CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: miawpink

Ida Nerina Bengang Dengan Typical 'Jantan Melayu'

melayu haprak bangsat nie gak last sekali jd pilihan pompuan2 melayu, kepala hotak asyik pkiaq psl poen 24 jam, set2 janggoat sejemput lahanat,

setuju dgn Ida nerina

Marah jgaklah iols kalu jantan2 ni mcm ni.... Manelah malaysia dan islam ni dipandang baik kalu laki2 yg patut jadi pemimpinnya adalah mcm ni... stuju dgn ida jgak

nashrudean replied at 18-12-2015 11:46 PM
Salah sorg yg buat lawak nak buat bini/madu is  Saiful Nang kan??? I ada baca

Ye ke. In danger la dr intan. Hihi

im with u Ida setuju sesangats

I'm with u ida.

Iols tak la pukul rata semua malay men gini gayanya. Tp yg low quality cam ni byk nau. Joke itu sangat low class. Byk lg joke yg korang boleh buat. Try to put ourselves in their shoe. Ilang mak pak. Ilang sedara. Terpisah adik beradik.

Satu lagi yg iols tak berkenan, yg jenis sngap melanggan si zara gemuk tu. So cheap la this ppl.

Follow Us
cik.panda replied at 19-12-2015 09:16 AM
Kalau macam tu mereka patut tafsirkan ayat Ida 'typical jantan melayu' tu sebagai seswatuh yang po ...

Ha, diorg spesis mcm tu mana reti nak tgk diri sendiri. Rasa diri dah hebat sgt. Dan itu jgk la nnt stok yg mengutuk bini saja, padahal sendiri lagi teruk.

Edited by Skuau at 19-12-2015 11:42 AM
sepitsiput replied at 18-12-2015 04:56 PM
meols setuju dgn Nek Da !

malaysian mmg x pernah faham konsep pelarian dengan pendatang.  ...

Ya....lh bangla menyamar rohingya guna 'isle',pastu keja kt PUSAT JUDI HARAM.''ISLE' ntah kemana dh......hanya digunakn sbg 'pasport' msk m'sia jer....

I second you Ida Nerina. Ni lah masalahnya kalau mentaliti rendah. Semua benda nak buat jokes. Tak pikir sensitiviti orang. Yang kat Kanada tu siap bernasyid bagai, kat Malaysia yang kunun2 pejuang tegar penindasan ke atas palestine and syria ni duk buat jokes bodoh macam tu.
Jejantan melayu lain toksah ler nak terasa kalau chuols tak buat gitu

tak salah pun kalau jantan melayu nak kahwin dengan gadis-gadis syria yang cun melecun tu

chazey replied at 18-12-2015 10:32 PM
Teringat lak jantan rempit mana tah yang komen 'ko tak layak jadi bini aku' kat Farah Ann Hadi.

...

Sheol cantik apa.. Kacukan melayu kokosen juga bukan. Body gymnast, solid dan cantik lah..Btw jantan feeling2 good itu suci dari noda

yg hadap nk kawin dgn ppuan syria  ni
stok2 ostak jadian jah golongan ni mmg celaka
nk ppuan pakai tudung labuh
perangai sendiri pun senget
harap kan post ayat2 agama berjela2
ko ingat org nk kagum pastu perli2 org

miss_white replied at 19-12-2015 12:22 PM
yg hadap nk kawin dgn ppuan syria  ni
stok2 ostak jadian jah golongan ni mmg celaka
nk ppuan paka ...

sebagai lelaki..malu aku dgn mentaliti kebanyakan lelaki melayu skrg nih
especially yg acah2 lobai jadian nih
pernah dulu aku g ceramah agama..x habis2 si penceramah tu buat lawak pasal sex n pompuan..
satu mende yg aku ingat dia cakap..apalah sgt pompuan dunia ni dibandingkan dgn bidadari surga..
cantik2 pun..tetap bawak tong taik gak..sambil gelak2..
mmg celaka betul spisis lobai camnih yg x de respek ngan pompuan..dia ni lahir dri lobang jamban agaknya

saladin780 replied at 19-12-2015 05:29 AM
sebagai lelaki..malu aku dgn mentaliti kebanyakan lelaki melayu skrg nih
especially yg acah2 loba ...

aku mmg meluat dgn lobai celaka lahanat ni
ada peluang mmg aku kutuk
tgk muka sekor2 mmg muka sangap
berselindung di sebalik posting ayat2 agama dia
ujung2 sangap jugak
jual agama tunjuk baik

aku mls layan ceramah ostat sangap
topik xde lain aurat aurat neraka
sambil selit bau2 lucah sikit
dorg mmg xhormat ppuan
aku mmg xrespect kt golongan ni
g mereput sana lg bgs

walaupun aku setuju posting ida nerina yg ni, aku perhati dia ni kuat komplen. dulu aku folo, lepas tu unlike FB dia.

Saya tak baca semua komen kat sini dan saya takde fb nak review ida nerina punya ulasan termasuk yg balas komen beliau. Dan termasuk si mamat yusop yusop yusop yusop (berapa kal yusop kau nak letak?) Dan si mustakim ke sape entah.

Diorg lebih nak kate, gadis melayu jual mahal/hantaran mahal sgt, boleh gi amik gadis syria sebagai isteri. Nak tanya ni, awak abg/adik lelaki/bapa kepada anak perempuan... apa pandangan awak kalau kakak awak/adik perempuan awak/anak perempuan awak rembat je sesape lelaki tepi jalan buat suami? Ok ke pada pandangan awak sebagai wali. Ye la kang memilih kang kena cop jual mahal plak. Kira boleh la, amik je la yg lalu lalang. kalau bos korang suka kat adik korang, bagi je lah. Kawan korang perangai hauk dtg rumah, dia berkenan kat kakak korang, pejam mata je la bagi. Apa la sgt kan?  Begitu ke maksud mereka2 ni?  

Hantaran mahal - masa family lelaki dtg jumpa family perempuan, walaupun awak wali level 3 ke bawah, duduk la sekali bincang. Kalau family awak letak mahal hantaran kat family lelaki, awak bantah la. Kata "mahal sgt abah, kurangkan sikit. kesian pengantin lelaki. Nak kawin dgn kakak je pun, bukan queen of malaysia". Haa..cakap la gitu. Jgn ko pi lepak kat luar hembus rokok je. Dok situ bincang sama2. Baru tau kenapa mahal kenapa murah. Ni dok pompang2 bising. Masa time kena kat adik perempuan dia, senyap (sbb semua serah kat abah mak je). Kena tang diri sendiri baru sedar kenapa family awek letak mahal.

Aiyoh... lama dah kut laki melayu dok forward message kesianla kat depa ni. Amik la jadik bini. Jiran se airwell ngan aku family Arab, kalau gadoh macam nak tercabut atap. Ada skali terpelanting penutup tong sampah jatuh kat airwell. Point is boleh tahan garang diorang ni. Aku ucap kat kawan laki aku yang dok fwd message, good luck semoga bijik mata dia nanti kekal dalam soket mata nanti lepas kawen dengan depa tuh.

jantan melayu konservatif yg aurat kehulur kehilir tapi sosej kat bawah menggeliding

de_ikea replied at 19-12-2015 10:49 AM
I'm with u ida.

Iols tak la pukul rata semua malay men gini gayanya. Tp yg low quality cam ni by ...

Ada lg ke fb si zara tu? Ramai btol jantan2 sangap gi komen kt fb minah tu. Dorg xtau ke komen2 dorg bleh nmpak kt news feed friends dorg gak.

Sokong Ida nerina.....