CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234Next
Return to list New
View: 21436|Reply: 76

kedai disihir, ini cite len (video inside)

kedai mmber aq kena dibuat owg...mak cik tu macam bawak something yg x diketahui...huhu

mengikut mmber tokei kedai, pernah muntah darah sblm ni.

dan video ni pon video agak lama gak..huhu

adA GAK manusia camni ek..apela yg nk di sihir sgt. padahal KEDAI BUNGE je

kalau manusia dah lumrah sgtla PHD...
lagi2 melayu...kedai ape2 pun bukak kalau dah ade yg dengki mesti kena punya...
wlaupun setakat kedai goreng pisang taw....

dgn kedai bunga pon dengki gak...slalu kodai mkn...

Memang nampak sangat buat benda kat situ. Bisnes bunga mak cik tu tak laku ke sampai nak bersihir bagai?

Hmm, kalau ikut apa yg aku nmpk, rasanya dia ni main sihir guna abu mayat... Supaya org rasa berat nak masuk kedai tu... Tgk pergerakan kucing tu... Dia dok ikut apa yg ditabur oleh makcik tu... Huhuhu, mcm mana ar melayu nak maju kalau PHD tu tebal sgt? Err, so owner kedai kenal tak pompuan yg buat khianat tu? Tak teringin nak balas balik ke? her... her... her...

kawan aku buka kedai cermin mata pun kena santau,,sama gak situasi dia, muntah darah
(until now)..ada manusia yang memang tak blh tgk org lain senang..kadang2 dr peniaga sendiri
wlpn dia org berniaga brg yg berbeza..

Follow Us
Nampak sgt dia ada tabur something.

budakgraphic posted on 7-8-2012 04:01 PM
Hmm, kalau ikut apa yg aku nmpk, rasanya dia ni main sihir guna abu mayat... Supaya org rasa berat n ...

heran tol .. awat la sanggup buat kerja2 macam ni ..

Tgk pergerakan kucing tu... Dia dok ikut apa yg ditabur oleh makcik tu...

naper kucing tu ikut dier ey?

FanTasyCreaTioN posted on 8-8-2012 09:36 AM
heran tol .. awat la sanggup buat kerja2 macam ni ..

Biasa ar, bila perasaan hasad dengki menguasai diri... Tapi bila aku tgk cara dia tabur serbuk tu, baru aku sedar... Tujuan utama dia bukan kedai tu, tapi owner kedai tu... hehehe, aku rasa ada kes dendam ar nih... And probably owner tu kenal dgn makcik yg busuk hati tu...

Yg pasal kucing tu lak, kalau ko perasan, dia asyik mengekori yg baju putih tu, kan? cuba tgk btol2 yg baju putih tu... Aku tgk dia mcm sambil jalan sambil tabur sesuatu... Then bila dia rasa serbuk taburan tu agak jelas kelihatan, tu yg dia amik penyapu tu sapu2 supaya tak nmpk obvious sgt...

Ni just based on pemerhatian aku yg cetek ilmu ni je, kalau salah jgn marah ek?

budakgraphic posted on 8-8-2012 10:04 AM
Biasa ar, bila perasaan hasad dengki menguasai diri... Tapi bila aku tgk cara dia tabur serbuk t ...

owh.. tapikan .. kalo dier tabur2 gtu la kan.. orang lain yang melangkah2 tu nanti.. tak kena gak ke? atau memang jenis yang tuju kat orang tu jer?

ha`ah perasan tang makcik tu ambik penyapu dan sapu2 untuk wat tak ketara sangat kot ... dan rasanya kan.. kalo ikut logic ..
makcik tu tentu biasa dengan tempat tu.. siap tau ader penyapu antara timbunan sampah tu .. kan..
tang kucing tu.. adakah kucing tu .. erm.. camne nak bgtau yer .. kucing tu geng dier rang gak ke? penjelmaan? yer la .. tengok kucing hitam ni .. macam2 boleh terpikir kat otak kan

FanTasyCreaTioN posted on 8-8-2012 10:13 AM
owh.. tapikan .. kalo dier tabur2 gtu la kan.. orang lain yang melangkah2 tu nanti.. tak kena gak  ...

