CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: miawpink

Rita Rudaini Nafi Hasut Anak-Anak Benci Aidil - page 41

Close [Copy link]
ni forum mmg untuk bercakap. buat apa aku pegi IG dia? sekurang2nya yg baca thread ni tak tertipu, kalau ke IG dia confirm dia delete atau ada karatz sampah tak pass SPM bekap keliling. sori aku alergik IG artis sendu dan karatz bodoh. Last edited by Santeira on 30-12-2013 11:42 AM

novlin posted on 30-12-2013 11:10 AM
kira nya mcm ko gak la yer...gen putar belit mmg dh ada dlm dri ko

"ver vutarr vutarrrr memvel ...

Cer ko baca posting bang dino, yang ni.........................
  1. penyokong pun standard rr jugak... berckp ikut sedap mulut....
  2. peribadi kite ni mmg dipengaruhi org keliling kite..... klau bersama org
  3. baik2.... insyaAllah jd baik la kite.....
Copy the Code

ada hati nak mangata org ostazah jadi2an. yg dok meroyan rezeki zarema haram tu sapa gamaknya? tak sedar diri dan perasan itulah karatz sampah retis x pass SPM.

NAT_11 posted on 30-12-2013 11:41 AM
Cer ko baca posting bang dino, yang ni.........................

kalau retis PPRT menipoo dan menganiaya pengguna biarkan je uols, nanti kena kat sana. kita sini berpeluk tubuh jelah hoccayzzzzzzz! mode setazah uolssss!

Santeira posted on 30-12-2013 11:40 AM
ni forum mmg untuk bercakap. buat apa aku pegi IG dia? sekurang2nya yg baca thread ni tak tertipu, k ...

aku masih takleh digest.... ramai tak paham konsep porum

dino posted on 30-12-2013 12:47 PM
aku masih takleh digest.... ramai tak paham konsep porum

karang kalau kata tak pass SPM kang marah.

Follow Us
Tadi aku stalker instag rita nie .. hmm aku pelik dia kata aidil cetek ilmu agama .  Habis dia ? Elok sgt lah tu pakai skirt sequin dia tu? Beragama sgt kah? Last edited by emyrahamani on 30-12-2013 02:18 PM

Santeira posted on 30-12-2013 07:21 AM
klu hati penjual bersih sangat takdala menipu kandungan dalam produk. seaweed RM 5 sekilo diserbuk ...

Diq boleh tipu fans dia yg bodoh2 je, hrpnya lepas dah tahu ni takkan biarkan diri ditipu lg. Forumer mana ntah cerita kat belakang pondan tu cerita dpt untung 60k dia tak sangka sgt sbb benda tu murah je nak buat. Kata2 dia dah cukup menelanjangkan pembohongqn sendiri, kpd yg tahu berfikir le.

emyrahamani posted on 30-12-2013 01:47 PM
Tadi aku stalker instag rita nie .. hmm aku pelik dia kata aidil cetek ilmu agama .  Habis dia ? Elo ...

susah rr ni die tak paham konsep.... die ingat pandai agama ni bab nikah kahwin...nafkah anak semata....

Mkn collagen RS uols, muka blh bertukar jd pondan ke n berhidung paruh?? Awwwwww yoooo

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Igt retis jer pandai menipu rakyat apa kurang nya
bettudung kaki rembat duit berpuluh ribu

Julia Ziegler Tidak Halalkan Wang Ditipu Pengurus Artis
Oleh KEMALIA OTHMAN

Julia Ziegler

PETALING JAYA: Pelakon Julia Ziegler berkata tidak akan menghalalkan wang sebanyak RM 8,333 yang diambil oleh seorang bekas pengurus artis Intan Ladyana bagi urusan membuka sebuah syarikat hartanah.
Julia, 29, berkata, individu yang dikenali sebagai Nor Ain itu bukan sahaja memperdayanya untuk membuka sebuah perniagaan, malah membuat pinjaman secara peribadi bagi melunaskan hutang kepada pihak tertentu.
"Saya tidak akan halalkan duit yang dia ambil dan dia atau keluarga dia perlu selesaikan hutang ini biarpun dia ditangkap atau menerima hukuman.
"Saya banyak menghabiskan masa dan duit semata-mata perkara tidak berguna seperti ini, bukan sahaja menipu, malah dia buat saya macam pemgemis pula," katanya ketika dihubungi mStar Online, di sini, Isnin.
Julia memberitahu, wanita itu mula menghubunginya pada awal Oktober lalu dan membuat pelbagai tawaran berhubung perniagaan.
Katanya, dia (Ain) turut menggunakan nama beberapa orang kenamaan dan rakan-rakan artis bagi menguatkan lagi kata-katanya.
"Dia menghubungi saya kononnya untuk berbincang tentang projek perniagaan hartanah dan membawa saya berjumpa dengan beberapa orang kuat dalam bidang tersebut.
"Kemudian beberapa bulan selepas itu tiada sebarang perkembangan dan saya dapat tahu tiada sebarang syarikat yang ditubuhkan atas nama saya, malah dia cuba melarikan diri dengan memberi pelbagai alasan tidak masuk akal," katanya.
Julia berkata, selepas menghubungi beberapa nama artis yang sering pernah bekerjasama dengan wanita ini, barulah dia sedar tentang penipuan tersebut.

