CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 13336|Reply: 54

Kenangan manis bersama sahabat di sekolah

Salam para forumer...

Ape kata kita kongsi kenangan manis kita bersama kawan2 masa di sekolah...huhu...kenangan manis saya bila saya dan kawan2 ponteng sekolah sebab nak main game arked di yik fong ipoh...huhu...masa tu game king of fighter ni memang hot...kawan saya ni tak padan dengan perempuan,pandai main game...dia yang hasut saya dan member2 untuk ponteng ni...jadi time saya sampai superkinta ipoh tu, kitorang terserempak dengan cikgu tengah beli barang kat pasar...gelabah saya dan member2...esoknya bila pergi sekolah kena bebel dengan cikgu and cikgu call penjaga la...balik tu kena marah teruk dengan tok saya...dulu saya sempat skolah 2 tahun kat ipoh..duduk dengan tok nenek saya... rasa teringin nak kembali pada alam persekolahan...macam mane dengan kenangan forumer2 dengan kawan2????

p/s; sorry yer saya tak pandai bercerita...huhu

buat jahat bersama2 rakan tercinta kat sekolah...hehee

espritvin posted on 24-2-2014 06:28 PM
buat jahat bersama2 rakan tercinta kat sekolah...hehee

espritvin buat ape??? ponteng jugak ke???

Kenangan yg paling melekat kt kepala ialah masa form 5. Kat asrama. Ms duk stadi ada budak histeria. Bertempiaran lari termasukla aku lari masuk tandas n kunci pintu. Da xtau nak lari mana ms tu.

Kawan aku lari kua. Budak histeria tu kejar dia. Dia pnjat pagar asrama yg tggi tu. Pastu lari ke rumah warden. Ms pnjat lengan dia kene duri pagar smpai koyak kulit. Byk jahitan gk dia kne :lol Last edited by cekgihani on 24-2-2014 06:38 PM

cekgihani posted on 24-2-2014 06:37 PM
Kenangan yg paling melekat kt kepala ialah masa form 5. Kat asrama. Ms duk stadi ada budak histeria. ...

mesti kawan cekgi takut kan...huhu...kalau saya, mesti lari macam lipas kudung...

nanacinta posted on 24-2-2014 06:39 PM
mesti kawan cekgi takut kan...huhu...kalau saya, mesti lari macam lipas kudung...

Takut giler. Sblm tu asrama tu hnye utk bdk laki. Pastu tuka kpd asrama ppuan. Zaman bdk laki kalo ada tentera jepun xde kepala diorg kejar ngn batang penyapu je. Bdk2 ppuan biasala. Kbyakannya penakut

Follow Us
cekgihani posted on 24-2-2014 06:44 PM
Takut giler. Sblm tu asrama tu hnye utk bdk laki. Pastu tuka kpd asrama ppuan. Zaman bdk laki kalo ...

hantu jepun ni memang suka duduk sekolah yer...sekolah saya pun terkenal dengan hantu jepun...

nanacinta posted on 24-2-2014 06:53 PM
hantu jepun ni memang suka duduk sekolah yer...sekolah saya pun terkenal dengan hantu jepun...

Skolah sy dl tu tmpat jepun pancung orang. Nama pn skolah tiang chandi. Mlm2 ada jepun berbaris. Ngeri

kenangan sekolah... ..oklah sekolah rendah......kena buli dengan pendengki...pendengki itu anak orng jawa..muka mcm sial..anak orng kaya duduk rumah teres..aku plak hanya seorang budak yg merempet tanah pusaka...manisnya kenangan itu...

masa sekolah menengah plak...budak yg aku cite tadi tu...dia nk belasah aku...tp malangnya..spesis jawa punai kecik..nk belasah aku sorang kena ajak mmbe 2 3 ekor..lol....manisnya kenangan itu..

.budak jawa tu skarang dah berjaya dah...ada diploma...aku hanya ada stpm sajer.....tunggu la 2 3 hari lg masa aku free..skang aku bizi dengan self-developmental programme aku..dah settle nnti....aku nk cyberbully dia...tungguuuuuuuuu..sapa2 tau cara nk hack facebook tolong ajar eh..nk cyberbully budak jawa muka cam mat ganja berpunai kecik ni..lol

nanacinta posted on 24-2-2014 06:29 PM
espritvin buat ape??? ponteng jugak ke???

Ponteng class lepak dalam library..hahahah

pakwetizzaqyah posted on 24-2-2014 09:26 PM
kenangan sekolah... ..oklah sekolah rendah......kena buli dengan pendengki...pendengki itu anak orng ...

pakwetizzaqyah...janganla hina bangsa orang...huhu...betul ke kena buli???? teruk jugak yer pengalaman pakwetizzaqyah...

nanacinta posted on 24-2-2014 10:46 PM
pakwetizzaqyah...janganla hina bangsa orang...huhu...betul ke kena buli???? teruk jugak yer pengal ...

jawa rasa terhina??? manisnya kenangan saya tu kan???

pakwetizzaqyah posted on 24-2-2014 10:51 PM
jawa rasa terhina??? manisnya kenangan saya tu kan???

saya bukan jawa la...saya perak+sarawak...huhu...manis ke macam tu?? peliknya...

nanacinta posted on 24-2-2014 10:53 PM
saya bukan jawa la...saya perak+sarawak...huhu...manis ke macam tu?? peliknya...

manis??? lol..mstilah tidak..tp apa yg saya cuba sampaikan..saya tiada kenangan manis zaman persekolahan...semuanya pahit..tapi ttp ku telan...kat forum ni pun ramai yg dengki ngn saya..ada seorang tu..dia forumer dari melaka..dia terencat..mata belah kiri dia kecik...dan punai dia juga kecik...lol

pakwetizzaqyah posted on 24-2-2014 10:54 PM
manis??? lol..mstilah tidak..tp apa yg saya cuba sampaikan..saya tiada kenangan manis zaman persek ...

tak kan takde yang manis?...janganla gaduh2 pakwetizzaqyah...kita happy2 jer k....

nanacinta posted on 24-2-2014 10:57 PM
tak kan takde yang manis?...janganla gaduh2 pakwetizzaqyah...kita happy2 jer k....

KITA??? happy??? are u coming on to me??

pakwetizzaqyah posted on 24-2-2014 11:02 PM
KITA??? happy??? are u coming on to me??

bukan tu la...saya suruh pakwetizzaqyah happy kan diri...

nanacinta posted on 24-2-2014 11:04 PM
bukan tu la...saya suruh pakwetizzaqyah happy kan diri...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargh... kejaaaaaaaaam..kecewanyeeeeeeeeeeee

Buat jahat bersama, kena halau kelas bersama, kena gantung asrama bersama. Kakaka. Manis woo.

MegiTomyam posted on 25-2-2014 01:24 PM
Buat jahat bersama, kena halau kelas bersama, kena gantung asrama bersama. Kakaka. Manis woo.

kalau jumpa ade tak megi cerita pasal ni dengan kawan2...huhu...