CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 5321|Reply: 26

macam mana lagi nak PERCAYA ??

Close [Copy link]
herm.. confuse la. semak je fikir about satu benda ni .

seriously macam drama tv !
korang percaya tak ... aku ni dah berkali-kali gagal dlm perhubungan. Jap! tapi......
aku kecewa dan bersedih untuk perhubungan cuma sekali je...dengan Ex-Bf yang bebetul ada kisah cinta (my 1st love).

berkenalan dengan lebih 10 lelaki hebat pun ... bila something happen between us .. takde plk aku rasa sakit ke..merana ke... bersedih ke.. paling teruk pun aku ingat 3 hari je. lps tu dah buat hal sendiri dah.. huhu easy come easy go.
kiranya bila aku dah turn off...mmg takdapat dah nk turn on balik... im not a type lady yang terhegeh2kan lelaki. plus aku sendiri sibuk dengan kerjaya dan class sambilan di university.

about keGAGALan dalam perhubungan ... mesti korang tertanya-tanya kenapa .. ni yang nak cerita ni. aku dah rasa mcm makhluk pelik je diri aku ni..
cant u imagine.. bila aku kenal seseorang.. mesti dia akan 'kantoi busuk' ngn aku. tak kira la kami kenal melalui kawan ke...cyber ke...event mana-mana ke.. bila syok-syok berkenalan and mcm boleh nak serious.. jeng jeng jeng something happen and tettt. si polan tu TERKANTOI ! tup tup terjumpa gambar perempuan la.. ternampak kat mana-mana la... kakak angkat dia housemate aku la.. makcik dia punya anak sedara kawan ngn sipolan la... bla bla bla...
doii !!
SEMUA lelaki yang aku kenal tau.. almost SEMUA  nya pembongak !ni bukan main-main ini betul-betul.... deorang akan kantoi secara sendirinya tanpa aku susah payah cari tahu. bertuah jugak rasa sbb aku tak mudah di gebang... cuma down bila semuanya tak menjadik..walopun perkenalan tu cara baik..and si polan tu pun baik ajer kononnya.
bila dah kantoi depa start la nak gebang ke lain  pulak.. mana yang bole gebang aku dengarkan jugak penjelasan... mana yang kantoi busuk tanpa dpt di sucikan lagi... terus senyap sepi la malu sendiri..
ramai jugak di antara mereka yang dtg balik and remain jadi kawan aku. tapi cuma bole jadi kawan aku in silent mode di fb, instagram etc

so sekarang ni aku confuse,... tak tau dah mcm mna nak percayakan lelaki.... mesti ada jela kisah lanjutan yang buat relationship tu tergendala. sampai dah start rasa penat nak berkenalan dengan orang baru..
or mmg aku tak kan jumpa MR.RIGHT yang betul-betul  ??? hai...confuse dgn masalah ni. jap lagi family and kawan2 yang kenal mesti ajukan soalan..."U dah berjaya,kerja OK, rupa OK, pe'el pun not bad... takkan takde siapa-siapa kut..bila lagi dot dot dot". tepuk kepala !! sbb aku tau aku makhluk special yang akan jumpa orang-orang lelaki pelik dalam hidup aku. hurm..

Wahh ang ada kelebihan gitu...mungkin tuhan nak tunjuk yg jahat2 dulu kat ang sebelum present angel kat ang..bukan criss angel taw..

so apa nasihat yang u nak dari forumer?
sila nyatakan dengan lebih jelas
jika sekadar luahan perasaan, sila ke thread luahan sedia ada
kalau tak ada penjelasan lanjut, sy akan close thread ni

terima kasih

Skang xleh ke bkenalan secara reality instead of social networking. Hmm..

pernah cuba tackle imam muda di tempat anda?

drama queen
attention seeker
couple addict

Follow Us
nobody perfect..

Baguslah god tunjuk sift jht laki tu. Ko nak apa?

Waah baca detail sal awak "keja ok, rupa ok, sudah berjaya" wife material giteww.. wonder why dorg xnk ambik you jadi steady gurlfren. Perangai ok tak? slalu update statu fb tak? slalu post pic shopping, selfie and etc tak?

simple jer....belum smp jodoh ko lagi....sabar lah...

Bersabar la ye, cik FloraIs. InsyaAllah, akan hadir si dia yang betul untuk kamu nanti.

insulin replied at 24-2-2015 06:34 AM
Bersabar la ye, cik FloraIs. InsyaAllah, akan hadir si dia yang betul untuk kamu nanti.

awok tak nak pikat miss florals ka?

Toppaz replied at 24-2-2015 01:17 PM
Waah baca detail sal awak "keja ok, rupa ok, sudah berjaya" wife material giteww.. wonder why dorg x ...

berduyun2 org PM tt nanti..

sue_0684 replied at 24-2-2015 05:11 PM
berduyun2 org PM tt nanti..

Haha tu pun kalu betul TT ni hot.. huehuehue..

Toppaz replied at 24-2-2015 07:14 PM
Haha tu pun kalu betul TT ni hot.. huehuehue..

uikk..amboi ko....huehue..

ko hot x?.. ehh ..ke ko ni laki?..
pm ler tt...

Agaknya ada la tu doa ayh ke,mak ke..yg buatkn perangai laki tu terserlah..kekdg doa org lain yg buat kita dilindungi..bukannya sbb kita sgt pun

@sue_0684  Aku bkan nk provoke TT lah.. aku ckp je sbb aku baca thread TT yg lepas2 ada dia self-proclaimed yg dia hot giteww.   

P/s TT bersabarlah..  boleh lah tepek pic TT yg hot kat cni, mna tau ada yg lekat.

Toppaz replied at 24-2-2015 09:03 PM
@sue_0684  Aku bkan nk provoke TT lah.. aku ckp je sbb aku baca thread TT yg lepas2 ada dia self-pr ...

oowhh..gitu..aku plak x tahu menahu.kebetulan btol lawak aku mengena yer..kehkeh..adoiii..

Edited by insulin at 24-2-2015 09:36 PM
Esmiria replied at 24-2-2015 02:55 PM
awok tak nak pikat miss florals ka?

X boleh, cik @Esmiria. Sbb sy dalam proses mengenali seseorang.

insulin replied at 24-2-2015 01:28 PM
X boleh, cik @Esmiria. Sbb sy dalam proses mengenali seseorang.

sykah org iteww? hewhewhew

12Next
Return to list New