Julia Ziegler, Rita Rudaini dan seorang mangsa Zita membuat laporan polis kira-kira pukul 10 malam Ahad terhadap penipuan yang dilakukan oleh seorang bekas pengurus artis.

Dalam masa yang sama, pelakon Rita Rudaini, Intan Ladyana dan empat orang peminat artis turut menerima nasib yang sama.
Sementara itu, Julia berkata, dia, Rita Rudaini dan seorang mangsa Zita telah membuat laporan di ibu Pejabat Polis Daerah Gombak pada malam Ahad berhubung perkara tersebut.
Jelasnya, tempoh masa yang diberikan kepada wanita tersebut untuk membayar wang yang diperdaya telah tamat dan menyerahkan perkara tersebut kepada pihak berkuasa.
"Saya sudah malas untuk hubungi dan beri masa, dia sudah banyak kali tipu dan membiarkan saya menunggu di suatu tempat kononnya ingin membuat bayaran.
"Kali ini biar polis sahaja yang selesaikan dan ambil tindakan," katanya.

cmana mak... camtu juga lah anak2... kemas je... tak ada pn selekeh2...

dino posted on 30-12-2013 02:27 PM
susah rr ni die tak paham konsep.... die ingat pandai agama ni bab nikah kahwin...nafkah anak sema ...

kang kalo RR start berceramah mcm abby kesayangan ko tu, lagi pening pala ko dino...

novlin posted on 30-12-2013 02:51 PM
kang kalo RR start berceramah mcm abby kesayangan ko tu, lagi pening pala ko dino...

mmg pening nengok.... sbb tu perlu ade pnasihat.... bkn kaki provoke kat IG....
bleh pakai tak hadis.... "takkan masuk syurga org yg memutuskan silaturahim....."  refer pd batu api semua tuh.......yg buat rr ni terus dendam..... putus trus hubungan ayah ngan anak.....
sbb tu hal2 dlm kain ni tutup rapat2.... jgn org luar tahu.... refer berlambak artis bercerai....ade org tahu kisah depa.... yg ni tak hbis nak menangkan diri sendiri..... sah2 masing2 ade slh

dino posted on 30-12-2013 02:27 PM
susah rr ni die tak paham konsep.... die ingat pandai agama ni bab nikah kahwin...nafkah anak sema ...

keji sangattt molot dia mgata org....
bebalik tuduh kga edel molot puaka...
yg aku tgk dia lebih lagi puakanya....
kurang2 takpenah baca statmen kga edel buruk kat paper ...
rr nih siap maki hamun...
asal bgadoh je msti perli muka hodoh...
mcmmmmlaaaa muka dia lawa sangattttt
aku tgk fans dia pon galak ja mgutuk muka org terikut dengan gaya rr...
ntah2 kalo tgk muka derang tu... huduh jugajk

dino posted on 30-12-2013 02:57 PM
bleh pakai tak ...

hat yg jenis batu api kt IG tu aku pn tak berkenan...
jenis yg talam bermuka2 pn ada... kt IG rr dok puji rr kutuk edelnotelo... kt IG edel, dok puji edelnotelo kutuk RR plak...
ada juga yg ikhlas menasihat kt IG jgn jd batu api...ada juga yg ikhlas dok nasihat kan RR... hope RR pepandai la amik mana yg elok...

Orange1 posted on 30-12-2013 02:27 PM
Mkn collagen RS uols, muka blh bertukar jd pondan ke n berhidung paruh?? Awwwwww yoooo

Ayooooookkkkkk Oren!...................
Apasal idong Rita besau nau. Dah macam idung Pinocchio.............

http://uf.cari.com.my/forumx/mfo ... f0rqk.jpg.thumb.jpg

dino posted on 30-12-2013 02:57 PM
bleh pakai tak ...

fans rr masih membenarkan tindakan rr pong pang...
kata mreka kalo bukan rr .. org takkan tau kejahatan kga edel...
tapi pd pengamatan aku makin galak rr membuka aib... aib dia pun terkeluar sama....
aku tak sabar la nak tgk bila dia jadi mentua nanti.....tgk camana lak dia jadi mentua yg baik

perembes posted on 30-12-2013 03:00 PM
keji sangattt molot dia mgata org....
bebalik tuduh kga edel molot puaka...
yg aku tgk dia lebih ...

ade ke statement fam edel kat mana2 yg azab.... stakat perli2 skit pun sentap..... tahu gak die marah......
klau family aku dikata mcm2 segala hina tu.... dah kena penampor jepun dah..... kiranya sabar gak la fam edel tuh..... tak kira dlm sesama diorg mengutuk pun.....  dlm real life takdenya korang nak jd angel.... mcm drama sgt2....

novlin posted on 30-12-2013 03:02 PM
hat yg jenis batu api kt IG tu aku pn tak berkenan...
jenis yg talam bermuka2 pn ada... kt IG rr ...

ala novlin... jgnla ko pura2...
dlu takde benda ko nampak jahat kat rr nih...apa benda pon ko bekap abis2an..
bila rr sikir demi sikit tunjuk prangai... baru ko tau artis kesayangann ko tak sempurna kan...hehehe
tunggulah kijap lagi... rr akan sentiasa buka prangai jahat dia...
jgn plak ko berpaling tadah k