CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Anak_Nogori

[Tempatan] SEBAB TUN MAHATHIR SERANG & DESAK NAJIB LETAK JAWATAN DIDEDAHKAN !!

PEPPERMAN replied at 5-4-2015 01:12 PM
Najib adalah PM sekarang ni, maka dialah yang paling terbaik, terbest.
Kritikan memang lumrah. Tapi ...

tiada yang lain yang lebih betul dan benar dari dia sebegitu bukan? bowdow.

terus tuhan pun jadi tak betul. hebat betul penjawat perdana menteri ni bukan?

Pnh dgr yg mirzan de cube nk bunuh diri ms tuh sbb co nk mlingkup dah..ms nie jgk anwar di jatuhkn..ikutkn dlm ameno de je pliwat dan pnzina tp npe anwar jer yg kna?? Jeng jeng jengg lu pk lh sndiri beb

Ape bodo nye motip tundet nk upkn mukris... tulisan lokman sungguh sampah

yer la.... yer la.... yer la....

memang Tun Mahathir tak niat nak angkat anak dia

dulu2 dia merajuk keluar UMNO pun mana x ada kena mengena dgn anak dia

memang Tun Mahathir takut Pak Lah rosakkan negara ja

dulu2 pakat kutuk Pak Lah mcm2.... la nie.... Pak Lah lagi baik

esok2 Muhyidin Yasin naik, Najiblah yg terBAIK

cmf_premierleag replied at 5-4-2015 01:32 PM
Ot jap psl bijan
Antara KJ dgn muhriz, aku lg prefer KJ...Kj lebih anak jantan dan muhriz mcm ponen ...

aku plk melihat kj sebagai cakap byk gila glamer je, kalau nk bnding pencapaian sukan pon.. zaman saberi chik lagi best dari zaman kj. kj harap teror mengomen je

Follow Us
Mukhriz naik jadi MB pun x ada kena mengena dengan Tun Mahathir, memang dia layak jadi MB

Nasib ko la Najib, dulu Tun Mahathir jatuhkan Pak Lah, ko senyum, sekarang ni Tun Mahathir jatuhkan ko pula

Tunggu la Muhyidin, kalau umur panjang sekali ngan Muhyidin kena tendang

Tun Mahathir tu saja pendam nak jatuhkan ko, cuma dia tunggu apa nasib ko masa PRU dulu, takut juga la dia nak jatuhkan ko, sekali dgn anak dia jatuh

sekarang masa sesuai sebab Anwar Ibrahim dlm penjara

kalau jatuhkan ko awal2, Anwar Ibrahim naik jadi PM habis la ko

tetapi jangan risau, kalau ko jatuh.... BN akan jatuh sekali..... Muhyidin dan pemimpin2 UMNO lain sorang pun x boleh nak handle negara

seteruk2 ko.... yg lain lagi teruk

nak harapkan PR..... asyik bergaduh sana sini

lazim replied at 5-4-2015 03:08 PM
aku plk melihat kj sebagai cakap byk gila glamer je, kalau nk bnding pencapaian sukan pon.. zaman  ...

mmg hampeh pun pembangunan sukan/belia bawah kj ni...takde lansong yg nak dibanggakan..

bg aku zaman pk lah tu teruk npk mcm menteri x buat kerja..polisi berubah2..ekonomi semakin lemah ..time pklah pengilang n peniaga suka suki blh sorok gula berminggu2..pklah mmg sgt2 lemah tp baik hati..sbb dgr desakan rakyat gaji gomen naik time dia..dia pulak jenis yes man..akn ikut apa yg org suruh..blm isu kj yg overshadow pk mertua hu hu..

najib pulak npk dia pandai tackle rakyat terutama kaum cina n india..muncul la segala brim krim aiskrim segala...corak pemerintahan najib lbh kurang sama mcm arwah tun razak.slow byk dari tun mahathir tp ok skt dr paklah..byk pembaziran blaku dizamannya..byk malapetaka...bijan oh bijan..klu tuko bini mungkin org suka kot..aku x blh hadam org dok kutuk mahathir kononnye tun det ada plan nk naik kan mukhriz jd pm..klu betul la dh lama tun det buat..mukhriz tu pon lemah lembut org nye bkn spesis lantang mcm bpk nyer.sebenarnye tun det sgt sygkn ameno n mesia.klu kita dh bersshpyh tetiba org lain nk ranap n jahanamkn..mesti la kita bersuara apalg suara kita msh blh diterima pakai oleh rakyat. klu tun det bersuara je..mula la hayerz kutuk mamak.kairala le..nyanyuk la..x slh bg pendapat apalg org yg pernah tadbir malaysia selama 22 tahun..sehingga malaysia dikenali n gah dimata dunia time dia.LKW pon blh je kritik pm singapore

pooh~key replied at 5-4-2015 02:51 PM
tiada yang lain yang lebih betul dan benar dari dia sebegitu bukan? bowdow.

bukankah itu hukumnya sebaik seseorang dilantik menajdi PM negara kita ini..
saudara baru sedar?

