CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 1296|Reply: 17

Parlimen Eropah mahu dunia terima LGBT ...

Close [Copy link]
source : http://www.pinknews.co.uk/2012/03/16/european-parliament-calls-on-nigeria-to-reverse-anti-gay-laws/

The European Parliament is calling “on the Nigerian Parliament to reject the ‘Same Gender Marriage Prohibition Bill’ which, if passed, would put LGBT people – both Nigerian nationals and foreigners – at serious risk of violence and arrest”.

It also “calls for the abolition of current legislation criminalising homosexuality, in some cases making it punishable by stoning”.
The law currently punishes gay acts with 14 years’ imprisonment or death by stoning in some regions.

P/S: Kalo korang kat Malaysia selalu kutuk gay ... nanti kena marah dengan wakil rakyat Eropah ...

TT sudah bersedia... untuk berperang ke

hamboi.. TT byk kupas pasal gay... aku pun straight gak takde bengkang bengkong... muka tak sejambu ko.... takde la dok pikir LGBT je... penggunaan bahasa fonen ko boleh tahan gak... sangsi aku dibuatnya.....

TT sudah bersedia...  untuk berperang ke
zidlan Post at 19-3-2012 15:53

perang ape nyer ... kan ada org cakap mak nih gay in closet ...

so ... kepada rakyat Malaysia, termasuk juga mod-mod forum seluruh alam maya ini ... jika ada orang cuba kutuk-kutuk atau merampas kebebasan anda untuk menyatakan "saya gay, saya ok" ... cepat2 report kat Parlimen Eropah hokayyyyyyy ...

nnti mak suggest kat admin semua forum untuk buat butang report khas kaler pink yang boleh link terus dengan Parlimen Eropah ... curlassss ...  

tt ni suka bebeno ngan isu gay
tt t ke b ke flexi
hahahaha

perang ape nyer ... kan ada org cakap mak nih gay in closet ...  

so ... kepada rakyat Mala ...
kudajantan77 Post at 19-3-2012 16:01

siapa yang ada memakan cili bolehlah juga terus menekan butang2 tersebut ya....

Follow Us
erkkk bkn TT ni dulu penah bukak thread ckp dia slalu diganggu dgn gay ke..siap benci gile dgn golongan tu..or skrg ni da tukar selera?

hamboi.. TT byk kupas pasal gay... aku pun straight gak takde bengkang bengkong... muka tak sejambu  ...
perang_sivil Post at 19-3-2012 16:00

sebelum nih mak ingat lelaki straight yg normal tak mungkin tahu cemana teknik gay sumbat paip getah dalam bontot untuk flush taik sebelum bersenggama ... tapi ada org membuka hati mak bahwa lelaki straight pun patut belajar teknik mcm nih melalui google dan wikipedia ... jadi mak pun gegeh la tengah mencari ilmu alam gay nih ... ko tak nak belajar sama ke noks ...

sebelum nih mak ingat lelaki straight yg normal tak mungkin tahu cemana teknik gay sumbat paip g ...
kudajantan77 Post at 19-3-2012 16:07

hahahhahahaahha

Reply 7# yokoono

masalahnya gay yang ganggu dia muka hazab dan pecah rumah, mmg la tak suka .. cuba Harun Ajis atau Nuart Brahim goda.. mesti terus lentok

erkkk bkn TT ni dulu penah bukak thread ckp dia slalu diganggu dgn gay ke..siap benci gile dgn golon ...
yokoono Post at 19-3-2012 16:07

knowing about gay lifestyle and the exact things that they do doesn't make me a gay hokayyyyyy ... i'm still as straight as an arrow hokayyyyyy ... i tell you ...

sebelum nih mak ingat lelaki straight yg normal tak mungkin tahu cemana teknik gay sumbat paip g ...
kudajantan77 Post at 19-3-2012 16:07

Sedih aku ngan TT meroyan dan meratib je kejenya.. aku tak berminat menerima pelawaan ko.. aku assume ko ni loser, lonely dan takde life... nah ko tgk la video ni, aku rasa kehidupan ko mcm budak pompuan ni kot.. disebabkan ko dah kata ko 'straight' malas aku nak tuduh ko gay walaupun ko tahu bahasa, gerak-geri dan kesedapan bersenggama ala gay... pintu taubat masih terbuka utk ko.. btw Noks tu apa? aku tak tahu la...

amboi bang kuda...bukak benang hangat nampak

Reply  yokoono

masalahnya gay yang ganggu dia muka hazab dan pecah rumah, mmg la tak suka  ...
perang_sivil Post at 19-3-2012 16:11

auuuwwwwww ... meremang semua bulu-bulu ai ... ai tengah menahan kemarahan ai terhadap u nih ...

u jgn tuduh-tuduh ai hokayyyyyyy ... fitnah tawwwww ... ai lagi straight drp rambut amoi yg buat kat salun tu tawwwww ...

dah ade kena warning ka dgn individual gay di sini?

dah ade kena warning ka dgn individual gay di sini?
ifanonline Post at 19-3-2012 16:28

aiseh bro ... cemana lu tau ... akai golongan ini mudah dibaca ka ...

Post Last Edit by yokoono at 19-3-2012 17:32

Reply 11# kudajantan77

Ingt abg kuda da berubah selera..yela dulu kan asik diganggu dgn golongan tu je.. mna tahu kan..

Maaf. Thread luar negara. Takder apa yg nak dibincangkan melainkan nak personal attack jer. Aku tutup dulu.