CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Anak_Nogori

[Tempatan] SEBAB TUN MAHATHIR SERANG & DESAK NAJIB LETAK JAWATAN DIDEDAHKAN !!

apam replied at 6-4-2015 12:25 PM
Pembangkang mmg kaki kenceng. Aku mmg tak percaya dgn politaik baik kerajaan, baik pembangkang...a ...

Bagus juga anwar ke dalam

Kurang banyak mereka yg suka meratib anwar...

Sikit2 anwar, anwar agen cina, agen.yahudi, agen usa, agen sulu..hari2 meratib mcm org gila

chumpon replied at 6-4-2015 12:54 PM
Bagus juga anwar ke dalam

Kurang banyak mereka yg suka meratib anwar...

Ratiban ratiban tu hanyalah mainan sentimen politaik nak kenceng macai. Macam jugak ratiban rosmah kuat shoping, najib lembik, najib takut bini.....ekekeke....

apam replied at 6-4-2015 01:03 PM
Ratiban ratiban tu hanyalah mainan sentimen politaik nak kenceng macai. Macam jugak ratiban rosmah ...

itu biasa...lagi luar biasa...anda miss makan ubat ka?...begitu hebat hujahnya...tapi pro Tun...kkihkihkihkihkih..

Masaalahnya isu2 yg TDM tanya bukannya benda baru atau dia sorang je tanya, ramai orang dah tanya sebelum ni... isu 1MDB etc... disebabkan TDM tanya baru ada traction & baru nak buka mata... jawab je la apa susah sangat.

percayalah, seburuk2 Najib... dialah yg terbaik dlm BN sekarang

selagi Najib jadi PM kemungkinan BN nak jatuh tu susah sikit tetapi kalau orang lain yg nak ambil takhta, bukan kata jatuh, terus ranap BN

Allah menolong dr mahathir

oang2 baik ni keje depa di permudahkan Allah swt

persoalan sekarang bukan KALAU najib benti keje..tapi BILA.. Bila najib akan benti keje?

mungkin besok

mungkin lusa

mungkin lepas raya posa

tapi masa nya sangat hampir...

camp tentera najib sudah kacau bilau bila 2 general depa di cabut nyawa nya oleh Allah swt

nii lah masa paling sesuai untuk lancarkan the mother of all battles..

banzaiiiiiiiiiii...takbirrrrrrrr...attackkkkkkk!!!

aikkk....it is a gorilaa? Noooo

it is  a beruang? Noooolaaaaaaa...

it is rambut datin rosmah? Ahaaa..yessssssszaaaaaaaa...

Follow Us
setakat nak jatuhkan Najib susahlah..semua ketua Bahagian sudah nyatakan sokongan pada Najib..termasuk semua ketua2 BN...

pasal tu Najib sikit pun tak goyang..dia terus je buat kerja..

Aku tak pernah sokong or pangkah umno/bn. Tapi aku rasa najib pm fr umno yg paling kuat dan kental. Dgn kes altantuya, dgn serangan paduan pakatan pembamgkang, dgn kaum cina,india bukan melayu bersatu nak lawan dia.....errr termasuk lobai pis, dgn harga minyak jatuh merudum, dgn bajet tinggi, dgn bagi duit cash brim, dgn dok bawak masalah yg dibuat pada zaman mahadir, dgn anwar ibrahim.......yg aku heran mana dia dapat bekap? Itu aje

apam replied at 6-4-2015 02:10 PM
Aku tak pernah sokong or pangkah umno/bn. Tapi aku rasa najib pm fr umno yg paling kuat dan kental.  ...

kalau kita masih ingat....masa krisis Tun dgn Kuli...Najib selaku Ketua Pemuda UMNO diperingkat awal tidak menyatakan pendiriannya...tapi dah last2 baru dia side TUN..sebab tu Tun menang 34 undi saja...ini Tun sudah lupa...Tun pun mudah lupa juga..jasa2 Najib terhadapnya.

