CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 975|Reply: 19

Wanita Sarat Mengandung Hidap HIV Angkara Perbuatan Jijik Suami, Badan Sasa Tapi Ada 'Boyfriend'

Menerusi sebuah perkongsian di Instagram, Dr Samhan berkongsi kisah mengenai seorang wanita yang menghidap penyakit HIV gara-gara perbuatan terkutuk suami sendiri.

Menurut wanita tersebut, dia sering menjadi mangsa keganasan rumah tangga berikutan suaminya ‘kaki botol’. Bukan itu sahaja, suaminya sering ke kelab malam dan pulang ke rumah lewat malam. Lebih menyedihkan, wanita itu sedang sarat mengandung.

"Suami saya orang kenamaan, berjawatan tinggi dan dihormati. Umur dia 35 tahun. Kami sudah kahwin 5 tahun. Sekarang saya mengandung dan saya baru tahu menghidap HIV.

"Saya dapat tahu HIV masa buat buku pink. Saya suri rumah sepenuh masa. Hidup saya bergantung sepenuhnya pada suami saya," wanita itu.

Bercerita lebih lanjut, wanita berkenaan turut memberitahu bahawa suaminya mempunyai ‘boyfriend’.

"Saya pernah buka telefon dia dan terjumpa foto dia berselimut bersama boyfriend di hotel. Dia bukan jenis lelaki lembut. Badan sasa, sedap mata memandang. Saya pun terkejut, dia ada nafsu pada lelaki," kata wanita itu lagi.

Ujar wanita tersebut, dia sendiri terkejut apabila suaminya mempunyai nafsu pada kaum sejenis. Pada masa yang sama, dia sudah mengetahui punca sebenar dijangkiti HIV.

Menerusi posting tersebut juga, Dr Samhan mengupas sedikit info mengenai HIV.

Jelas Dr Samhan, penetrasi dubur oleh zakar dalam hubungan homoseksual lebih banyak menghasilkan kecederaan dengan pecahnya salur darah dan memungkinkan virus HIV masuk melalui salur darah.

Sumber: Oh Bulan

Susah nk kenal pasti lelaki dua alam ni. Lg haru bila tau dh terlambat cenggini

Korg nk mengunyit jgn la sampai bawak bala dekat org lain. Hishh lahhh

kalau botol pun heols berani tonggang... maksiat yg ringan drp tu mesti dah jadi kebiasaan... ada ke tahi arak yg tak pernah berzina dan bersemburit?? angkat kaki je la sis... ke sebab laki berharta so uols hadap je walaupun hidup dah mcm dlm neraka??

Dri lorong blakang mmg sng dpt HIV AIDS pun.

hudalarva replied at 19-7-2023 01:10 PM
kalau botol pun heols berani tonggang... maksiat yg ringan drp tu mesti dah jadi kebiasaan... ada ke ...

Kan dia dh bgithu yg dia brgntung sepenuhnya kat laki.

Follow Us
gideoncross replied at 19-7-2023 02:54 PM
Kan dia dh bgithu yg dia brgntung sepenuhnya kat laki.

I tau tu... Cuma bergantung sepenuhnya kat laki sounds wo lame and self degrading... like u dah giveup nak cari kehidupan yg proper... Senang cakap mcm dah bertuhankan laki

Patut bila kau dpt tau laki kau kaki botol kau dah tinggalkan dia. Cari keje. Bina hidup sendiri. Baru kawen 5 tahun kot, bkn 15 tahun. Tp tu la... konsep hidup kau dah tetapkan "asalkan berlaki, bergantung harap pada laki" jadi nasi dah jadi bubur. Aku tak ksian dgn bini nya sebab masih sanggup kangkang kpd kaki botol & jantan kaberet tu. Aku kesian sgt kat baby. Apa la nasib budak tu nanti.

gideoncross replied at 19-7-2023 02:54 PM
Dri lorong blakang mmg sng dpt HIV AIDS pun.

Aku pun hairan org yg berani langgan kat lorong. Tak takut penyakit ke. Kalau sehari dia layan 1 customer.kalau setahun dia kerja 300 hari. Mesti dah 300 org. Mesti dlm 300 org tu ada yg berpenyakit. Takutnya
,

tapi kan, doc boleh ke cerita benda macam ni

even tak reveal nama patient

doc ni pernah kena kecam dulu kat twitter, tapi aku lupa pulak kes apa

hudalarva replied at 19-7-2023 04:16 PM
I tau tu... Cuma bergantung sepenuhnya kat laki sounds wo lame and self degrading... like u dah gi ...

