CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CEO's2001-2009

Suka Janda ke anak Dara?

lelaki joyah aku x penah dgr.kalo mak cik joyah aku mmg selalu dgr.

mak cik joyah dulu2 ala2 mcm cerita opah suka dok kampung, mengumpat, bergossip bagai.

tp mak cik jayah skang dah moden.nak2 sejak dok kl ni dah tukar jd mak cik joyah urban

ye kak..betull..zaman skang ni banyak lelaki yg suke menjoyah...menjoyah mengalahkan pompu ...
melinda_gordon Post at 28-10-2011 12:34

hahaha itu nicknamenye mat/pak joyah tak sedo diri.. harusla ditendang kluar negeri..

tp x dinafikan, masih ramai lelaki melayu yg berkualiti, oleh itu, elakkan dari memilih mat joyah/pak joyah ini..

hahah macam pantun plakkk rasanye..

lelaki joyah urban lagi ramai skang ni..
blagak mcm bagus..mcm alim sgt..
tapi sebenarnye...hark tuih

hahaha itu nicknamenye mat/pak joyah tak sedo diri..  harusla ditendang kluar negeri..  
...
LostSoul Post at 28-10-2011 14:42

haha..tau takpe..zaman moden skang ni mmg ramai lelaki joyah..

ape?lelaki joyah beruban pun banyak ni...

haha..tau takpe..zaman moden skang ni mmg ramai lelaki joyah..

ape?lelaki joyah beruban ...
melinda_gordon Post at 28-10-2011 14:49

kakaka.. ari ni kita betul2 bashing mat2 joyah ni.. err hrp2 xde sapalah yg terasa.. kalau terasa, sahle termasuk golongan penjoyah.. hahaha

kakaka.. ari ni kita betul2 bashing mat2 joyah ni.. err hrp2 xde sapalah yg terasa.. kalau teras ...
LostSoul Post at 28-10-2011 14:53

heheh..alaa kak..besenye lelaki penjoyah ni,die menjoyah ckp org pompuan takpe..bila kite balas balik,mula la ckp kite mulut cam longkang...lelaki joyah la katekan..

Follow Us
besenye lelaki penjoyah ni,die menjoyah ckp org pompuan takpe..bila kite balas balik,mula la ckp kite mulut cam longkang...lelaki joyah la katekan.
melinda_gordon Post at 28-10-2011 15:09

kat dalam porem ni bersepah
ada la dalam 5-6 orang porumer lelaki kat cari ni yg setiap kali aku ternampak posting diorang, aku rasa spoil mood aku nak memosting

kat dalam porem ni bersepah
ada la dalam 5-6 orang porumer lelaki kat cari ni yg setiap kal ...
ruffleen Post at 28-10-2011 15:46

uik..statemenet berani mati tu kaka...sgt melayu urban..

kah kah kah..adoi...tapi kan,wheter janda ke anak dara ke,tetap insan biasa yg punye khilaf dan layak utk disayangi kan kaka?

yg lelaki kalo nak demand lebih2,kena die pun berkualiti tinggi jugakla baru bole nak demand..ni perangai mcm joyah, ade hati nak
demand bini yg stok suci2 gitu..

uik..statemenet berani mati tu kaka...sgt melayu urban..

kah kah kah..adoi...tapi kan,wheter janda ke anak dara ke,tetap insan biasa yg punye khilaf dan layak utk disayangi kan kaka?

yg lelaki kalo nak demand lebih2,kena die pun berkualiti tinggi jugakla baru bole nak demand..ni perangai mcm joyah, ade hati nak demand bini yg stok suci2 gitu..
melinda_gordon Post at 28-10-2011 15:59

ahahaha. berani je, mati tu tak lagi sbb aku tak sebut nama terpulanglah kepada sesapa yg terasa itu diri dia. aku pun tahu bahawa ada porumer yg tak suka aku, tapi ada aku kesah? sbb ramaiiiii lagi porumer lain yg dah kenal aku kat luar lebih tahu sapa aku sebenarnya
yup, menjawab kepada persoalan tuan tanah ni, kedua-duanya adalah wanita....yg berhak utk disayangi dan dilindungi bukan dianiayai sesuka hati.

Tak patut dilukai walau dimadukan sekalipon please refer filem Ayat-ayat Cinta - itu contoh poligami yg baik. Nanges weh tengok citer tu.

bg menjawab soalan thread ni dgn sukacitanya aku nak menjawabnya sbb dah bnyk melencong ni.

suka janda ke anak dara?

x kisah.janji bukan janda@anak dara yg jenis menjoyah.hahaha....

heheh..alaa kak..besenye lelaki penjoyah ni,die menjoyah ckp org pompuan takpe..bila kite  ...
melinda_gordon Post at 28-10-2011 15:09

hehehe lelaki hipokrit tu... species yg mmg spttnye dijauhkan.. kerna dia species yg mungkin xkan berjodohon hingga kerepotan..

tsk tsk.. too bad, so sad...

tp kan hadek mel, like i said, ramai lagi lelaki melayu yg baik2 diluar sana...  even dlm forum ni pun ada yg baik2.. Insha Allah, kaka mendoakan hadek mel berjodoh dgn lelaki sebegitu..  n jua hadek ruff..

janda ke, anak dara ke, andartu ke...zaman sekarang mana ade yg suci dan virgin...semua kotor...

Reply 292# tweeter

ko cr yg kotor dpt la yg kotor.cuba cr yg bersih mesti dpt yg bersih gaks.
kekeke....
kalo cr yg urban dpt la yg urban

Reply  tweeter

kekek ...
otai_g Post at 28-10-2011 23:44

stuju! da ko cari kat disko...dapat la yang hancor! cube gi cari kat majlis ilmu mcm kat surau or masjid...insyaallah suci...

stuju! da ko cari kat disko...dapat la yang hancor! cube gi cari kat majlis ilmu mcm kat surau o ...
XkostonX Post at 29-10-2011 00:11

confident je ckp...

Reply  tweeter

kekek ...
otai_g Post at 28-10-2011 23:44

kalau cari yg kotor dpt yg bersih...dan cari yg bersih dpt yg kotor...mcm mana pula?

Reply 295# tweeter

Ko lagi la confident ckp " sekarang mana ade yg suci dan virgin...semua kotor" ....haha...ko da kawin ke bro? Ke yg ko dpt semua jenis macam ni? Huhu...kesian...

Reply  tweeter

Ko lagi la confident ckp " sekarang mana ade yg suci dan virgin...semua kotor ...
XkostonX Post at 29-10-2011 08:06

adakah ko antara tak suci dan tak virgin?

Reply 298# tweeter

Hhahahaha...soalan bodo. Aku ni laki la woi...dah berbini n anak...and penah merasa virgin tu ape! Ko ni aku rs budak hingusan kot....ko kenal ke dara tu ape? Hahaha...

Reply  tweeter

Hhahahaha...soalan bodo. Aku ni laki la woi...dah berbini n anak...and penah me ...
XkostonX Post at 29-10-2011 13:39

betul la statement aku pada ko...ko memang lelaki dah tak suci dan tak virgin....sebab ko dah kawin...tough luck bro...