CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2683|Reply: 10

Apa sebenarnya???

Lamanya tdk menjengok di board misteri ni... Selalu jd silent reader...
Baru je lps breakfast td... Tp masih terngiang2 dilubuk hati ni, peristiwa td semasa menghantar baby yg baru 4 bulan ke taska. Ada seorang ibu budak tu menegur saya sewaktu melayan baby yg baru lps breast feed... dia cakap kat saya lebih kurang mcm ni...
"Kak, td nmpk kakak turun menuju kereta... semasa berselisih ngan "kakak" sy senyumla mcm biasa. Tp dlm hati terfikir jg, awalnya kakak bergerak mungkin ada kerja urgent sbb selalu kakak stay breastfeed baby kan... bila masuk dlm ni terkejut kakak ada lagi breastfeed baby... "lps tu ibu tu bertanya pula "kakak sakit ka sblm ni?" sy secara spontan menjawb, "tdk ada lah sakit apapun cuma tekak ni memang rasa sakit mcm nak demam... mungkin sbb cuaca panas lah ni..."

Dalam ibu tu bercerita saya ni terfikir mesti ibu budak2 lain yg kelibat lebih kurang saya... tp ibu tu beria2 kata memang saya cuma baju kakak yg menuju ke kereta tu kurung putih corak bunga.... muka ibu tu bercerita serius yg amat sambil didengari oleh penjaga budak2...

bagi yag berpengalaman di board ni, apa sebenarnya???? kenapa ibu budak tu tanya psl kesihatan sy bila benda ni jd??....
saya sebenarnya benda2 mcm ni kepercayaan adalah moderate... tp ni betul mengganggu konsentrasi sy pg ni.... hmmm

Kalau jadi kat saya saya abaikan je sbb malas nak peningkan pale. Tapi TT tunggu la respon org yg lebih arif ye.

mungkinkah die sedikit rabun dan ade orang iras2 TT? sebab katanya baju lain kan...kalau ade makhluk lain nk menyamar, tentu pakai baju yang sama

begitu jg pendapat sy ni... taska tu ada dua... 1 pintu utk tmptkan baby bawah 2 thn... pintu sebelah lg, 2 thn keatas. tp owner samala.. guna tangga yg sama... mesti ibu budak lain yg persis bdn sy kot... hehehe.... malas nak pening pale bak kate rozzele.

dejavu kot...

TT ada saka... muahahahahahahahahahahahahahaha!

Follow Us
kes salah org

Salah org kot....

tersilap orang kot....dah jangan pening pala fikirkan hal nie...

Salah orang.. releks sudaaaa

perkara yang sama terjadim pada nenek aku. dia duduk kat tangga rumah (rumah kampung) dan dia nampak kak Long aku balik sekolah, letak basikal kat tepi rumah. Tapi, yang nenek aku heran, ngapa Kak Long tak masuk2 rumah. Dah lama sangat letak basikal tepi rumah. Tapi, nenek diam je..... Bila petang, baru la kak Long betul2 balik dari sekolah. Tapi, takkan la Kak Long ada belaan, sebab baru umur 9 tahun..... Hrmm... ntah la...