Sebab tu juga saya selalu cakap..najib ni tak lah setera Tun...tapi strateginya sejak muda lebih pada play safe...dia tidak akan menongkah arus membabi buta..dia akan tubuhkan macam2 ajensi spt PEMANDU utk membantu dia....malah Najib pun ramai cerdik pandai think tangnya juga..bukan Tun je ada..

apam replied at 6-4-2015 11:33 AM
Cerita kau hanyalah berkisar,,deny deny deny aje.....kau nak drag dgn aku buat apa,,facts n proof  ...

deny berdasarkan FAKTA. lain la ko pompang subsidi sana sini ppa itu ini tapi sendiri pon TAK PAHAM

cari la argument yg kata bukan. MALAS baca kalu jgn nak parrot ulang anu brahim azmin eskrem punya fakta bingai

Anak_Nogori replied at 6-4-2015 02:19 PM
kalau kita masih ingat....masa krisis Tun dgn Kuli...Najib selaku Ketua Pemuda UMNO diperingkat aw ...

dia sokong Tun bukan kerana dia sendiri yg nak sokong...ini faktor ada kaitan dgn nuar brahim ketua pemuda umno sblm najib...

rikiruj replied at 6-4-2015 01:14 PM
Masaalahnya isu2 yg TDM tanya bukannya benda baru atau dia sorang je tanya, ramai orang dah tanya se ...

ye..bukan isu baru. ini juga yang ditanya oleh rakyat jelata.
tp dia memang kebabal..buat dekkk je..nak2 rakyat marhaen dan pembangkang yg soal.
sapa lagi yang diharapkan untuk tegur najib kalau bukan mahathir?
kalau lps kena tegur ni pun najib buat derkkk jugak memang next PRU bye bye BN

lvsg8 replied at 6-4-2015 02:27 PM
dia sokong Tun bukan kerana dia sendiri yg nak sokong...ini faktor ada kaitan dgn nuar brahim ketu ...

apafaktor ketum pulak...tak ada kena mengena...

isu tu pemilihan Presiden UMNO..Kuli cabar Tun...masa tu 50 - 50......last minit Najib berikan sokongan terbuka pada Tun...maka pengikut2 Najib sokong dan undi TUN...sebab tu Kuli kalah.

amboiii...
selayaknye la Tun kene kutuk dgn macai

#cash

Perutkaembong replied at 6-4-2015 02:20 PM
deny berdasarkan FAKTA. lain la ko pompang subsidi sana sini ppa itu ini tapi sendiri pon TAK PAHA ...

Mana faktanya dek? Itu yg aku tunggu tadi. Takat nope kehulu, nope kehilir supaya nampak urben educated jah?.........pftgfhfh

Anak_Nogori replied at 6-4-2015 02:35 PM
apafaktor ketum pulak...tak ada kena mengena...

isu tu pemilihan Presiden UMNO..Kuli cabar Tun. ...

najib kat kbs masa tu nuar kat education...opis sebelah2...najib seen as pro kuli...nuar main peranan la...

apam replied at 6-4-2015 02:40 PM
Mana faktanya dek? Itu yg aku tunggu tadi. Takat nope kehulu, nope kehilir supaya nampak urben edu ...

malas nak baca sendiri takyah la nak suruh aku karang essay pulak kan

org bayar aku mahal2 kot nak bagi advice lololol

nah hint: fuel cost pass thru

adakah ko grad local? sori aku mmg memandang hina sikit hiks. ujub bak kata org arab

lvsg8 replied at 6-4-2015 02:41 PM
najib kat kbs masa tu nuar kat education...opis sebelah2...najib seen as pro kuli...nuar main pera ...

aku tak faham nuar main peranan mende?..jelaskan lah..kasi terang.

Perutkaembong replied at 6-4-2015 02:42 PM
malas nak baca sendiri takyah la nak suruh aku karang essay pulak kan

org bayar aku mahal2 kot  ...

Lokman kasi stetmen, kau kata NOPE, dia silap fakta kat forum ni. Bila aku tanya mana fakta yg kau kata betul tu, kau kata malas, org bayar kau mahal la, grad oversea la......kau ni umur berapa dek?....macam kurang akai kat public forum maya pun nak up kan diri,,biar benar...ekekeke..

scorpionkiki replied at 6-4-2015 12:27 PM
I tak kata you... i kata orang politik yg belah najib ni... dan jawapan yg diberi untuk defend naj ...

kes altantuya tu i x nak komen, yg 1mdb tu, 1mdb jv psi (1mdb psi ltd), psi's 1.5 b shares, 1mdb 1b shares, psi bg loan 700 juta to 1mdb psi ltd, jv cancelled, 1mdb dpt semula 1b + 200 juta profit, konklusion anti 1mdb, 1mdb siphone duit 700 juta bg jho low, n tdm masuk blog dia. tanah sg besi 1mdb dpt murah, murah tu at cost la, kos pindah kem, buat kem baru semua 1mdb tanggung, yg tu ada anti 1mdb ni kira sekali, n tdm masuk blog dia n byk lg psl 1mdb ni yg sy dah komen dlm thread2 yg bersepah dkt ci ni, ada yg tlg jwb? blk2 skandal sana sini.