CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: yayaninie

Jamu Mak Dara Gold

wow really? jmd ni x berkesan mna lah ye..iklan bukn main kn

sy pn penah consumer JMD ni....mmg ok ngan sy....suka sgt...TAPI....ada 1 masalah setiap akli amik JMD mulut mesti jadi ulser....2,3 biji...may b panas jamu ni...n sakit pala...tp sy jenis mmg minum air 3L sehari.......bila sy stop pulak semua ulser tu ok x der lahi.....bila amik balik....jadilah ulser......so sy bertanya pd STARIKAT JMD....jawapan yg diberikan sy rasa mengecewakan....sb katanya bdn sy banyak toksin...kena minum air banyak...."tp sy mmg jenis minum banyak"....toksin? ok myb sy terima...tp persoalannnya ..adalah

kenapa bila amik sy asyik ulser......dan sakit tekak....selama seminggu.....so utk nak abs kan stok dlm almari tu sy cuma berani amik 1 sudu kecil seminggu sahaja........

sekian pengalaman saya.....

Saya baru saje nak try JMDG, sekarang dari pengalaman tahun lepas..
ada sesiapa pengguna disini nak share kan testimoni.. bile bace kat sini macam perasaan 50%..
Harap kongsi sgt, xnk bace testi kat fb takot xbenar hehehe..

hurm...cam same je experience ngan safia. dulu baru consume seminggu camtu dh tumbuh ulser lak dlm mulut. sampai berbijik2 lak tu. seksa na'uzubillah nk makan. tapi saya makan juga jmd gold ni sbb  nmpk kesan pada badan. breast jadi montok dan badan firm. keputihan langsung takde. part ulser tu saya rawat ngan minum jus epal hijau, minum banyak air dan kerap mandi...

saya pun baru try makan jamu ni tp yg herannya period terus tak keluar...dah check UPT tp negative...camner nak bg period saya regular balik..sekang ni dah stop makan jamu ni....huhu...

Sy dh 4 bln mkn jmd serbuk, memg tip top u tubuh, x letih, x sakit2 bdn, kputihn hilg, bau bdn n miss v sedap, bdn segar n perut kempis sikit n suami pun puji bla ehem2... Tp satu je, selera mkn naik smpi berat  bertmbh 3 kg

Sblm ambl jamu ni, sy x period 6 bln lps bersalin, sbln lps mkn jamu trus period, n bdn serta merta cntik, bertnga mcm zamn ank dara.

Sy skrg kurg kn pengmbiln, stengh sudu kecil je sehari, bru blh kawal selera..

Jamu ni bgs u wanita, cuma kt kne plih yg btl2 sesuai dgn bdn.

Follow Us
salam semua
ainnur nak kongsi pengalaman guna jamu mak dara gold ni...sebenarnya first time makan JMD bulan jun 2013...memang niat nak preagnant anak ketiga..dah dua tahun usaha macam-macam produk dan JMD produk ke tujuh ainnur cuba
anak first and second dua dua  ceaser dengan jarak usia yang rapat, so masa tu nak preagnant alhamdulillah terus lekat tp nak dpt yang ketiga ni payah skit..anak yang ke dua dah 4 tahun..
tp Alhamdulillah Kuasa Allah ..dengan usaha juga, ainnur hanya makan 1 botol setengah JMD means utk sebulan sahaja...sekarang ainnur dah preagnant 5 minggu macam tak percaya..tapi memang nak preagnant memandangkan umur dh nak mencecah 35 tahun...lagipun limited kan sbb kite ceaser...
tulah...ainnur citer kat kwn-kwn yang nak zuriat..cuba try jamu mak dara ni..manalah tau serasi juga macam ainnur..dan JMD ni jga produk yang paling murah yang ainnur beli berbanding produk lain yang dah ainnur cuba..so sangat sangat berbaloi...

hai suma , sy baru nak consume jamu ni.. tp bila sy baca effect dia jd takut plak sy .. ermm... u all penah dgr jamu ratu dara tak ? ade sape2 bole bg testimoni yg asli ?

saya pun baru consume jamu ni dalam 5 hari...tapi bila saya makan saya akan pening kepala..risau plak nak teruskan..

baru consume dalam 2 weeks mcmtu.. hasil plg ketara i takde masalah membuang dah.. lepas bersalin susah betul nak membuang nape entah

Sy da try dlm beberapa hari & first time gune jamu mak dara..nmpk jgk perubahan.. keputihan hilang & bdn rasa cergas je..best!! Suke sgt..

masuk balik forum cari nak baca review JMD ni sebab nak consume balik...dulu2 mmg ambik JMD and dpt baby lepas 4 tahun mencuba...dulu bila makan badan rasa segar...tidur lewat pun boleh bangun pagi relax je takde rasa layu ke apa ke....lepas tu dah bersalin tu, berhijrah ke jamu2 lain yg tengah in mengikut peredaran zaman2 tu la...skang nak try balik selepas 12 tahun...ini pun sebab period mcm ada problem..so nak betulkan balik dgn JMD....semoga period sy kembali normal...Allahumma aamiinn

12
Return to list New