thelauncher Publish time 15-9-2004 05:06 PM

Nanti kalau aku dah tgk aku tlg jawab,tu pon kalau paham la
buat masa ni i leave it to sape2 yg dah tgk...

aYuGiLeR Publish time 15-9-2004 05:19 PM

bila nak gi tengok launcher....?
semalam aku gi tengok kat Mines...
ada la dalam 8 orang jer dlm panggung tu...
hrmmm....

thelauncher Publish time 15-9-2004 05:31 PM

ek iye?8 org je?
dah le aku cadang nak gi tgk sensorang ni..
takut la kot2 aku sorang je dlm panggung tu...jom arr sesape nak ikut...buat teman..hihihhih

tak kira..Adlin punye pasal akan ku pergi jua..

p/s:kat tgv klcc sure ramai org kan?...cuak ni...mintak2 le ramai org tgk...

TommyHilfiger Publish time 15-9-2004 05:33 PM

Originally posted by aYuGiLeR at 2004-9-15 04:31 PM:
aku tengok cerita ni semalam.... sebelum tengok PGL kali ke2.....

aduh.... betul kata khys.... tolonglah tolak tepi kualiti gambar dan bunyi bila tengok filem ni..... hari ni baru aku baca artic ...

eh! eh! eh!..manyaknyek soklan dia... esok saya jawab ye.. hehehe..

anyway aku pon dah tonton citer ni... walalallaa.. mmg tak buleh duga la akhirnya jadi gitu. kualiti gambar..hancus... ermm... tolak tepi ye cik ayu.. bagi aku..tak sepatutnya kualiti gambar di tolak ketepi... kepuasan menonton sesebuah citer bukan bergantung hanya pada pelakon dan jalan citer tapi kualiti dari segi gambar dan bunyi. Ah! sakitnye hati bila menonton filem ni sbb kualiti gambar yg sangat teruk.walaupun pada awalnya u-wei hanya mempertaruhkan filem ni untuk melihat sejauh mana keserasian diantara eman manan dan khalid salleh tak sepatutnya dia mengabaikan kualiti gambar. Alang

jinakji Publish time 16-9-2004 08:31 AM

Originally posted by thelauncher at 15-9-2004 05:31 PM:
ek iye?8 org je?
dah le aku cadang nak gi tgk sensorang ni..
takut la kot2 aku sorang je dlm panggung tu...jom arr sesape nak ikut...buat teman..hihihhih

tak kira..Adlin punye pasal akan ku pe ...

time aku gi tgk pun camtu gak... sbb aku org 1st beli tiket (sejam b4 start) takut gak nanti aku sorang jer dlm panggung... sib baik ada ler lebih kurang 30 org dlm panggung...

setuju ler dgn kualiti gambar KO sikit... sampai pening kepala aku nengok..betulker budget 1 juta, cam budget 100 ribu jer???

KoSe Publish time 16-9-2004 10:05 AM

wow..meronta2 jiwa aku nak tengok citer nie..

tak sempat tengok lagi..

Strawberry Publish time 16-9-2004 10:08 AM

Ayu, bery rasa Betty tu mmg seksi laaa.. Dia berlakon sll pki seksi meksi. pelik gak coz diakan pegang kuat tradisi arabs nie. Tp, even muka dia tak licin, but shes very pretty.. and suka dgr dia berckp.

Err.. bery pun myb tgk sorang, couldnt wait. Tapi bz sgt sgt lately nie.. aduhh.. hope this sat dpt tgk.. launch, bery tak dpt ke KL.. klu tak, leh join u.. but next time teater AAR kita gie together2 aaa..

thelauncher Publish time 16-9-2004 10:46 AM

uiikks...ye ke berry..ingat nk ajak berry tadi..berry tgk kat bkt raja eh?

ye ar kose..aku pon meronta2 nak gi tgk BLL ni..
penangan Adlin Aman Ramli..nak tgk dia belakon..lagi satu lama tak tgk eman manan acting mesti best kan..
lama menyepi sekali keluar mesti dasyat aura dia ..hihiihhi

eyka Publish time 16-9-2004 10:59 AM

aku pun mintak2 dptla dpt pegi lari kejap tgk cite ni hjg mgg ni.. terpaksa gak tgk sorang2... minggu ni busy giler... ada MATTA fair terpaksa turun padang skali..

p/s : MATTA Fair / MITF International Travel Fair 2004 adalah tempat nak cari tempat2 pegi melancong murah2... datanglah kenali m'sia.. PWTC 17-19 Sept..

cluben Publish time 16-9-2004 11:17 AM

p/s : MATTA Fair / MITF International Travel Fair 2004 adalah tempat nak cari tempat2 pegi melancong murah2... datanglah kenali m'sia.. PWTC 17-19 Sept..

