CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

Tak Ada Kes Maknanya Tuduhan Hafidz Kata Isteri Gugur Kandungan Tak Tepat, Shuhada Tak Bersalah!

jejarihalus replied at 12-5-2023 08:39 PM
Kesian shu ni mentang2 lah tak lawa....habis kena hencap dgn achik2 kepam forum...walaupun shu ni an ...

ada ke yang kecam (bodyshame) si shu. ingat kerana attitude nya je. ramai yang menyampah kerana cara dia seeking sympathy. Si binik arwah abam. tak cantik tak kena kecam? rasa bg mat di kecam kerana attitude and cara budi handle situation nya.

rit rud cantik...tapi pun kena kecam juga dgn acik porem.
dulu kaka pajura pun kaw kaw kena kecam .... walau punya kecantikan melayu asli. tarak mix mix atau lots of mix

joy_ah replied at 11-5-2023 09:57 PM
jap mcm mana doktor tau keguguran tu disebabkan tekanan dan situasi kehidupan?

I doubt dr cakap camtu. First trimester loss is very common

MatDeghem replied at 13-5-2023 11:27 AM
ada ke yang kecam (bodyshame) si shu. ingat kerana attitude nya je. ramai yang menyampah kerana ca ...

Kecam rupa bg iols benda yg agak common kt porem

Tp yg melampau tu bab tuduh shu tu buat abortion..tuduh shu pura2 pregnant..hagak2 la..melampau gila kot..kalau iols jd shu..rasa nak saman je

AWEKSAMURAI replied at 13-5-2023 12:02 AM
Hanis haizi yg mana plak ni .... Ahaha citer ni aku x tau lagi kak

hahahaha
tak payah laaa terlibat

AWEKSAMURAI replied at 13-5-2023 12:07 AM
Choiiiiiiii !!! Aku lawa kot walau bam bam ... A lot of mix kot aku ... Mata pun x yah pakai conta ...

Gosip uols pasal pekin lg menarik perhatian iols kemain pekin punya taste. Pndai mengayat ke pekin tu? Sbb now dpt mona allen. Uols yg lawa pon ex buat taik

silampumeja replied at 11-5-2023 11:23 PM
Kan..guna kelemahan shu untuk tduh...
Wlau menyampah, still xrasa dia gugurkan dgn sngaja

Spot on!

Follow Us
botol_tritan replied at 12-5-2023 10:57 AM
Bagus shu clearkan btl2 dgn statement ni, since terlalu bnyk tuduhan yg cakap dia gugurkan dengan se ...

Sb dia xlawa..dia xretis..jual shelup mahai..sb tuhlah kena kecam..cuba ko tgk si bella n ps tuh..kemain ramai yang puji..walhal sama jer merempan bnyk

Tp yg paling gila forrumer lah..benang sana mengutuk, benang sini menyokong. Fake btol

Shu ni emosi tengah kacau..so mmg ramai yg amik kesempatan...

anony-mous replied at 14-5-2023 02:19 AM
Gosip uols pasal pekin lg menarik perhatian iols  kemain pekin punya taste. Pndai mengayat ke ...

Hahahahahahhaa ex aku tu bukan buat taik curang ke hape...aku yg amik keputusan berpisah sbb dia ank mak xde tanggungjawab plus isap dadah ..sampai skrg ex aku x kwen lain pun dh 19 tahun cerai ...

Yg curang dgn aku tu laki aku skrg curang skejap hahaha dia kena mcm si JERI tu .. geng2 Azra jgak ...hahahahahaa tp xde lah tahap face to face .. touching2 ke ..tp berperang jgak lah ..mana x tergoda mangkok betina tu bagi pic model mana tah lawa nk mampos ... Sekali selidik punya selidik rupanya beliau setinggi doreamon je .. badan langsung xde lekuk ahahhaha ..laki aku siap ckp mujur x tggal aku kalau x mnyesal hahahaha

Pekin just mesej tanya aku je masa tu sedara Ayu rodah ke?? Aku ckp x ...tp sama Kedahan ... Dia ingat sedara sbb muka aku cm ayu rodah hahahaa ... Padahal aku selalu je jumpa Pekin dgn ayu rodah dlu masa kat Usj ..sblom dia clash dgn Pekin .. lpas tu jumpa ayu rodah dgn zakuan plak dok datink kat Taipan dlu hensem weh laki dia hahahahhahaha

sayawifenikmie replied at 12-5-2023 06:47 PM
ko kena fahamkat forum cari ni kalau ada seorang taiko membenci atau menyintai
makan berbondong bo ...

nmpk sgt la u tak kenal hanis haizi ni mcm mangsa2 die dalam tu. org benci die bukan sesuke hati je. sape yg join situ dan tau kisah die mesti faham knp thread tu tetap hidup bertahun2 lame nye.

oh sape yg tak kenal dan tertanye, hanis haizi scammer malaysia lari ke amureka demi jantan sambil tingalkan anak2 3 org ke mak pak yg dh tua. die adelah scammer yg ptt dihighlight since die tak penah berubah, dan masih cube nk scam org.

so blk pd shu, org bukan benci pd rupe paras pun. pls lay low jela lps ni dan update psl kes dgn laki die shj.

MatDeghem replied at 13-5-2023 11:27 AM
ada ke yang kecam (bodyshame) si shu. ingat kerana attitude nya je. ramai yang menyampah kerana ca ...

agreed bang mat. bkn kerna rupe paras. kang list satu2 asbab knp dikecam, panjang pulak chite kang.

pasni focus ajela mencari rezeki. pls jgn mulekan mcm jualan kukis harga yahudi tu.

AWEKSAMURAI replied at 14-5-2023 09:09 AM
Hahahahahahhaa ex aku tu bukan buat taik curang ke hape...aku yg amik keputusan berpisah sbb dia a ...

kire chuols ala ayu rodah la sampai pekin igt cenggitu. laki die kembar edel tu kire mmg hensem la ye. tu yg rajin beranak pinak kan

namieamuro replied at 14-5-2023 11:35 AM
kire chuols ala ayu rodah la sampai pekin igt cenggitu. laki die kembar edel tu kire mmg hensem la ...

Hensem gila ...dua beradik tu mmg hensem ..tu yg nek rita royan sampai la