CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bungalisa

hanez suh liyana mintak maaf secara terbuka(page67)

Close [Copy link]
roti_planta posted on 3-3-2014 06:45 PM

Eyw
Cue music: "kan ku gigit gigit supeng telingamuuuu~"

Da tutop umah iols...1 ari xmasok dah katopp.laju gilaa uols seme..

Habis terburai segala kisah dalam kain sheols ~

Bahana bagi statement bimbo getik & dengan bangganya nak jadi pencaras gittew!

Kenyang maki la kau hanez..

serius lah laki tuh kaya???

Hanez Suraya: "Terima Kasih Kerana Menghina Saya"

3 Mar 2014, 02:00pm   |   Kamaruddin Razal

"Saya tidak mahu mengulas lanjut buat masa ini. Nantikan sidang media yang akan saya adakan selewat-lewatnya Rabu ini. Saya mohon semua untuk bersabar. Saya bukan nak melarikan diri tapi buat masa ini saya memang tak mahu memberikan komen. Harap semua faham," jelas Hanez Suraya ketika diminta untuk memberikan komen mengenai pendedahan yang dilakukan isteri kepada kekasih Hanez yang dikenali sebagai Mr. R.

Menerusi akhbar Berita Harian semalam, isteri Mr. R, Nurliyana Abd Manan mendakwa Hanez menjadi punca keruntuhan rumah tangganya. Selain itu, Hanez juga didakwa merampas suaminya. Selepas pendedahan yang dilakukan Nurliyana, Hanez dihujani pelbagai komen negatif dan hinaan di laman sosial seperti Instagram dan Twitter.

"Saya tak tertekan tetapi saya sedih. Orang di luar sana yang tidak tahu situasi sebenar begitu cepat menjatuhkan hukum. Saya tidak melatah sebab itu saya tidak respon kepada semua komen di Instagram. Sebab itu saya akan lakukan sidang media. Selepas itu, orang boleh menilai mana satu betul, mana satu salah," kata Hanez ketika dihubungi GUA.

"Jangan dengar sebelah pihak. Berikan peluang untuk saya jelaskan nanti. Saya menerima semua jenis nasihat, negatif ataupun positif tapi bukanlah dengan cara menghina ataupun menghukum saya. Ada yang sampai jatuhkan hukum dengan mengatakan saya akan masuk neraka dan sebagainya," ujar pelakon 'Sayangku Damia' ini.

"Kepada yang memberikan komen melampaui batas untuk saya di laman sosial, terima kasih kerana menghina saya. Saya terima dengan terbuka hati dan redha. Tetapi tolong hormat laman sosial saya. Saya ada hak untuk menyekat sesiapa yang bertindak memberikan komen yang melampau dan keterlaluan. Saya terima semua komen dan hujah yang diberikan dengan positif. Apa yang kurang, saya akan perbaiki," tutur Hanez mengakhiri perbualan.

Credits: gua.com.my

Follow Us
soklan sama, kaya amat kah Mr. R???

Hanez Suraya: "Terima Kasih Kerana Menghina Saya"    kredit : www.gua.com.my

3 MAR 2014, 02:00PM   |   KAMARUDDIN RAZAL  |    UTAMA > BERITA ARTIS >

Kongsi Article Ini:  231  426   
"Saya tidak mahu mengulas lanjut buat masa ini. Nantikan sidang media yang akan saya adakan selewat-lewatnya Rabu ini. Saya mohon semua untuk bersabar. Saya bukan nak melarikan diri tapi buat masa ini saya memang tak mahu memberikan komen. Harap semua faham," jelas Hanez Suraya ketika diminta untuk memberikan komen mengenai pendedahan yang dilakukan isteri kepada kekasih Hanez yang dikenali sebagai Mr. R.

Menerusi akhbar Berita Harian semalam, isteri Mr. R, Nurliyana Abd Manan mendakwa Hanez menjadi punca keruntuhan rumah tangganya. Selain itu, Hanez juga didakwa merampas suaminya. Selepas pendedahan yang dilakukan Nurliyana, Hanez dihujani pelbagai komen negatif dan hinaan di laman sosial seperti Instagram dan Twitter.

"Saya tak tertekan tetapi saya sedih. Orang di luar sana yang tidak tahu situasi sebenar begitu cepat menjatuhkan hukum. Saya tidak melatah sebab itu saya tidak respon kepada semua komen di Instagram. Sebab itu saya akan lakukan sidang media. Selepas itu, orang boleh menilai mana satu betul, mana satu salah," kata Hanez ketika dihubungi GUA.