:off: haritu terlepas yg kat JB. aku tgh cari pakej murah jb ke kuching x'mas ni :(

jinakji Publish time 16-9-2004 11:38 AM

kalu nak pegi baik pegi cepat aku rasa tak lama citer ni kat panggung...

part yg aku suka...
1. time Betty (or Berry??) kata "nanti koyak"... masa dier tarik majalah...huih kiut tuuuu...
2. time polis jatuh longkang & adlin gelak... ini berry&launcher musti suke

thelauncher Publish time 16-9-2004 12:05 PM

Originally posted by jinakji at 2004-9-16 11:38 AM:

hilang iman aku separuh dengau ko cite ni...
tak sabonye aku..

aYuGiLeR Publish time 16-9-2004 12:38 PM

Originally posted by jinakji at 2004-9-16 11:38 AM:
kalu nak pegi baik pegi cepat aku rasa tak lama citer ni kat panggung...

part yg aku suka...
1. time Betty (or Berry??) kata "nanti koyak"... masa dier tarik majalah...huih kiut tuuuu...

nyaris

jinakji Publish time 16-9-2004 12:53 PM

mmg kelakar... rugi ler peminat2 adlin tak pegi tgk... but hati2, scene ni tak sengaja, tak berapa nampak polis yg jatuh tu..buleh terlepas

lawak dlm citer ni tak payah cakap apa2 pun.. tak macam penampar bugis, penampar siam dlm PGL... just tunjuk eman angkat baldi & expression muka betty dah rasa lawak, part "tempe" lagu nyanyian khalid saleh pun lawak...

so mmg puas hati lah pegi tgk ... (aku promote sikit, utk kemajuan filem melayu)

GAIA Publish time 16-9-2004 01:32 PM

aku miss lah scene polis jatuh longkang....tang mana tuh ? baru tengok semalam.......

jinakji Publish time 16-9-2004 02:29 PM

time betty & eman nak dimasukkan ke dalam van polis.. lepas diorg bunuh khalid.. time tu ada sorang polis lintas longkang tak lepas, tapi tak berapa nampak, nampak sikit je kat sblh kiri kamera.. pastu tunjuk adlin depan van gelak...

aYuGiLeR Publish time 16-9-2004 02:41 PM

Originally posted by jinakji at 2004-9-16 12:53 PM:
mmg kelakar... rugi ler peminat2 adlin tak pegi tgk... but hati2, scene ni tak sengaja, tak berapa nampak polis yg jatuh tu..buleh terlepas

lawak dlm citer ni tak payah cakap apa2 pun.. tak maca ...

mmg puas hati tengok cerita ni....
marilah kita ramai

TommyHilfiger Publish time 16-9-2004 03:36 PM

Originally posted by jinakji at 2004-9-16 02:29 PM:
time betty & eman nak dimasukkan ke dalam van polis.. lepas diorg bunuh khalid.. time tu ada sorang polis lintas longkang tak lepas, tapi tak berapa nampak, nampak sikit je kat sblh kiri kamera ...

aku pon perasan gak scene ni.. ekkekkee... dia gelak secara tak sengaja...
memang dia tergelakkan polis tu sbb tak lepas longkang dan adengan tu tak dipotong dan di masukkan terus dalam pilem tu.. kekekeke... memang kelakar... buleh dia gelak..senyum sampai ketelinga..sonok betui dia nengok polis tu nyaris tak tersembam jatuh longkang..wakkakaka..aku pon dok gelak sekali masa tu... masa aku tengok sib baik le takde yg wat pilem melayu sendiri...walaupun tak ramai bilangan yg gi tengok..but depa semua memang tengok la movie tu... masa time jatuh longkang tu sesuka hati aku aje nak gelak sesuka hati.. wkakakkaa... sampai bergema panggung tu sbb tak ramai owang.. best betui ler... kekekek :lol

thelauncher Publish time 16-9-2004 03:53 PM

aku baru nak tanya satu soklan bodoh tadi...tapi TommyHilfiger dah jawap..
tenkiu le....

aYuGiLeR Publish time 16-9-2004 04:14 PM

apa soklan kau nak tanya tu launcher....? :hmm:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6
View full version: Buai Laju-Laju - di pawagam 9 September 2004