengan menjelma memberitahu kehadiran? saya bagi contoh sesi penggambaran di kubur kristian dulu dimana muslim galak bergambar disana. mereka akan ditanya oleh pihak kristian: jika kamu mengatakan aku dengan agamaku, kamu dengan agamamu.. maka kenapa kamu berminat dengan kubur kami? begitu maksud saya.. apapun teruskan.. diakhir zaman ini kita perlukan wake up call supaya tidak terus 'tidur'.

Ko menghayati sgt kot dubuk, tu terasa2 sampai ke tengkuk

Alhamdulillah....tak ada sebarang gangguan sepanjang bc thread illuminati tu...Dr thread 1-3...bc mlm2 atau ms sorg2 kat rmh....

Secara mistik tak ada la juga. Cuma dalam pukul 2 atau 3 pagi terjaga sebab dengar bunyi lolongan anjing yang pelik. Before bc thread ILLFM tu dah pernah dengar juga. Lagi satu, sama macam forumer lain, tengah syok2 baca Part 2, masalah x leh nk view forum. Ada mslh security katanya. La ni dah ok dah.

So far tt la kena mcm plg teruk yer...
Aku kena hujung2 jer la...

Follow Us
Semalam ada issue security....ni xlwh masuk dah benang konspirasi. Why lah.

Masa Mula2 baca season 1 tu esok nya sakit tengkok.. lpstu baca komen forumer dlmtu pun sakit tengkuk gak mngkin sbb masa baca tu posisi x btul kut.. skg ok je xde pape

Masa first thread aku baca pun kena gangguan
Mcm benda hitam berdiri kt corner bilik pstu dgr dia ketuk2
Pstu stop baca thread tu kejap sbb aku pun ada sumbang cite kt dlm tu jugak
Lps bape hari sambung baca balik dah ok

aku rasa, baca thread ni ada sama effect mcm tgk ceta seram...
kdg2 terbawa2 sampai ke luar...

jiwa kita manusia pun x sama...
ada yg mudah tersentuh...
ada yg kental...

tambah plak dgn keadaan diri kita, aura di sekeliling...
ada org layan pilem Joker, jd murung terus... ada yg dah murung jadi lagi teruk... ada plak yg tgk sekadar hiburan tanpa apa2 perasaan...

for me aku baca and follow thread nih sbb nak tambah ilmu di dada...
supaya lebih berhati2... mcm membaca penulisan ilmiah...
so far xdak apa2 gangguan cuma masa awal2 dlu like i said, 1 malam saja, mimpi pelik2...terkejut jaga kul 2 pg...tidoq balik mimpi pelik2 blk...bgn pg mmg tingatkan thread ni...
so I told my self, yg paling berkuasa tu Allah Taala, jangan lebihkan takut pada yg lain, selain Dia sahaja.

punca aura kita bocor dan termasuk juga agenda mereka

host images

bila persekitaran kita pun dah hadap alat2 elektronik dan gadjet ni buat kita bocor aura.. mudah serap energi negatif persekitaran.. energi lemah kn cas semula dengan amalan spiritual dan cleansing aura

miftahuljamilah replied at 13-1-2020 12:02 PM
bila persekitaran kita pun dah hadap alat2 elektronik dan gadjet ni buat kita bocor aura.. mudah ser ...

ya.. dari gelombang panas..

diorang tau ini punca kita lemah.. radiasi dan kebergantungan kita pada gajet akan melemahkn sistem pertahanan badan.. kita dh krg ibadah dan mudah diserang penyakit zahir medis dan non medis.. mulalah energi negatif mudah masuk

miftahuljamilah replied at 12-1-2020 01:40 PM
cuma bila tidur kdg mimpi tu ttg watak yg sy tulis ada jadi rupa seram bertanduk tak taula pet ...

saya menunggu selama tiga hari kalau kalau ada berlaku perkara yang pelik lagi. Malam tadi (malam kedua) saya bermimpi sedang memulakan solat disebuah surau ditempat yang asing. Semasa berdiri untuk memulakan solat, saya gagal membaca iftitah. Saya cuba mengingatinya berulang kali tetapi gagal. Ia seperti kenapa saya berdiri di sini,apa yang saya sedang buat ini? Saya seperti blur. Akhirnya saya gagal solat. Apabila saya bangun pagi saya mencuba membaca iftitah ternyata saya lancar tanpa gangguan. Saya menunggu pada malam ini. Jika selepas tiga hari masih ada kejadian pelik, saya akan 'membeli'. Saya menulis kerana melihat ada forumer lain mendapat mimpi pelik. Mungkin ada orang yang lebih arif dapat merungkai kenapa ia berlaku ? Buat masa ini saya buat senyap saja.

dubuk replied at 13-1-2020 01:05 PM
saya menunggu selama tiga hari kalau kalau ada berlaku perkara yang pelik lagi. Malam tadi (malam  ...

iftitah tu ada ayat sumpah kita pada Allah sesungguhnya solatku, ibadahku, hidup dan matiku kepada Allah tapi nampaknya kita lalai dlm solat dan rasa berdosa ucap ayat tu berkali2 itu bagi saya la ini semua berbalik pd hati kita.. lihat di dlm bkn luar diri kita..

mungkin teguran Allah pada saya juga

miftahuljamilah replied at 13-1-2020 01:23 PM
iftitah tu ada ayat sumpah kita pada Allah sesungguhnya solatku, ibadahku, hidup dan matiku kepada ...

ya saya percaya.. ada mesej disampaikan kepada saya supaya menjadi hamba Allah yang lebih taat disaat genting ini. Saya berterima kepada tt kerana membuka thread itu. Jauh saya 'berjalan' didalam thread itu.

semua gerak Allah je saya hanya menyampaikan atas ilham Dia semata.. sekurang2nya ramai yg boleh nampak apa sbnrnya yg kita hadapi sekarang

macam mane nk dptkn permission bace tread illuminati tu ye. sy xblh bace