CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

“Jangan Tanya Dia Soal Kahwin” – Netizen Sebak Tengok Ibu Zizan Razak Menangis Dapat Mercedes-Benz GLC300

per706 replied at 20-3-2024 12:18 PM
Hahahahahahaha yall, serius la nama ig dia tu.terbahak aku gelak.

Iye chuolls pegi la follow ig mak zizang tu. Nama ig kelakar sgt..Feeling die caucasian ke ape letak nama Dawson belakang nama..Dah la feeling muda mokcik tu..Agaknye sebab dari muda hidup susah, bila tua dpt tumpang senang anak tu culture shock sekejap..Gaya n dress up mcm org muda baju ketat melekat,  shawl lilit kadang pkai turban..Nasib la zizang tak kawen2,  layan je la mak yg materialistik tu..

laksmanabentan replied at 20-3-2024 12:11 PM
amboiii acik... tak nak kalah tu... nak merc gitu.....
nak pergi mana sgt tu acik weeyyy....

Mokcik nk pusing bandar Dungun ajer ronda petang2 tepi pantai sambil makan kepok lekor..Boleh la show off kat org kampung..Kereta idaman katanye..16 tahun anak jadi retis tak kan tak mampu mak nk merc..

Btw zizang ni ada bisnes lagi ke? Restoran die bukak ke lagi, bengkel kereta die pun masih ada ke? Sbb job die kat tv mcm kureng je sekarang.m

flipolivio replied at 20-3-2024 10:39 AM
Mak nya kata apa kat emma dulu? Sbb mak nya ke theyols break?

Mok nye tak berkenan dengan emma..Dia ckp emma sosial tak abis sekolah jugak..Padahal anak sendri pun bkn belajor tinggi..Anak pun kaki perempuan..Tukar2 perempuan x sedar mokcik ni..mcm la imej zizang tu clean sgt..Dari zaman mat rempit dulu lagi angkut bohsia ke hulu ke hilir..

Mcm ni gaya mmg takyah kawen la zizang. Takut kawen kena duduk serumah dgn MIL naya.   

kerani_je replied at 20-3-2024 01:51 PM
Mok nye tak berkenan dengan emma..Dia ckp emma sosial tak abis sekolah jugak..Padahal anak sendri  ...

Tapi zizan cable dia kuat eyk masuk industri. Banyak job and ramai suka damping ngan heols xkira sape.

kerani_je replied at 20-3-2024 01:41 PM
Iye chuolls pegi la follow ig mak zizang tu. Nama ig kelakar sgt..Feeling die caucasian ke ape let ...

Haah,baca Komen terus search ig dia.hahahaha..tpi perasan jugak,jenis dress up tak rilek.ketat2 gitu kalu ade mak dia ikot ke.event. Ada jiwa Ranggi la pada dia yg da nenek2 tu kot..huhuhu. zizan rajin layan gamaknya..kot mung la zang,kalu kawen jenuh jugak,mak nk jaga.bini da sah2. Ade yg kelat ketat je muka nt kalu X dpt penuhi keinginan dua2 serentak..all the best for ur future zang.

Ig private pulek. X follow la..Kita org kampung..nama belakang pon nama melayu jahhh.. hahahaha

Follow Us
Kemain maknye teringin merz..

green~tea replied at 19-3-2024 06:19 PM
Kalo aku lg suka glc coupe... actually... GLE couple.. tp rim 22   and cam biasa  keta conti run ...

My mom pilih gle 53 coupe bebaru ni. She and moi tiap 3 years or so my father tukarkan kami kereta baru. I traded in my evoque for bmw x3 je sbb duduk sini pun kejap2 saja now that my hubby is based in London.

tulip-rain: Netizen mmg mudah sebak, terse ...

Dan satu lagi..mudah tertipu..pakai tudung,pegang tasbih digital jer,terus dimaafin.

imanjannah replied at 19-3-2024 09:26 PM
wak doyok chuols.. klu x silap ibu dia keluarkan statement gitu bila ada gosip wak doyok ngan nek
...