KJ? Cer tgk mutu sukan Negara skrg Ni. Nan hhadoooo....

Nak jawab...najib kenalah buat buku biografi nanti sebelum PRU 2018...sumber inspirasi? tak lain tak bukan....

PEPPERMAN replied at 5-4-2015 03:37 PM
bukankah itu hukumnya sebaik seseorang dilantik menajdi PM negara kita ini..
saudara baru sedar?
...

Bermakna..tidak ada lagi yg layak jd pm melainkan dia, dia, dia, dia saja.

Itu persepsi diluar sana sekarang.

lazim replied at 5-4-2015 03:08 PM
aku plk melihat kj sebagai cakap byk gila glamer je, kalau nk bnding pencapaian sukan pon.. zaman  ...

Dr segi populariti mungkin kj menang la sbb dia mengasai media type yg digemari org muda...dr segi pencapaian plak iyo2 aje la...i think mintak maap ckp our sportmen ni money oriented kot...saingan yg sihat dlm negara kurang...so kj should do something but with minimal cost la..but apart from sukan pembangunan belia jgk kj kene pikirkan...ke mana hala tuju kaum belia kita?itu rsnya lgk pentig dr sukan...

DTECCONAN replied at 5-4-2015 03:01 PM
yer la.... yer la.... yer la....

memang Tun Mahathir tak niat nak angkat anak dia

Pak midin ni aku risau jgk..kpm tu aku rs tunggang langgang jahhh....cuba ko tanya cikgu..ibu bapa..murid2....

AN ni nampaknya selepas puas meratib anwarrr sekarang beralihh ke Tun M pulak, sapa nyanyuk ni lol

Dah ada sebab ni katanya, jadi apa yang Tun M persoalkan dah jadi tak valid ke?

anam taun najib di beri peluang jadi PM tapi apa kita nampak so far?

apa kita dapat so far?

harmoni kaum makin teruk

jurang miskin kaya makin teruk..kalo nak fakta cari doktor yang buat buku bab ni tajuk buku THE COLORS OF INEQUALITY tak salah aku..banyak fakta dia kumpui bertaun2..pi cek kalo tak caya

ramai budak muda mati kat syria..nak jadi samseng penganas etc

kes ragut demam denggi eksiden jalanraya dan bunuh diri makin banyak

rakyat sewel gila dan rosak mental makin banyak

rasuah toksah cite laa..

sapa dok kene tahan rasuah? kastam kene serbu seluruh negara tu satu masa dulu so apa kesudahan?

graduan menganggur macam mana?

mrt dah siapppp? bila nak siap? apa progres?

apa lagi projek besar najib? selain mdb yang merugikan..apa lagi untuk kebaikan rakyat?

mai gst..harga naik..duit makin kureng purchasing power..sok2 nak di naikkan gaji bonus brim tiap bulan haa

agak2 harga nak stay lower?

subsidi minyak dah di tarik..kete katanya maakin murah

bertambah ler nyawa terbang di jalan raya yer dak?

subsidi minyak di tarik..duit tu campoq duit untung petronas aku baca 55 billion, campoq duit gst revenue campor cukai2 lain..agak2 berapa income gomen..dan dari ini berapa untuk kebajikan rakyat?

duit jabatan kebajikan masih 200 inggit sebulan..nak beli apa banyak tuh? sebulan !!!
pak menteri rumah besarrrrr..oang politik rumah besarrr, rumah kat overc pun ada untuk anak depa belajaq haaa

ada perks dari fees director sana sini, ada duit itu ini untuk ada laaa paham2 laa..

macam adun or speaker dan timbalan dia di selangor..perghhh..1 taun je kumpul cecah lebih 100 ribu rm..setaun

1 penggal is 5 taun..kalo kalah next pru pun dah kenyang sedawa sampai kiamat

tu lom campok perks..baru basic di selangor

tapi air rakyat masih cangkung tunggu lori, sampah masih tak di pungut, demam denggi MAKIN BERTAMBAH di selangor.. apa ke adilan nya?

mesia tu baaaaaaaaaaanyak guruh berdentummmm dentammmm...TAPI HUJAN NYA TAK TURUN TURUN

Milik negarakan harta madey lah pak jib. Banyak masalah ekonomi dapat di selesaikan

ramai yg suka kj ..wlopn aku rasa kj ni mcm tin kosong je..ckp berapi2.. bkn main tp tahap sukan negara kita hauk...aku ssh nk hadam kj nih bdk tingkat 4..ha ha