CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hest

APA YANG BUAT LELAKI TERTARIK PADA PEREMPUAN?

org selalu nak nilai pompuan2 yg belum kawen.. yg belum ade boipren... yg xde skendel

kl huduh.. org kater xde sape nak sbb buruk rupe
kl jahat.. org kater sbb sbb bitcy sbb tuh xde sape nak
kl x pakai tudung... org kater tak kawen2 sbb x pakai tudung
kalau cantik..... org kater pulak memilih sgt
kl bijak belajor tinggi2.. org kater pulak sbb belajor tinggi sgt.. xde lelaki sanggup
kl semua sempurna di mate pengkritik..... org keter pulak... mebi ade SUMTHING WRONG dengnn dalaman diri dia yg kita tak tau.. sbb tuh la dia x kawen2 lagi/// sbb tuh xde lelaki nak...

pendek kater.. ade jela yg x kene... yg menyebabkan pompuan tuh x kawen2... xde boipren

bg aku jodoh itu rajsia allah... kl uols perfect.. tp jodoh x sampai... xdelah kawen kam... tapi kalau jodoh tuh ade... pompuan bitcy pon senang je kawen dapat laki...

Rate

1

Reply  True-X

ekeke jangan garang garang, aku doakan semua bertemu jodohnye deng ...
esbok Post at 25-4-2012 21:38

amin...

Reply 152# mbhcsf

hahaha mbhcsf.. **adess punya payah nak taip nama walau 6huruf**  bukan sangat terkejut dia tk de pakwe .... cuma nak tahu.. tak de kelelaki sedar kewujudan dia yang bagi saya baik orangnya

Reply 153# hudzai

aku akui...

Reply 154# hudzai

hudzai... friendzone tu apa??

mahap le idok le kite paham

Reply 155# peachauto

kot da pendapat lagi.. nanti kongsi disini eak..

kalau hest bukak thread lagi... jgn malu diskus sama2 eak...

Follow Us
Reply 156# arel_ahmad

menteri?? ekekeke adoi awak ni... tak lah... nampak sifat matang sebagai lelaki cukup...

jap maksudnya.. berkenalan untuk berkawan ke?

kalau orang lain saya tak tahu.. tapi kalau saya.. starting dengan soalan2 biasa je dah kira kawan dah.. tak payah cakap nak kawan ke apa ke... ehehehehe..

contoh macam skang ni... awak jawab kat thread saya... saya dah anggap awak kawan dah.. klau jumpa kat thread mana2 saya dah ley tegur macam saya dah kenal awak.. klau awak msk thread borak.. itu memang borak kaw2 macam kawan dah lah.. walau tak cakap.. " nak kawan boleh..."

ekekeke.. itu saya lah.. kot orang lain.. tak tahu le saya kan...

Reply 157# True-X

aaaa... masalahnya aku perempuan...

klau orang yg kita tak kenal.. tak rapat.. mungkin kita akan jawab macam awak jawab.. sebab saya pun masih tak de sesiapa dan faham maksud awak.. tapi kalau kawan baik awak yang tanya ??

Reply 158# esbok

itulah pasal...

Reply 159# True-X

thats not the point aku penyibuk ke apa...
aku tak tekankan sangat pasal kawan aku tu.. cuma aku menceritakan rentetan kisah macam mana aku ley terpikir soalan ni... yang aku tekan kan adalah pada soalan tu...

its ok kalau true-x tak nk kongsi.. mungkin thread ni tak berguna untuk kamu.. tapi berguna untuk saya atau orang lain

Reply 160# esbok

amin ya rabbal alamin...

Reply 156# arel_ahmad

kalau saya lah laki tny , nk kawan leh?
saya ckp je boleh.
sebab bg saya, tade salahnye berkawan ramai2

kalau tujuan ngorat, sila nyatakan hasrat ngn detail dan clear

contoh

"boleh sy bkawan dgn awak, dgn tujuan mncari keserasian etc"
gituhh...

kalo tanak layan TT punye soklan, yg bagus 'beradab ' sgt masuk sini, bebel2 kata tanak layan soklan, pasal ape tahhhh

dah sini pun bod "pertanyaan"

tanak jwb soklan, tayah la kata annoying la, ape la..

Reply 117# wookiehoney

ye..betul tu... aah...banyak-namyak mamat korea yg ada , lee dong wook ni jugak pujaan hati I...ha..ha...

Reply 173# wookiehoney

itulah pasal.. susah nak kata... rasanya cerita aku taip kat no 1 tu pun.. dah mention segala2nya.. penyibuk ke annoying ke..lantak la... asal aku dapat info dan pandangan yang bagus.. kalau bukan aku guna untuk aku.. mungkin untuk aku nasihat pada adik-adik aku nanti...

pada pandangan aku larr Hest:

-kalo kawan ko tu cantek tp x gak lelaki tu tetarik mgkn
dier kureng x-factor dlm personaliti diri dier

bab besa nyer lelaki ni cepat tetarik kalo pompuan tu cantek/manis/jelita/cute...bla..bla..
pastu phase nak usha2 dulu punya stage kat sini larr lelaki tu cuba nak menilai..
pastu kalo dier rasa pompuan tu ader sesuatu yg dier rasa x boring atau menarik x kesah larr dalam gaya percakapan atau sifat dier yg naturally menarik pasti lelaki senang jerr nak dekat n berkawan

kekadang lelaki ni pelik Hest,kalo gaya petuturan pompuan tu bijak becerita pun dorang da tetarik..
pastu kalo sifat ko tu naturally, cth. kalo cara ko ketawa pun dorang bole suker walaupun benda tu simple n mmg itu cara ko ketawa..tu larr yg aku gelar x-factor seseorang pompuan tu..

Rate

1

Reply 176# akuyangcute

akuyangcute... babe lu memang cute.... wa memang suka pandangan2 lu le.... tabik spring wa kejap

aku rindu kau weyh... lama lak tak borak... tapi memang betul apa kau kata.. itu juga jawapan yang aku dapat dari 80% yg aku tanya.. nilai x-factor.. yang tak boleh dinyatakan kat sini skang ni.. sebab dia ikut pada individu dan aura diorang...

tapi macam mana nak tahu samaada kita ada nilai x-factor tu... kot kau tahu ke kan? atau kawan-kawan kau yang bujang trangtangtang tu ley kupas kan pun cantik...

** secara jujur.. ada sorang lelaki telah mengatakan aku adalah ordinary gurl.. tiada nilai x-factor**

aku rasa salah satu sebab aku sendiri memang tak menceritakan keseluruhan siapa diri aku sebenarnya... yang dia kenal kulit luar.. but thats not the important thing... kalau lelakii tu ada sifat nak mengenal mesti dia akan cuba korek kan? but in person dia kata.. aku tak bosan.. tu jerk pun aku dah bersyukur.. hahahahahaha

Rate

1

tak semua perempuan cantik ada aura...kalu cantik tapi tak de aura tetap tak boleh menarik orang...lagi satu pandangan setiap individu ni berbeza...kadang2 mata kita nampak cantik tapi pada mata dia hekeleh...cenggitu je ker rupanyaaaa...so tak leh nak cakap lah bagi aku apa yg laki pandang kat perempuan ni...masing2 ada objektif masing2..kalau laki yg nak hidup menumpang kesenangan bini dia akan cari pompuan ada duit..

Rate

1

terasa sungguh keadaan diri.. bila baca thred ni...

Reply  akuyangcute

akuyangcute... babe lu memang cute.... wa memang suka pandangan2 lu le.. ...
hest Post at 26-4-2012 11:55

tompang lalu dan baca tred hesta la vista hoyeahhh