CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lov_mia

pernah ada x ..kawan yg perasan cantik

aku x de kawan yg perasan cun tp teringat satu story...bf aku salah dial no aku....pastu dapat kat awek ni....so bf aku pun layan sbb awek tu mengediks kat phone...hari2 dia puji dia cantik, siap kata kawan2 dia ckp cam fasha sandha...dia tanya bf aku hensem x sbb kalo xhensem dia x mo jumpa....takpe, aku suwhla ckp dia mcm norman hakim...awek tu pun excited la, so dia ajak jumpa...maka aku ngan bf aku pun pakatla jumpa...kitaorg lalu sebelah dia pun dia x perasan..yela kan...bf aku mana ada iras norman hakim pun...dan dia? mtk maafla kalo aku condem...but...dahla gemuk, pendek lak tu, tak cukup ngan tu, kulit dia dah la itam cam anak mami, muka dia penuh ngan jerawat..cantik rupa pun x....bf aku x abis2 mengutuk...heheh.....duhhh kalo nak perasan santek pun agak2 la kan...

org2 mcm ni sya rasa, confident level mereka adalah sangattttttttttttttt tinggiiiiiiii.. sebab bukan senang nk ckp kite cantik, sedangkan kite tak cantik mana pon.. pastu pose2 yg menggoda2 mcm model kat fb.. fesyen mcm model habis.. mmg memerlukan keberanian yg hebat.. =) jadi salute.. hehe.. sya pun ada member cam nni, tapi bolayan je,.

kadang2 kesian pon ada...bila terlebih perasan ni..kalau dia tau dah cantik..xper nak heboh3

kat opis saya ada...hari2 update status FB kata dia lawa, cantik haiyooooo bluwekkk!! jgn perasan plsssss

i ader jugak kwn yang mcm tu...perasan cantik (walaupun kita tahu sememangnya semua kejadian allah itu cantik) ,cara cerita mcm anak org kaye..dok umah taman yang femes la kononyer.. tp bile kantoi, sebenarnye dier dok setinggan jer area kawasan taman tersebut... patut la ajak g umah pun cam nak xnak  ajak jer... huhhhuh...manusia2...

ada je..normally org mcm gini, kena puji2 dia lelebih..pastu buat dunno je..
agaknya kurang kasih sayang kot..tu yg dia perlukan perhatian..layankan je la skejap..pastu buat taktau je la kat dia..

Follow Us
kelakr la macam2 hal..memang ade spesis macam ni la kan.kadang pk apehal la diorang ni jadi macam ni kan,kadang kite lak yang segan bila dia terperasan lebih..

Post Last Edit by gigibiru88 at 25-11-2011 17:33

skrg nie aku bkn mhadapi manusia yg perasan cantik, malah perasan semua ler naik myirap jer
nasib baik aku x kena darah tinggi
jalan selamat yg aku amik,
aku x campur n bercakap dgn dia kecuali hal kerja
senang, tak ler bertambah dosa aku nak mgumpat perangai dia ari2

aku ada gak membe camni..
kalo kua g memane ngn dia,contoh lam tren hari tu la..
ade la sorang mamat ni duk berdiri  jauh dari kami ckit..pastu membe aku bisik "asal mamat ni asek pandang aku je"..aku tgk la mamat 2...betol ke pandang membe aku...aku tengok tak pon
perasan tol

aku ade membe cenggini dan aku sangat menyampah dgn spesis ini....

ada je..normally org mcm gini, kena puji2 dia lelebih..pastu buat dunno je..
agaknya kurang kasih s ...
yuanpin Post at 25-11-2011 12:45

iols pn rasa pmpn cengini kurang kasih sayang...

baya pn de sorang minah paten cm nih kt opis..nk kata lawa sgt 2 lh...besenye orang yg bajet lawa msti ckp dia kaya..padhal tidak kaya mne pn..klu ngumpat dosa..but baya x berkenan lama dgn si minah..suke sgt copy paste baya punye dressing..kata pkai up 2 date..but baya tgk sytle nth2 pe2..lagi nak bajet CUNNNN !!! {:4_194:}{:4_194:}

kat opis saya ada...hari2 update status FB kata dia lawa, cantik haiyooooo bluwekkk!! jgn perasan pl ...
hmylieenz Post at 22-11-2011 14:32

sama la mcm kawan aku

best la baca citer2 korang kat sini..tergelak sorang2 kat opis

Ramai kot spesies macam ni dalam dunia, wakakaka! Tak terkecuali kawan aku. Bukan main berlagak kutuk orang lain tak cantik, macamlah muka lawa sangat. Muka macam orang Timur Leste pun ada. Lepas tu, kalau boleh nak berkawan dengan yang cantik dan hensem je sedangkan... malas aku nak sambung ayat tu, haha. Dia ni bajet kaya jugak, nak pakai barang berjenama je. Barang murah tak pandang pun. Poyo, hoccay?!!

perasan cantik xdak..perasan bagus ada...pakai hp mahai...bofren bg...dok kutuk henpon 3310 aku...tp bila nk sms..mintak pinjam kedit aku...aku sembur la...pakai hp mahai2 tp kedit mintak aku....bek toksah pakai hp...ayat yg pedas sbb pastu kwn aku tarik muka 14....amik hng...

wah..banyak nye orang spesis cenggini..
ingatkan aku je ade kawan spesis ni..
ade la kawan aku yang sorang ni, selalu cite kat aku kalau kluar mane2 x sah la klau orang x ngorat die..nak kate santek xdela sangat..kulit pun x bape nak mulus gitu.harap mekap nak tebal 8inci..MAC gitu okeyyy  dah tue slalu nak banding diri die dengan aku..hadoiii
die la paling cantik, kaye, berharta, digilai ramai..kalau keluar g kedai bawah pon nak mekap bagai.
sampai la ade kawan laki kitorang tego, ko ni muke mekap putih mlepak, tang leher bekerak je..tros tarik muke kat situ.. kan da malu.. ha lagi satu, cakap tanak  down langsung , nak up2 jer..sume bende die buat kat dunia ni la paling perfect..haishh macam2 lagi la..fuhhh lega je lepas meluah kan perasaan..

ade sorg my fren yg perasan cantek+suka bila org puji dia cantek. start la belanja makan etc << sbb org puji dia. and budak laki2 slalu jah puji2 dia nih pastu dpt lunch pree. buat dunno je or layan aje la kalau rajin ..hehehe... bg org rasa cantek ape salahnye kannnn.