CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ctredzuan

undian mencari MODERATOR BARU bod USAHAWAN

Close [Copy link]
kak ella, bila saya remove dia sama juga umpama saya dibenarkan tarik diri, awal2 saya yg n ...
ctredzuan Post at 22-4-2011 11:37

kalau pandangan peribadi kak ella..ct takpayah masuk undi sbb ace dah kata ct pilihan admin, no question...full stop kat situ
kita patut pilih 2nd mod je..patutnya laaaa...
tp bila tgk dia terpekik terlolong kat sini..kak ella pulak rasa kesian sangattt sbb org judge peribadi kita ikut forum nih..tu jer laaa...
tp itu supermod telah keluarkan perintah tak boleh tarik diri..so tunggu je la sampai esok...

laa..ye ke,,,sapa leadings sekarang..he..he..
kirawang Post at 22-4-2011 11:25

aiiii bro...tak mengundi lagi ke??
sape yg dah mengundi je leh tgk carta...hehehehe...mari la mari....kita mengundi...

tak per kita settle kan yg ni dulu yer dik.
hazel23 Post at 22-4-2011 11:21

firstly...saya nak minta maaf kat kak hazel...saya sedar, dalam isu ni, saya panggil kak hazel dengan panggilan hazel dan bukannya 'kak' hazel seperti biasa...

bukan niat hendak tidak menghormati kak hazel...tapi, saya nak lebih formal...

kalau kak hazel rasa kecil hati, saya mohon maaf...apa2 pun, dalam isu ini, saya tak gunakan bahasa kasar pada kak hazel...inshaAllah selepas isu ni selesai, semuanya akan kembali seperti sediakala...

back to topic...memang yang ni akan settle, tapi settle dengan mengikut landasan yang tak betul...

takpelah...saya dah suarakan semuanya...

saya percaya, ramai yang nampak kebenarannya...

semoga kita semua dirahmati Allah...amin...

yes, yes, ct and zidlan .... I LIKEEEEEEEE....

AN dah undi...

Cuma ada satu cadangan nak diutarakan.

Bod usahawan ni kan hanya ada sorang mod....apa kata siapa pemenang 3 teratas dari poll ni, dilantik menjadi Mod Usahawan, lagi ramai mod jaga bod kan lagi bagus..lagipun Forum Cari bukan kasi gaji ka, elaun ka pada sesiapa yg jadi modnya..sumanya secara sukarela je...so..apa salahnya lantik ramai2..senang sikit kerja boleh tukar2 syif bila mod ramai ni.

and sesiapa yg terpilih tu kata tak nak dipilih...admin boleh la tolak namanya dah kalau perlu, lantik la pemenang yg keempat tu plak dan seterusnya

So...tak yah lah gaduh2 pasal mod usahawan ni...buat malu kaum je.....kalau meniaga gaduh2...nanti bersantau sana berkungfu sini bersilat sinun...kompom rugi bisnes dik ooiiiiii...

Reply 103# zaidi_MZZ

tak pe dik... akak memang muda sentiasa.....

Follow Us
aiiii bro...tak mengundi lagi ke??
sape yg dah mengundi je leh tgk carta...hehehehe...mar ...
dideal_2004 Post at 22-4-2011 11:48

itu le, ingat nak undi zaidi..tapi dia lak hilang confident level...nak undi sinar, saya tahu sinar berniaga dgn busy..Yang lain2 macam tak berani je nak berdampingan  dgn CT (mungkin ada tp mereka tak nak tunjuk color lagi he..he..), takut tersalah pilih nanti, nanti takut dpt yg kena queen control..opss..sori...

Reply 96# ibnur

Assalamualaikum ibnur...

apa kabar...sihat ke...?

berkesempatan wat solat sunat Dhuha pagi ni...?

kalau pandangan peribadi kak ella..ct takpayah masuk undi sbb ace dah kata ct pilihan admin, ...
dideal_2004 Post at 22-4-2011 11:46

pulak dah, kenapa akak tak awal2 minta nama saya tak payah calonkan sbg mod kat sini lagi, aduhh... macam2 dah skrg ni.. perkataan terpekik terlolong rasanya tak sesuai akak tulis disini kerana akak tulis umum umpama semua forumer disini yg sedang memekik terlolong..saya ni bukan suka2 nk masuk dlm undian kak, tp bila saya awal2 bgtau taknak jadi mod lg, Admin 1,3,4,6 dan Acehand menolak, byk yg org luar tak tahu.. APA SBNRNYA YG TERJADI KPD MOD DISINI, kenapa ramai yg berhenti dsb.....susah utk saya jelaskan...skrg saya dituduh pula tak telus, apa saya nak buat lagi sebenarnya kawan2? apa yg patut sebenar2nya dilakukan?