WD tu walaupun seksualiti diragui, tapi rugi la tak tekel CP Azrinaz betul2 dulu.
Kalau tak, cuci kaki je lepas kawen

Belibis replied at 20-3-2024 02:59 PM
Dan satu lagi..mudah tertipu..pakai tudung,pegang tasbih digital jer,terus dimaafin.

Aku pernah tegur kawan aku, dia ajak aku datang rumah dia, ye la dah lama tak jumpa. Aku pun pegi la, aku bawakla makanan sikit ingat nak sembang2 ada la gak makanan buat taik gigi kan. Tapiiii dia punya la taksub dgn tasbih digital tu...aku bercakap, dia dengar aja, sambil jari tekan tasbih tu. Bukan aku anti orang bertasbih bagai....tapi pada aku tasbih tu diguna waktu kau sendiri, kau bertasbih lps solat...ni aku dok bercerita...dia bertasbih. Kau ajak aku dtg rumah, tapi lebih nak nunjuk2 kau tu lebih alim dari kucing....memang tak la aku datang rumah dia lagi...tak koser aku dah.....aku tegur...tetamu perlu di santuni...bukan kau biar aja dia bercerita sendorang kau bertasbih. Aku bla lepas Grab car aku sampai....bye bye la

Tak salah pun mak dia memintak
Dah anak dia mampu

LadyCarefree replied at 20-3-2024 02:45 PM
My mom pilih gle 53 coupe bebaru ni. She and moi tiap 3 years or so my father tukarkan kami kereta ...

Uuuuu best nya GLE coupe mmg my dream car lah.. semoga ada rezeki one day

LadyCarefree replied at 20-3-2024 02:45 PM
My mom pilih gle 53 coupe bebaru ni. She and moi tiap 3 years or so my father tukarkan kami kereta ...

Aku rasa BMW x3 cantik juga... 3 series sedan tu pun lawooo.. suka tengok sporty abes banding c class merc design ah beng sikit

Edited by Bawang123 at 20-3-2024 06:32 PM

Sebak yg ku idamkan...
Sebak dapat hadiah duit anak sendiri. Bukan sebak debitlew or sebak anak bagi hadiah tapi pakai duit menantu...
To awek² yg nak usha zizan hingga ke jinjang pelamin, sila queue masa kenduri tahlil mak dia dulu.

Edited by matjerk at 21-3-2024 12:50 AM
dewi_rina replied at 20-3-2024 09:41 AM
Boek la mokcik mintak pakej facial bagi muka lawa mokcik dari kereta merc, tak sesuai dgn pemakai. ...

Mak sasha ni.. yg belum hijab proper... or baru nak berhijab.. n lawa.. n nampak muda pun.. x pakai ketat2 mcm mokcik weh.... x segan ke kat org2 dungun mokcik weh..
https://www.instagram.com/reel/Cv86bTmADMeo6yqPNAfHTvyF5FLaVxPJn7lfMI0/?igsh=c200ZnZnM3IwenN3

kerani_je replied at 20-3-2024 01:46 PM
Mokcik nk pusing bandar Dungun ajer ronda petang2 tepi pantai sambil makan kepok lekor..Boleh la s ...

So bakal bini dia dah kena kira siap2 la berapa pendapata bersih jijang ni... ye lah kan.. bulang2 kena bayo keto merc ma lagi... kete s3ndiri, rumah.. pehtu elaun ma mesti tinggi... so saki baki pitih mung tinggal berapo.. jangang bab2 belanja rumah kena share dgn bini pulok... n kat bini plan nok bagi kete gapo dia? Mesti kena bg gak kangggg??

Sshla kalau anak beranak jenis memilih. Pastu zizang dok fefeeling sedih xkawin2 lg

I rasa bagus zizan ni x pilih utk settle down. Heols pollow style jupin. Jenis kaki prempuan n tau xkn puas dgn sorang so he opt single je. Kalau kahwin for sure berlawan-lawan dgn alip ajis

matjerk replied at 19-3-2024 08:10 PM
Same thinking.  Dia nak sgt kereta mercedes tu.. leh tahan citarasa makcik ni ya. Btw mokcik ni mu ...

Bkn mak jijang tp mak wak doyok