CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: berun

Koleksi Kenapa Lelaki Curang?

betul betul........

human are not monogamous creature sebenarnya ,samada lelaki atau perempuan kalau mengikut sains...yang menghalang perempuan untuk curang adalah kerana society pressure to be loyal...jadi yang mengatakan hanya lelaki yang boleh menyintai ramai perempuan dalam satu2 masa adalah salah, perempuan pun sama jugak...kalau nak tahu lagi boleh baca dekat livescience.com...

http://www.dailymail.co.uk/femai ... cturer-reveals.html
Last edited by nanacinta on 27-1-2014 08:09 PM

kalau tanya sy perempuan knp tak nak curang sbb tak suka fokus banyak benda dlm satu masa...tp pelik jugak sbb kalau kerja sy suka buat banyak kerja dlam satu masa..

laki ni rasanya cepat bosan dgn sorang pempuan...kalau dia nak dia akan cari..kalau bosan time tu dia cari yg lain utk kenal lelaki...
laki ni pon cepat jatuh cinta...kalau 10 lelaki yg baru kenal 9 darinya akan ajak kawen, kapel kurang seminggu kenal..lepas sebulan takde dah...tu bkn cinta..

chenta_dewi posted on 29-1-2014 11:29 AM
kalau tanya sy perempuan knp tak nak curang sbb tak suka fokus banyak benda dlm satu masa...tp pelik ...

Biasa la chenta...tapi ikut kajian sains perempuan pun boleh mencintai ramai lelaki dalam satu2 masa...cuma sifat malu seorang perempuan tu sangat menebal....banyak masyarakat purba yang mengamalkan polyandry iaitu perempuan kawin ramai...perempuan melayu sebelum islam pun mengamalkan polyandri macam kat empayar langkasuka....

kalu laki aku curang aku potong anunya... sampai kiamat tak boleh curang...hahahahhaha

myridz posted on 15-1-2014 10:35 AM
sebab pompuan lerrr...... kalau aweks atau bini dier bg servis baik punyer dah tentu laki tak cari l ...

kdg2 masing-masing ego tanak akui kesilapan sendiri...

Follow Us
ape beza lelaki perempuan?dua2 sama je la xde beza

lil_honey posted on 29-1-2014 03:55 PM
kdg2 masing-masing ego tanak akui kesilapan sendiri...

Bila dua-dua ego tu yg berantakan umah tangga tue... huhuhu sebab tu kalau dah kawen kene ada sorang jd api sorang jd air

pompuan kalo curang mmg x disangka2 sebab dorg curang..kalo lelaki curang stok muka mcm sharnazz aku bole terima, tp kalo stok muka ala wak karjo nak curang atas sebab dah xde sifat chenta kat isteri mmg nk makan penampor spanish!!

Ohh lelaki...

Easy come, easy go

Sebab rasa boleh pasang lebih dari satu.... kalau tak curang camne nak ada no 2,3 & 4

sbb miang.....patang nmpk pmpn cantik...

mariahna posted on 29-1-2014 02:59 PM
kalu laki aku curang aku potong anunya... sampai kiamat tak boleh curang...hahahahhaha

Hehe..lepas tu siksa batin ler hang sampai akhir hayat..sanggup ke?

Soalan mudah,
Memang fitrah lelaki , mka mahu  memiliki lebih dpd satu pasangan. Sebab itu kat syurga, mka akan melmiliki paling sikit 72 bidadari/isteri.

mariahna posted on 29-1-2014 06:59 AM

bukan skang dah buleh .. pasang balik.. siap modified lagi hehehehehehe

Bosan,ego ... lagi satu lelaki ni kot mana pun selagi dia x jumpa pompuan yang boleh dibuat bini selagi tu la dia cari .. lebih kurang pompuan jgk la kan pilih psangan yang torbaik..

Sbb adventure lah

aku paling benci lelaki curang...dah ada gf cantik mcm aku pun msh nak cari lain..huh!

llaki ni mmg perasan bagus..mcm dia sorg je kat dunia ni smpai smua pompuan tergedik2 kat dia..cer tanya dia pulak, apa perasaan llaki klau pmpuan yg curang or bini yg curang, or bini kawin dua?

Agak2 baru tau kut langit tu tggi ke rendah..asyk nk mnggataiii je..mende lain xhengat..mcm la llaki ni perfect sesangat..puii

dd ada kwn 1 laki ni.. nasib la kapel kejap je.. kapel pon sbb kesian muka tak ensem, bujang terlajak katanyer... hahaha.. dd kesian so kawan je la... x baik memilih kan?
rerupe masa kitaorg br kawan tu.. dia baru kawen 5 bulan bini baru.. bini lama divorced 10 years. ahahaha
muka mmg pecah rumah... klu korang kenal zainuddin zimbo pelakon tu.. anak dia la dd kawan... muka pecah umah.. geram tul penipu hahaha.. sebijik muka bapak nyer.
skng ni x tau apa cite.. tp tgk wife dia dok meroyan kat fb.. maybe ada org da serang dia kot.. hahaha.. dd xde hati nk serang.. tak baik merobohkan rumah tangga org...