CariDotMy

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

★-pengalaman sebagai perawat-★

Close [Copy link]
puncanya sebab sakit teruk...

aku tengok pic hang xsempurnalah... macam mana aku nak tengok macam tu...

memang mayat boleh dis ...
eazzad Post at 24-1-2011 21:14

sikit pya hensem tue...hadoi...hahaha

hbs klu aku bg nama boleh tgk ka? aku bg kat sini ja lah...khairiel ezranee md khali

Reply 256# eazzad

owh baru aku tau skg...kesian jugak kat mayat tu...memang jahanam betoi la kaki sihir ni...naseb aku ada jugak belajaq sket...boleh la digunakan untuk diri sendiri dan keluarga aku...ni nak tya sket la,klu ilmu tu ada khadam yg jaga kita tak pyh nak belajar ka? bahaya tak khadam ni?

Reply 263# Kasmaran

khadam adalah jin.........kalu ko nak dia jadik khadam ko...leh lah ko appoint dia...tapi ader syarat2nyer lah....ko penah  dengar tak.orang masukan khadam kat  geliga lipan...Geliga lipan nih orang  guna untuk bejudi..akceli batu lipan nih tak de nilai satu sen pon...kalu x berkhadam...yg mahal tuh khadam...bab tu orang bejudi leh menang ngan senang kalu ader geliga lipan tuh..tapi susah lah nk carik khadam yang taat....buatnyer khadam tu bohsannn dok lam batu tuh....tak kena nyanye...hehehehe...aku ni tak paham  sgt lah..bab2  perbomohan ni...tapi aku sedang  kesiankan seseorang......

yang terlalu taksub nak jual geliga lipan sampai 1Juta..tapi tak paham konsep.....huhuhuhuhuh ...lantak lah ko mat JENIN

kasmaran nama tu nak orang panggil je...

kalau ko dah mati nak nak buat ape pun xleh... ko kaku je lah kat situ.... aku bab ilmu kadam ni aku xtahulah.. setahu aku... ape yang kita tahu dia punn tahu juga... tapi dia kita xleh nak guna apepun.... sebab dia tu nanti untuk kita dah mati nanti....

eazzad ada belajar rawatan secara colour vibration kan
kongsi2 la dgn kami kat sini
kalau ada tips2 utk jaga kesihatan boleh gak share. contohnya khasiat tumbuh2 an yg boleh kita jadikan ubat etc
almaklum zaman sekarang ni mcm2 jenis penyakit moden. org2 muda pun dah kena darah tinggi, diabetes. kanser, strok, kolesterol tinggi...

Follow Us
kawan aku pun ada wat rawatan colour vibration..blh kata rawatan ye berkesan gak..

rawatan color vibration ni mcm mana yer........macam menarik je.....rawatan ni khas tuk sakit zahir ke atau termasuk sihir??

eazzad ada belajar rawatan secara colour vibration kan
kongsi2 la dgn kami kat sini
kalau ada tips ...
immortallez Post at 25-1-2011 10:13

camana rawatan tu?

boleh le rawat mata saya yg rabun ni?

Reply 250# eazzad

kalo kat area pt. sulong, i cam tau je kes tu..:cry:kesian kan budak tu.. niat dia baik..
tapi, memang yang kena tangkap tu ke dalangnye...?:cf:

colour vibrationj therapy ni adalah salah 1 ubatan menggunakan asas rawatan melayu kuno.. yang di iktiraf di dalam dunia.. ini adalah rawatan pertama islam... yang menggunakan sains, islam dan melayu kuno...

perubatan ni tidak menggunakan haiwan2 dan dadah... dia hanya menggunakan tumbuhan sahaja...

aku ambil rawatan ni sebab sama dengan kaedah rawatan aku... sama je... dan di dalam pengamal2 rawatan ni ada kisah juga... nanti aku cerita pulak.. ini adalah pengajaran kepada perawat2 yang jenis ini....

hehehehehehehe....

colour vibrationj therapy ni adalah salah 1 ubatan menggunakan asas rawatan melayu kuno.. yang di ik ...
eazzad Post at 25-1-2011 11:32

cepat skit eazzad..tak sabar nak baca ni..........kalau pakai tumbuhan kenapa dipanggil color vibration....aku ingatkan rawatan dengan mengunakan color.......adehhh

ish cloudy ni main celah je rumah orang ye..
salam eazzad,
sebelum ni cloudy SR je.. dah masuk umah ilah, wak jue.. kali ni menyinggah sini lak.. ;)

eazzad, cloudy ada pm kat eazzad..  nanti ada masa reply eh..
tah nape tergerak hati nak pm.. maybe sebab lokasi berdekatan kot..

