CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tungkai

Report polis lepas tampar bini orang....

puas hati aku baca citer ko ni... hahahaha
memang patut pon ko lempang minah takde akal tu
then nasib baik ko pon ada buat report police
in case minah tu plak report kata ko buat kekerasan pada dia
so boleh la backup diri ko sendiri kan

Aku pun tak tau apasal gi serang family aku. Mak aku cakap, dia kata kalau meroyan kat rumah mertua nanti malu. Kalau kat rumah aku kira tak malu la ye?

Pagi tadi mak aku cakap, ada pompuan mana ntah buat2 rosak motor depan rumah aku. Sambil2 tu mata dia usha2 kat rumah aku kot2 adik sedara aku duduk kat situ. Bila bapak aku nak tolong, tetiba motor boleh start plak. Aku syak balaci minah tu. Takut nak datang so hantar balaci dulu kasi survey.

Patut aku lempang kuat lagi kan..?? Kalau mak bapak minah tu serang aku sebab lempang anak dia, memang konfem aku lempang diorg gak sebab dengar sangat cakap anak..

BTW, semua kat atas adalah org Melaka. So boleh bayangkan aje la cemana maki lahanat peringkat doblas semua..

hahaha tt i mmg gelak guling guling baca entry nih. lagi lagi bila gertak pengkid tuh. beza antara lelaki tulen and lelaki tak macam lelaki hihihihi

haih mmg akhir zaman ummah LGBT berleluasa sungguh.

bagus betul tindakan ko....org mcm tu memang patut diajar je...

amiraira replied at 22-2-2015 04:25 PM
Bomoh???

Ade lagi ke zaman akg nih

ada .ketinggalan bas betul.

So..bini ank sedara ko tu, biseks? Aku tk phm acaner ko dah dpt btg pastu ko nak rasa vagina?

Pengkid...klo nk jdi lki sgt, cer berotot sket... Sebb perempuan mudh pengsn kna tumbuk sebb hormon test takde... Klo ada....tak..

Pengkid ni guna apalah untuk buat hati bini adik sedara ko tu terpikt. Mesti jri dia lbih pnjng dri btg somi dia.hehe

Follow Us
tungkai replied at 23-2-2015 01:09 PM
Aku pun tak tau apasal gi serang family aku. Mak aku cakap, dia kata kalau meroyan kat rumah mertua  ...

Orang melaka ye

Tp sian kat ur parents yg sepatutnye tak dilibatkan.  Bini adik sedara dah tcabut skru. Eloklah dia bahagia ngan pengkid dia.

Esmiria replied at 23-2-2015 01:39 PM
ada .ketinggalan bas betul.

cmne x ketinggalan

dh lamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x naik bas tau

awek pengkid dan pengkid memang low class dan emosi.memang patut ko tampar bini adik sedara ko tu.lebih baik kalo ko tampar pengkid tu sekali.

diorg ni takde cara lain nak selesai, patut perempuan itu dah tau laki beliau tiada di kampung dan tak dapat dicari sila jejak cara lain  guna kawan2, adress2 majikan, kwsp, bank2, report polis orang hilang dll. ini meroyan maki hamun di kampung bukan dapat apa dapat penampor aje

wahahah...

alamak..sorry TT, tergelak la pulak...

aku rasa tindakan ko nie betul..sebab ko buat laporan polis dan kalo blh dalam laporan tu ko mention yang minah senget tu datang ke rumah dan mengamuk tak blh dikawal sehingga lah ko tpaksa tampar dia supaya diam..

dan juga, bawah report tu, ko buat mcm nie, tujuan ko buat report tu sebab ko bimbang keselamatan keluarga ko yang ada di rumah masa tu, memandangkan minah tu prone mengamuk tak tentu hala dan ada bawak senjata. dikhuatiri pulak org dalam rumah ko pulak yang kena pelangkung dia....kang naya jadinya...

so bila ko dah ada laporan mcm nie, len kali minah nie dtg ke rumah, ko blh suruh polis datang tangkap sebab dah ada precedence case. (refer to polis report yang ko buat tu)

bagus kena tampar.. meroyan tak tentu pasal..

she totally deserved that..