Hehehe, pandai ko nih... hehehe... tajam gak penaakulan ko ek? Kucing tu rasanya kucing biasa jewk... tapi mayb dia leh 'nmpk' benda yg dihantar oleh makcik tu...

Dah nampak org wat buat dajal tu.....

Apa lg titik le cukup2.....

klu aku la..aku balas balik..dengki ya amat apahal..

adakah kucing itam tu terlibat..
ye la.. org kan selalu kaitkan kucing itam dgn benda2 mistik.

budakgraphic posted on 8-8-2012 11:00 AM
Hehehe, pandai ko nih... hehehe... tajam gak penaakulan ko ek? Kucing tu rasanya kucing biasa je ...

FC jenis suka fikir secara logic dulu seblom nak cayer menda2 mistik ni..
bukan tak cayer .. cuma kadang tu bila kita tabsub sangat .. kita terabai menda2 logic ni.

Kalau FC la jadi tuanpunya kedai tu..
FC bubuh la kat depan kedai tu " weh!!~ cukup2 la tu weh!~ wat kianat sesamer bangsa. aku kenal engko la.. alang2 ko dah menyapu tu.. sapu abis ler satu kawasan kedai aku ni"

FanTasyCreaTioN posted on 8-8-2012 01:07 PM
FC jenis suka fikir secara logic dulu seblom nak cayer menda2 mistik ni..
bukan tak cayer .. c ...

Hahaha, FC sgt baik hati... Klu BG, BG akan balas semula... Dia nak sgt main dgn syaitan, kan? So, BG akan balas dgn cara hitam gak... Biar dia rasakan... hehehe, at least kat neraka nnt ada ar teman BG... hahahaha...

budakgraphic posted on 8-8-2012 01:25 PM
Hahaha, FC sgt baik hati... Klu BG, BG akan balas semula... Dia nak sgt main dgn syaitan, kan? S ...

alah~ .. sebab tak reti nak balas balik .. gtu jer mampu buat arr kalo FC

sapa tak sakit ati wo~ tak pasal2 muntah2 darah lak kan..

OT jap : sapa tau tentang ader satu ilmu atau apa ntah nama nya.. tu .. selalu dengar2 orang tua bercerita la .. ilmu ni selalu kat kebun .. kat dusun.. kalo ader orang mencuri .. orang tu akan mundar mandir kat area tu jer .. tak jumpa2 jalan pulang .. sampai la empunya kebun tu datang ..haaa best kan kalo buat gtu kat orang gni..

FanTasyCreaTioN posted on 8-8-2012 01:39 PM
alah~ .. sebab tak reti nak balas balik .. gtu jer mampu buat arr kalo FC  

sapa tak sakit  ...

Bela Hantu Raya....

aku pon penah kena.. dulu jual goreng pisang.(guna beca roda 3) . income sehari 2 3 ratus... tapi bila dah kena.. last aku bukak gerai... boleh 3 inggit jer...try meniaga bulan posa..kawan kawan lalu buat tak tau ja.. bila malam depa tanya aku tak meniaga ka... aku cakap aku tertonggok depan depa.. depa tak nampak..
  beca roda 3 tuh aku jual kat org jitra.. dia meniaga pon tak laku... last last tersadai depan rumah dia... sampailah banjir besaq tahun 2005 kat jitra.. beca tuh tenggelam.. bila dah surut owner beca tuh basuh lah beca tuh.. dia sembur dalam lubang besi kat bumbung tuh... ada tulang... dia tanya ayah aku... ayah aku kata mana tau..
then ada sedara yang pandai bab nih... dia cakap tuh tulang kongkang mati beragan.. habuan tutup bagi lingkup org meniaga..dia suh buang tulang tuh...patutlah meniaga dua tokey pon tak laku...  pastuh owner beca tuh jual beca kat org bedong... laku lah pulak bisnes dia... la nie beca tuh ada kat bedong...

Rate

1

tulang kongkang mati beragan?? kongkang tu mcm rupa beruk ek?