CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: mamasaffiya

ADA SESUATU KAH DI RUMAH KU??

takotnye....

nak tanye, kalau nampak jelmaan perempuan tua berambut putih di rumah ape jenis gangguannye itu

Reply 62# stania83

x kan nenek kebayan ??

hantukiller,awak bleh scan dari jauh x?mksd star,scan umah tu dari jauh?..sekian,terima kasih...hehehe

Reply 62# stania83

makcik sbelah rumah yang rambutnya da penuh uban....

nak tanye, kalau nampak jelmaan perempuan tua berambut putih di rumah ape jenis gangguannye itu
stania83 Post at 15-2-2011 23:18
polong kot

Follow Us
Reply  stania83

makcik sbelah rumah yang rambutnya da penuh uban....
JerukPauh Post at 16-2-2011 16:31
siut je ko

Reply 1# mamasaffiya

pggl la ustaz dtg umh kau.suro die check ada apa2 x?

polong kot
hantukiller Post at 16-2-2011 17:01

Bro HK..voleh tolong scan kan tak? alkisahnye bapak saya ternampak lembaga perempuan tua brambut putih kat pintu bilik air

arwah bapak aku dulu mmg tak galakkan pagar rumah, sebab dia kata nanti rezeki susah masuk..benda-benda baik susah nak masuk jugak..yg penting pastikan azan kuat -kuat waktu magrib dengan subuh......kalau dengar setaman pun pun okies..huhuhu

salam..juz nk share..dolo saya pernah kna jugak gangguan ni..masa tu time malam..around 1 plus2..masa tu hujan gerimis..saya terjaga sebab dlm mimpi kena sergah pompuan muke putih menggerutu rambut mengerbang ala2 sahara yaacob kaler merah..n lidah dia terjelir kluar sampai bawah dagu..terkejut giler mmg bergegar badan saya..so saya pk..ala tu mimpi..so tarik selimut tido balik..pastu ade lagi..masalah dia ganggu dlm tido..baru nak lelap tu..kena sergah lagi..pastu telinge saye berdesing..berdengung n terdengar bunyi mantera siam..tak bleh jd trus saya bangun solat hajat..n bleh tido mcm biasa..nak story mory panjang plak citernyer..adela kes nyer..tapi saya dh pulih dh skrang..alhamdulillah.

byk dgr cite mcm ni dr seorg perawat yg saya kenali..selalunya wife2 ni pd peringkat awal mcm xmau terima kenyataan hubby derang punya hantu raya..salunya derang kata org htr gangguan le..ada yg ngikut balik umah ler..malah ada yg sggup ngaku hantu raya keturunan sendiri semata2 nk nafikan hubby derang punya

bwk2lah berubat..hantukiller pun boleh hehe..

panggil uncle seekers. xpun lando. diorg sukala mende2 ni

baru2 ni ayah aku sakit .. dia kalau sakit mulut dia suka bebel .. abis suma org dimakinya dan yg selalu kna marah adalah aku. Dalam dia marah2 tu dia bgtau dia ada saka tp disebabkan kami adik beradik ni semua kurang ajar dgn dia, dia kata tak nak bg kat ktorg .. memang aku x nak pun kalau dia bagi.
adik aku pulak dah berapa kali mimpi ada benda dtg nak dia jadi tuan dia tp dlm mimpi tu adik aku ckp x nak. pas2 yg musykilnya bila adik aku mimpi something atau ada benda kaco dia mesti paklong ktorg mesej dia tanya dia sihat ke x.
so skrg ni betul ke ayah aku ada saka? dan perlu ke aku jumpa paklong aku sbb dia mcm tau ajer masalah ktorg.

byk dgr cite mcm ni dr seorg perawat yg saya kenali..selalunya wife2 ni pd peringkat awal mcm xmau t ...
Maisarah Post at 18-2-2011 16:03

isshh .. sy x ckplah sy mcm tu ... sy tgh cuba usahakan skrg ni
hasben pun sdg siasat latar belakang family dia