Ugutan ko nak buraikan perut orang tu boleh dianggap sebagai ugutan jenayah dan boleh dipenjara ... jangan sampai ada yang rakam kat henpon ...

Tindakan ko melempang pompuan tuh tidak salah kerana boleh dianggap mempertahankan diri sebab pompuan tu datang pegang kayu beluti yg boleh dianggap sebagai senjata untuk mengancam ko sekeluarga ... sepatutnya ko ambil kesempatan tendang dan pijak sampai cirit pompuan tu dan pengkid tu ...

so nasihat aku ... lenkali kalo dorang datang lagi, mulut tak payah banyak bunyi ... ko pijak saja secukup rasa ... motor tu ko boleh humban ke dalam longkang dengan alasan cuba melanggar ko ...

Pengkid tu ko tumbuk kat tetek dan rentap baju dia biar koyak ... ko bagi alasan mempertahankan diri kerana dia cuba menyerang ...

amacam, ada berani?   

pompuan sakai tu nak meroyan kat parents u dah kenapa

kata dah ada "bofren" pengkid
masih nak suami dia lagi buat apa
pegi je la live happily ever after dengan pengkid
tak boleh?

dia nak berskandal dengan pengkid boleh
bila suami kawen lain sebab isteri ada skandal, tak boleh plak

sekurang kurangnya suami dia bukan buat maksiat
dia yang berskandal dengan pengkid, apa hukumnya

sakai btol

hahahaha lawak gila..sebab teringat husband aku masa bujang ada orang salah info bagi kunun nye die yg mainkan perempuan tue..padahal husband aku tak kenal pun..masa tue pengkid tue call time aku dating dengan husband aku..so husband aku naik angin la main tuduh2 nie..mula2 die dah cakap elok2 salah orang..rupanya orang lain tapi nama serupa...

masalahnya kat tempat keje pengkid nie still nganjing even dah tau orang lain sebab dapat mesej dari perempuan tue die mintak maaf salah orang..so husband aku ingat ok la..malas nak layan benda remeh temeh..pengkid nie panas line pulak..apa lagi husband aku naik angin dia sentap pengkid tue tolak kat dinding tumbuk dinding betoi2 sebelah muka pengkid tue..dinding tue bukan simen macam playwood ke ape..so pecah la..hambik kau muka nak terkencing pengkid tue..poyo gaya macam laki sangat..nangis jugak..sejak tue dia kalo tserempak husband aku dia sanggup jalan ikut jauh..hahahaha..

so conclusion nye pengkid nie bajet jea kuat,kental,macho..tapi hancur..hahahahaha

Ya Allah..tergelak2 aku sampai nak terkencing baca citer nih...
tapi aku suka jer kau pelempang minah tu...mmg patut pon..kuang ajar
sgt dgn org tua...laki kau yg buat hal...mak bapak orang kau nak maki
hamun...samdal punya pompuan..

kelakar la. pompuan tu tau plak meroyan pasal laki dia kawin lain. yg dia bercouple dgn pengkid tu dia x pk plak. ingat dah x de napsu dgn laki dia. bagus tt tampar pompuan tu. patut bagi pengkid tu sedas jugak.

mai-shi replied at 23-2-2015 02:17 AM
Hadoi macam drama Melayu pun ada.. Sbb kan benda ni dah kait dgn family awk.. Awk kena jumpa adik se ...

ko kena cari gak adik sedara ko tu....

dh tinggalkn somi
pi ikut pengkid

dgr somi nikah lain
tahu pulak mengamuk ye

isk isk

to TT..tindakan awak betul..kayu beluti (beroti?) tu mendtgkn ancaman
tampar 5 kali smpai terduduk
amik ko
agaknya masa tu sel otak baru bersambung gitu

biskutsusu replied at 23-2-2015 04:14 PM
pompuan sakai tu nak meroyan kat parents u dah kenapa

kata dah ada "bofren" pengkid

Tu la pasal... dah dia pun siap bawak pengkid tu nak mengamuk....nak marah laki dia buat apa? Let say semua orang ikut cakap dia--laki dia balik kat dia---lepas tu boleh hidup aman damai bersama-sama pengkid tu ke...---ke macam mana?