"Jangan dengar sebelah pihak. Berikan peluang untuk saya jelaskan nanti. Saya menerima semua jenis nasihat, negatif ataupun positif tapi bukanlah dengan cara menghina ataupun menghukum saya. Ada yang sampai jatuhkan hukum dengan mengatakan saya akan masuk neraka dan sebagainya," ujar pelakon 'Sayangku Damia' ini.

"Kepada yang memberikan komen melampaui batas untuk saya di laman sosial, terima kasih kerana menghina saya. Saya terima dengan terbuka hati dan redha. Tetapi tolong hormat laman sosial saya. Saya ada hak untuk menyekat sesiapa yang bertindak memberikan komen yang melampau dan keterlaluan. Saya terima semua komen dan hujah yang diberikan dengan positif. Apa yang kurang, saya akan perbaiki," tutur Hanez mengakhiri perbualan.

Last edited by fahmein on 3-3-2014 08:13 PM

roti_planta posted on 3-3-2014 06:46 PM

Pakai baju mcm nak tayang b oo r eet kat org... Last edited by shonen on 3-3-2014 08:24 PM

Time beginila syaitan menari2 dan bersorak dgn keaiban org yg dibuka. Jgn seronok sgt. Takut nnti jd kt diri sendiri balik.

Ari rabu nnt kua laa stekmen ala2 lindungan kakbah...nnt akan jd laa peristiwa di mana seme keburukkan isteri plak bakal di bukak oleh si suami...

dan kalo tu tejadi..maka hina laa anak2 kamu berbapa kan kamu yg menghina ibu mereka...

cermin seorg isteri itu adalah suaminya...baik si suami baiklah si isteri...

jgn jd kan media tmpt membukak aib..yg jelas mmg si birah ni yg bg stekmen angkoh...liyana hanya pertahan kan diri...

xkesahlaa kalo umah tangga ko bemasalah tp bercuti ke bangkok di saat umah tangga berantakkn..bukanlaa jln yg bagus utk hilangkan stress..

nabi da ajar...igtlah tuhan nescaya hatimu akan tenang...bukan igt apam ati mu akan tenang ye..

Aku kenal sundel bolong ni pun sejak aku minat love u mr arrogant tu...mcm suka tgk watak gediks yg menjadi tu...sampai mak aku kata dia ni pandai hayati watak...

Rupanya mmg spesis sundellll...xperlu nak hayati watak...mmg perangai semulajadi...

Wahh....mcm nak ckp liyana buat cerita ker?? Yg pasti, liyana n mr r still suami isteri yang sah di sisi agama, and yang pasti hanez mmg keluar dgn suami orang. Part mana yg tak betul? Si dasha sultan tu pa hanez kan dulu? Mesti heols tau byk psl mr r n c hanez ni.

eriminuri posted on 3-3-2014 07:22 PM
Hahahahaha.. Mcm pernah kejadian. Cliche sgt rtis msia kan noks?

yer kan.. mane yg betul2 ikhlas nk berubah alhamdulillah la tp ade jgk yg skadar nk mnutup pekung tu ingt2 la..

aku_spek posted on 3-3-2014 07:40 PM
Perasan x pembaca tegar sunyi tanpa berita sblm liyana kuarkan statement kt bpop? Smpai skg menghi ...

dorg tgh kawtim ngan loyer kot..dah liyana pon takmo simpan dah laki miang nih..buat sakit mata je

eriminuri posted on 3-3-2014 07:46 PM
Ala2 stock saham gitew.. Ada turun naik harga. Kelezz ko hanez. Semua pun ko sapu.

kena la lagi hebat dari idola sheols

Jijezainal yg berlakon juga tp aku lupa cite
Nyah juga ni cam dashasultan

fahmein posted on 3-3-2014 08:11 PM
Hanez Suraya: "Terima Kasih Kerana Menghina Saya"    kredit : www.gua.com.my

3 MAR 2014, 02:00PM  ...

Baru kene hina da cakap macam2. .sedihla..tolongla..trime kasihla!....belom laki ko kene caras org lain... Ape ko nak kate hanis oooiii....?  bajet org kesianla ko kene maki berbakul2... Sorry sikit! Apela yg ko nak bgtau nanti...agaknyer ko nak bgtau... G bercuti ngn romie sebab nak tenangkan jiwa romie..sebab rumahtangga romie ade masalah!

achik2009 posted on 3-3-2014 08:10 PM
Hanez Suraya: "Terima Kasih Kerana Menghina Saya"

3 Mar 2014, 02:00pm   |   Kamaruddin Razal

kehkehkeh..dah tone down..tak bongkak mcm sebelum ni. kemain bongkak..liyana baru je skali bg statement.

tak menahan ayat ala2 suci gittew

Tak pyh la ko nk berlakon mcm perempuan lindungan kaabah! Kotor and busuk ko satu malaya dh tau! Phuiii...