CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kudajantan77

Aku Ada Masalah Dengan Gay ...

Aku baru tau muka kudajantan ni jambu rupanya. Aku dok tbayang tt adalah seorang yg agak berusia dan boroi serta berdahi sulah. Kihkihkih. Btw, aku ada mmber sorg mmg muka sjibik tt. Dann aku slalu ingat dia jenis lembut2. Sbb raut wajah tu. Dia cuba kacau aku pn aku xselera sbb aku rsa dia ni mcm lembut2 tp xpun sbnonye. Da kawen da pn dia

Star_el replied at 13-6-2016 12:22 PM
Gigih aku baca dari awal!
Btw, muka TT ni ada iras kawan aku. Dulu dia benci betul gay, skg, dia pu ...

Hah aku baru nak cakap...
Ko jgn benci sgt2..nanti takut tersuka...

Istighfar banyak2 bila tgk dorg..ko mintakla tuhan jauhkan ko dari jadi gtu...

Tulah ustaz aku selalu pesan bila kita tgk org buat mungkar dia kta..jgn hina dorg tapi kalu boleh nasihat bagi nasihat..kalu xmampu jgn kita keji..tapo doa tuhan jauhkan kita dr buat benda yg sama..sbb klu kita kutuk kita mungkin akn buat lg teruk dr org yg kita keji tu..

Ustaz aku cerita ada la dulu kenalan masa ngaji dia alim jugak..pompuan..tapi dengar2 kta dia sukalah kutuk2 pompuan yg xbertudung atau xtutup aurat ngan sempurna ni..ngadu kat warden pompuan mn yg merokoklah..yg kuar mlm.yg diacrasa xsolat ke....siap sebar ceritala kt org . skali ustaz aku terjumpa dia lepas 2 3 tahun tu...pakaian dah lain dah...ustaz aku bertugas apa ntah kena ronda mlm2 tangkap dia tgh duk berduaan ngan lelaki kt tempat sunyi...n gelap..pakai ketat2 dah..dulu xdela tudung labuh tp pki tudung pin bawahla..baju besar2... ada skali gambar dia ternaik camner ntah kt fb ustaz aku...gambar dia tgh clubbing siap arak2 keliling...

bunnyhoney replied at 14-6-2016 07:16 PM
Hah aku baru nak cakap...
Ko jgn benci sgt2..nanti takut tersuka...

Tulah psl,ujian tu kena benda yg slalu kita kutuk sgt. So aku cuba utk benci perbuatan,bukan orgnya.

weirdwaniey replied at 13-6-2016 05:41 PM
Aku baru tau muka kudajantan ni jambu rupanya. Aku dok tbayang tt adalah seorang yg agak berusia dan ...

maaf gangu... jgn ingt yg dah kawin tu lelaki sejati sangat... diowng nak cover ja tuh,,,, .

ooo...tu gamba TT ke? blh la..jambu la jgk...sbb tu gay2 minat kot...harap anak2 aku tidak dipandg gay...

ko kerja apa kuda dalam ekon ka, elokla ko tengahri terik pergi berjemur kasi muka gelap, kemudian potong rambut kasi ganas sikit ini dalam picca rambut inesen sungguh wakakaka, kemudian biarkan misai kasi tebal baru nampak garang. janggut juga. pakai baju ganas2 sikit jaket ka baju lengan panjang kasi tutp gebu2 itu, bila berjalan kasi ganas sikit jgn melengok2 kiri kanan macam perempuan.

Follow Us
kudajantan77 replied at 10-1-2012 11:06 AM
ai mmg no kendu ... adik press kendu ker? ...  

anyway ... bapok2 nih semua mmg buat aku ri ...

maaf muka ko way too gay to be a gay. that's why maybe mereka mistaken you for being gay..ni mesti stok jaga cuci muka ari2 ni..dah settle lom masalah si kuda jambu ni...

cmf_blingblings replied at 11-1-2012 12:02 PM
aku jumpa baru-baru ni kat Chenang, Malay, tiga org, makan suap-suap sambil jerit2 manja...anak aku  ...

alamamk..anak ko tersengih ke...bahaya tu..itu petanda awal..baik dihindari

budak2 zaman kini ni umur sedari 15 tahun dah kena fuck...jgn tak tau ok..

lalunagujiwa replied at 13-1-2012 04:28 PM
alamak, kuda!! adakah uols masih mengekalkan keterunaan uols!!

pengsan!!

mnta maaf ye..abg kuda telah dikulum smpai pancut ketika tidur...tidak teruna lagi..

AnakJantan1987 replied at 24-1-2012 10:47 PM
betoi kak jiebam.........indon kerja kontrak ramai lagi yg hensem dr TT.....

*mati la s ...

ritu i nampak dua jejaka myanmar omg..superb ensem nak mampos..xpernah2 aku tgk bangsa mereka ensem

sila baca kajian dari universiti di US..org BMI normal ini didapati tidak sihat dari segi blood pressure, sugar count etc..bmi obese sikit itu lebih normal

semua org ada prejudice , ini human nature u know,
kalau nak benci pun , benci tang perbuatan mereka yg menyalahi  tabii sistem Allah yg cipta itu okay but  jgn benci manusia tu , fokus on the perbuatan itu.kesian kan depa sebab menjadi hamba pada nafsu. doa bebanyak.

itu personal level.

cuma kita kena k berlaku adil dalam memberikan hak depa sebagai manusia dari aspek equal opportunity.  kalau tak itu discrimination.

kalau depa suka you, i think u boleh  ape  menggunakan  'aura ' ni untuk mengajak amal makruf ?

i dunno ..doakan depa...sungguh...
it can start from within.

gay is the most disgusting creature.

kudajantan77 replied at 11-1-2012 01:29 AM
jangan pecaya sangat la ... kena die tengah stim tengah malam kawan tak kawan ...

mcm kisah a ...

bang kuda kepang ni anti-klimaks la....selepas cik rogayah tu buka zip seluar bang kuda apa yg terjadi? cuba cerita kat kitorang yg dahagakan cerita2 sensasi ni....adakah 2B bang kuda diaiskrimkan saja  atau ditunggang bak kuda hitam......

kakak dan ummah yg lain perlukan pencerahan bang kuda secara terperinci yer...

Gmbr terbaru abam kudajantan tkde kah...i per sejati...nk tgk muka abam yg jambu sblm  tido
.

gay is the most disgusting creature.