ok aku cerita dulu bab colour vibration therapy...

kaedah ubatan ni menggunakan gelombang bunga dan warna pada setiap bunga tu... dari segi warna bunga tersebut mempunyai gelombang tersendiri.... dengan gelombang tu akan membantu body kita merawat dengan sendirinya.... dia akan menghidupkan balik caj2 elektrik pada badan kita yang termati atau lemah... macma tulah... di sebabkan lemah tu lah membuatkan badan2 kita menjadi masalah isyarat2 ke otak... terutamanya kita haruslah menjaga leher kita ni... sebab leher kita ni adalah pos pengantaraan pada otak dan badan...

patut la orang tak bagi suka2 urut leher ek..
tapi hubby selalu suka soh urutkan leher dia..
cloudy takut2 gak tepaksa urut.. ye la time2 keje ni kat situ kan selalu stress je..

ok aku cerita dulu bab colour vibration therapy...

kaedah ubatan ni menggunakan gelombang bunga d ...
eazzad Post at 25-1-2011 12:03

rawatan ni termasuk sihir pun boleh ke ???

boleh tapi dia hanya membantu sahaja.. bukan 100%... terpulang pada perawat masing dengan kepakaran diorang... kalau diorang pandai untuk mematahkan sihir tu insyaallah baik.. kalau perawat tu hanya ilmu dia itu je... hanya boleh mambantu sahaja... bantu ni... untuk menguatkan badan sahaja... tapi sihir tu tetap masih dituju pada pesakit... sama gak saka...

kaedah ni sebenarnya membantu perawat2 yang memerlukan ubatan ni.. sebab sama je kaedah rawatan dia... dan lebih senang dapat dan mudah perawat untuk menjalankan tugas mereka... xperlu dah nak cari2 ubat lain...

dulu aku pergi temankan abang aku kat ipoh untuk belajar colour vibration 3 hari kat sana masa tu tahun 2001 tak silap aku...

ada perawat2 colour vibration therapy ni tahu dari kawan mak aku yang aku ni boleh merawat orang.... diorang ni suruh aku tengok diorang kot2 diorang terkena sihir.... banyak juga perawat2 ni kena sihir sebab nak merawat pesakit diorang ni... ada kaki bengkak xbaik2... ada tangan merah.. dan macam2... tapi aku xnak rawat diorang sebab aku kena hormati pada prof tu... tapi di sebabkan perawat tu memaksa juga suruh tengok badan dia... aku pun peganglah tangan dia masa tu.. kebetulan pulak waktu tu waktui rehat... elok je aku pegang belum buat ape2 lagi baru je pegang.. terus perawat tu terjatuh dan pensan... masa dia pengsan semua perawat2 ni terkejut... aku pun paniklah.. ape lagi.. aku baru je pegang tangan dia ni... last perawat tu tetiba je duduk dah xsedar diri... dia pun baca al husna... tapi dalam badan dia tu pun turut baca juga al husna ayat 4 last sekali benda tu xleh baca... menangis2... akhirnya aku terpaksa ubatkan dia menggunakan minyak attar bernama seri wajah... untuk membuang benda tu... termuntah2 perawat tu... elok je aku tarik benda tu masuk ke dalam labu hitam yang dibuat khas untuk kurung benda tu... dari hitam terus jadi putih dan merekah aku ape lagi balut dengan salo type banyak2.... supaya dia xkuar.... pastu perawat tu pun sedar....

aku pun terasa malu lah pulak... sebab rawat kawan tu kat situ.. memang malu betul aku masa tu...

pastu banyaklah yang minta aku tolong ubatkan diorang.. aku ubatkan kaki yang bengkak dan macam2...

yang aku dapat tahu perawat tu.. mulut dia tu jahat.. lepas je aku ubatkan dia... dia kutuk2nya aku bukan2.. kata aku budak kecik tak tahu ape lah... pada hal aku dapat tahu dia ni memang kurang ajar sikit... tapi aku xkisah.. aku dah jalankan tugas aku pada pesakit aku....
aku harap dia jangan kena lagi.....

INGATKAN PAKAI KALA CAM PELANGI TU TUK UBAT ORG.. RUPANYA TUMBUHAN

kak eazzad....

mcm mana????