Sbb mmg ada bini yg cmni, dia hidup mmg brgantung kat laki 100% & kwn iol pun ada yg cmni. Dh khwin, laki je krja, kwn iol x.

ciksom replied at 19-7-2023 10:01 PM
Aku pun hairan org yg berani langgan kat lorong. Tak takut penyakit ke. Kalau sehari dia layan 1 c ...

Yg iol plak dlu msa msih active dlm mncri knalan llaki sbb iol single, iol bnyk knal dgn llaki2 normal yg mngaku often mlanggani whores sbb nak melempiaskn nfsu & snggup byar bnyk2 just bcs nak lepaskn air, so since tu iol brfikir, dorg ni x tkut ke mlanggani whores yg dh bnyk kli d celup2 oleh llaki2 yg x d knali org? Pstu these guys bila dh ada rsa nak brbini, pndai plak nak yg ada dara & sllu smbhyg x tinggal sdgkn diri dorg sndri entah kmna, teruna tu jgn ckp, mmg dh lma hilang. So bila dorg dh asek dgn whores, bukan ke dorg pun dh sma trpalit dgn kkotoran yg dh d tinggalkn oleh llaki2 lain? Dh trpalit, pndai plak nak cri yg dara sbb knonnya dh mnyesal, eww. Msa nak sedap2, yg kotor pun snggup pstu nak pass kkotoran tu kat prmpuan yg baik, yikes.

mawardia replied at 19-7-2023 06:33 PM
Patut bila kau dpt tau laki kau kaki botol kau dah tinggalkan dia. Cari keje. Bina hidup sendiri. Ba ...

Ni msti jenis "Nnti laki aku akn brubah, aku pasti". Sbb mmg ada org yg jenis cmni, dia ingt nnti his/her other half akn brubah tpi sbnrnya x.

Sesuatu… replied at 19-7-2023 10:40 AM
Korg nk mengunyit jgn la sampai bawak bala dekat org lain. Hishh lahhh

Ada forumer kat sini prnh bgithu yg kuat mngunyit ni tang ehem2 kat bwah tu boleh jdi rosak.

Hooo...cerita hasanah mana lah nie...laki kaya kenamaan katanya. Bini buat buku pink katanya....kenamaan mana agak gi klinik kesihatan gomen...

gideoncross replied at 20-7-2023 02:38 PM
Ni msti jenis "Nnti laki aku akn brubah, aku pasti". Sbb mmg ada org yg jenis cmni, dia ingt nnti  ...

And mindset "baru kawen dah cerai. apa org ckp nanti."

The moment ko dah tau dia mengunyit asal ko x blah..kalau cerai pun bukan ko x dapat duit langsung. Dia kenamaaan kan..takkan dia nak pecah lubang sendiri kat press.

mawardia replied at 20-7-2023 05:13 PM
And mindset "baru kawen dah cerai. apa org ckp nanti."

Klau dh x sehaluan, baik cerai je, xyah nak skema sngt "Aku stay sbb anak2". Last2 mental health trganggu, lgi truk.

gideoncross replied at 21-7-2023 07:56 PM
Klau dh x sehaluan, baik cerai je, xyah nak skema sngt "Aku stay sbb anak2". Last2 mental health t ...

Kwn I psychologist. She ols ckp no such thing as 'taknak cerai sebab kesian kan anak2'. Tidak.

Yg sebenarnya depa ni taknak cerai sebab masih syg dgn pasangan.

Masih nak ubah pasangan.
Masih rasa mampu mengubah manusia lain.
Rasa sent by God for the purpose to change his/her partner.

Kita panggil ni as White Knight Syndrome.

Sedihlah. Parents bela dan besarkan kita utk hidup senang. Tak kaya takpe, janji senang dan bahagia. Tp individu sebegini devote kehidupan utk manusia lain. Hujung2.... dicurangi, dihina, dikasari, dibuang.

Kes yg diceritakan dlm benang ni is the worst lah. Betapa tak bernilai nya bini di mata suami.

mawardia replied at 21-7-2023 08:07 PM
Kwn I psychologist. She ols ckp no such thing as 'taknak cerai sebab kesian kan anak2'. Tidak.

Y ...

Aiol pun dh thu psl ni, sbb dorg msih lgi branggapan yg dorg ni knight in a shining armor, dorg fikir yg dorg boleh mngubah partner dorg tpi nope.