CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eazzad

gambar2 hantu yang berjaya ditangkap...

sila letak signboard: DILARANG MELINTAS

tak la..saya tak padam kan pape pon, directly from phone..just bold kan muka tu je..memang menda tu  ...
dHoney Post at 7-3-2011 15:38

tepak je... ala peduli je apa org nk ckp

Reply 422# kenesep

housemate chinese dh tepek kertas jampi tulis dalam bahasa cina, maksudnyer DILARANG MELINTAS, kalo melintas juga akan disambar petir (agaknyer la kot )..And then menda tu tak paham bahasa cina, tu yg dok melintas jugak dengan senang hati nya ...Pas tak lama tu umah tu kna smbar petir tang bumbung, effect umah sebelah juga..disebabkan overvoltage, 3-4 monitor member jahanam..nasib la sy pkai overvoltage cutter, so selamat labtop time tu.. kalo tak,menangis tak berlagu la

ooo.. maknanya benda tu memang jelaslah... jelmaan benda tu.. tapi dia putih je... dia tutupkan wajah dia tu supaya xnampak... tapi ternampak gak cuma putih je... aku perasan tapi kalau orang lain kata ko tu padamkan gambar tu... sebab putih sangatkan..

Reply 425# eazzad

Tula yang pelik, menda apakah yang putih je cmtu? dinding umah tu pulak putih jugak, tu yang rmai tak perasan kot..
kalo gambor yang ni pulak, nmpak tak? ke tak jelas jugak? Gambor ni diambil tak lama lepas tu..

Nampak mcm mata dok perati je...

Follow Us
ooo.. maknanya benda tu memang jelaslah... jelmaan benda tu.. tapi dia putih je... dia tutupkan waja ...
eazzad Post at 7-3-2011 22:38

aku dah lupa, kalau putih ni jin ke syaitan?

cam pakai purdah yang nampak mata je ek...
tapi nampak jelas gak dari sisi, sebab garisan kat dinding tu tak nampak pun

ok.. yang selalu aku jumpa jin2 ni... yang jahat macam aku tunjuk dalam botollah... kalau jin islam selalunya memang dia pakai putih... tapi nampak dia pakai cermin mata kan??? putih je... tapi kalau aku jumpa jin islam perempuan di memang pakai tudung putih... nampak gak muka dia tu... kalau lelaki putih gak pakai jubah siap dengan lebai... kalau ni... aku xtahulah mungkin dia xnak korang nampak wajah dia... tapi aku rasa bilik tu memang problemlah...

Gambor tu di ambil kat ruang meja study. Sebelum tu, saya penah juga amik gambar kat dalam bilik. Hasilnya, imej tang muka tu macam kna drag, macam ader menda dok lintas ngn laju menyebabkan imej tang muka tu totally herot..(Erm faham ke?)..

Yang peliknye, imej tu herot tang muka jek, keadaan sekeliling yg lain , ok la pulaks...So masa tu saya ingtkn camera handphone tu yang problem tak pon tangan goyang time snap tu.. yela, beli handphone 2nd, tak mampu nak beli yang mahal2 time blajo dlu, kalo ader handphone camera tu, kira dh canggih sangat ler
Mula2 bengang jugak la, pehal la sik gambar tak jadik je, lepas amik trus delete..then amik lagi pon hasil gambor gtu jugak, then sy delete jela..kalo tak leh jugak tepek kat cni..

Tak lama lepas tu yang amik gambo kat ruang meja study, dapat hasil cmtu pulak..tak tau la menda yang sma ke menda lain pulak..
Masa duduk umah tu pon dlu, macam2 kejadian aneh yg berlaku pada saya ngan housemate yang len..

kalo iya pon nak amik topeng ke hape, amik jela..tak yah la interframe skali..huhuhu...

dulu masa ...
dHoney Post at 7-3-2011 16:12

Sesetengah tempat mmg tmpt laluan dia... pastu kita wat umah.. dia tetap lalu...
Mcm umh membe aku, umh flat kat Ampang Jaya...
Siap lalu n singgah kat satu bilik...hehehe... dh tua dah...
Ada perawat dtg... dia nyorok bwh katil... apalagi perawat tu angkut turun ikut tangga ler...

Perawat ni la yg aku g dulu... Dia amek tiga bende, kat bdn aku bla kiri... blkg bahu, blkg pinggang, blkg peha kat pelipat betis...
Aku tnya bende mcmne... dia ckp mcm cahaya... tu yg dia bole tarik tu...
Tp jin ni dtg balik...   Dia nk aku blasah kot...

Reply 404# akeyron

Iye lah... nampak ada jin mata satu...

ooo.. herot yer..? itu biasa jika kita ada sesuatu dalam badan... dia akan membuatkan wajah muka tu xjelas.. pernah xkorang tangkap gambar korang guna kamera digital.. sekejap rupa lain pastu lain.. kekadang tu lagi hodoh pun ada... itu adalah jelmaan dari wajah korang tu sebenarnya...

ok aku ada pic yang bercahaya macam tu kejap ye... aku upload..

[img][/img]

ok pic ni yang aku tangkap dari seorang budak remaja di johor yang bermasalah kristian...

yang bercolour2 tu ke die?

Reply 434# eazzad

Menda dalam benda tu apa? saka ke sihir?   sebab dlu saya penah kna sihir dengan x-bf..

tp yang pelik nyer, gambor herot tu just terhasil kalo kat dalam bilik kat umah tu je, kat tempat lain ok pulak..tu yang musykil tu {:1_126:}... Kalo cmtu kira ader menda dalam badan jugak ke??

ye ada benda dalam badan...

dalam botol tu adalah jin juga tapi dia taraf ilmu lain... selalunya jin2 ni berada di europ...

yang bercahaya terang tu adalah dia...

yang bercahaya terang tu adalah dia...
eazzad Post at 8-3-2011 15:00

cahaya terangnya lain mcm erk...