Reply 109# ctredzuan

buat bodo jer...
nanti 9.20pm kita tgk justin beiber k, smlm konsert tak der 3G, tak leh nak touch2...

pulak dah, kenapa akak tak awal2 minta nama saya tak payah calonkan sbg mod kat sini lagi,  ...
ctredzuan Post at 22-4-2011 12:01

aduhaii..ct jgn marah kak ella...bab yg tu kak ella takde hak nak campur...sebab tu akak tulis pandangan perbadi akak je..
ok sorry..nanti kak ella edit balik posting kak ella tu ye....takde niat nak keruhkan suasana pun...

Post Last Edit by Anak_Nogori at 22-4-2011 12:09
pulak dah, kenapa akak tak awal2 minta nama saya tak payah calonkan sbg mod kat sini lagi,  ...
ctredzuan Post at 22-4-2011 12:01

CT stay jadi Mod disini....dan cadangkan tambahan mod baru pada admin...2 ke 3 orang lagi..

errr....  apasal ada orang undi aku   

ok kawan2... atas permintaan ramai dan tolong juga hormati permintaan saya dan zaidi, kami sama2 taknak masuk mengundi, juga sbb kerana cadangan beberapa forumer yg tak bagi pula nama saya di undi, ok saya akur , dan zaidi, awak telah saya removed , begitu juga saya ada hak utk tidak diundi, hrp hormati keputusan saya utk tidak berada dlm undian juga, terima kasih

aduhaii..ct jgn marah kak ella...bab yg tu kak ella takde hak nak campur...sebab tu akak t ...
dideal_2004 Post at 22-4-2011 12:06

takpa kak, takda masalah, ct dah removed nama, terima kasih cadangan akak, cuma saya harap zaidi tak meroyan lagi lps ni marah pulak nama saya takda dalam undian
AN - bukan ct suka suki nk buh nama kat situ,. huhuuuu...... si Zaidi yg kata ct pengecut taknak mengundi sbb dia tak yakin yg ct takkan ada undian bila masuk mengundi

Reply  ibnur

Assalamualaikum ibnur...

apa kabar...sihat ke...?

berkesempatan wat solat sun ...
zaidi_MZZ Post at 22-4-2011 11:59

waalaikumsalam

alhamdulillah...nama dah dikeluarkan...

terima kasih ct...

Post Last Edit by saudagarkampong at 22-4-2011 12:28

"Trouble he will find you no matter where you go, oh oh
No matter if you're fast, no matter if you're slow, oh oh
The eye of the storm or the cry in the mourn, oh oh
You're fine for a while but you start to lose control"

"He's there in the dark, he's there in my heart
He waits in the wings, he's gotta play a part
Trouble is a friend, yeah trouble is a friend of mine, oh oh!"

p/s: Gua setakat menghiburkan di tengah-tengah
kelompok pengundi huhhu. Undi jangan tak undi

takpa kak, takda masalah, ct dah removed nama, terima kasih cadangan akak, cuma saya harap  ...
ctredzuan Post at 22-4-2011 12:10

tak pa...AN faham.

Ok..nama ct dah dikeluarkan dan sapa yg tak puas hati tu dah nampak bahawa dari undian itu ct masih diperlukan menjaga bod usahawan ni..

Kalau ada lagi yg tak puas hati...itu biasa..ramai2 tu mesti ada yg tidak berpuas hati..kalau ct rajin...layan..kalau tak buat bodoh je, sebab ct dah buat yg terbaik utk mengamankan bod ini..

kena undi semula ke nih?? sob...sobbb....luper nk suruh ct letak calon gak nama haku..wakakakakkaa....sure berabuk board ni tader org dtg sapu n ngelap hahaha