CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MAL

Wow, Merah Menyala Bikini Ameera Khan! Awat Adik Hang Sidai Bikini Pun Masuk IG Lofa?

rainbowrainz replied at 20-5-2023 09:29 AM
YG mengedikzzz tu kau manak...nyampah iols

Tak kenal org lain...tapi kalo ko kata aku gedikzzz ,aku tak malu utk ngaku....tak macam ko ....berselindung dibalik pubis perang....yg senantiasa berair

Kahkahkahkahkah

PuanAbby replied at 20-5-2023 09:40 AM
Kat twitter ni pun ramai anti artis. Semua pun boleh kecam. Komen benak2 sll dah termasuk dlm hidd ...

Yeke..iols jarang kt twitter walau.ada akaun sana.  Kalau ada isu menarik baru masuk sana baca2 komen. Skrg kn isu special ingredients dr owner garden western grill.. Tu yg masuk situ.

Cuols jgn makn kt situ okeh

naina replied at 20-5-2023 08:36 AM
Mata dia tu..sombong ok. Air muka terpaling hot,kaya dan cantik.

Dia x sombong. Akak2 dia lagi sombong. Masa wedding belle dgn nanaz dulu kat penang, she was so kind and friendly. Org nak amik gambar dgn dia, dia ok je. Senyum je. Sabar je.

I ada kesian sikit (sikit je eh) kat dia ni. Mak pak salah bentuk so she ended up being a bimbo, belajar kureng. Dia x tau nak buat apa dlm hidup dia.

Kakak-kakak nak survive pndai cari jalan, buat benda bangang, benda tak bangang utk survive.

Dia ni mcm.... entahhhhhhhhh. Kalau tintut, tokrebond, jahsekup, bellalaksa tu xde, I x tau apa jadi kat she ols.

missHaidiD replied at 20-5-2023 10:44 AM
Yeke..iols jarang kt twitter walau.ada akaun sana.  Kalau ada isu menarik baru masuk sana baca2 ko ...

Anak ko yg ko claimed dah mati...ko tak follo twitternyer keww?

Kahkahkahkahkah

naina replied at 20-5-2023 08:39 AM
Aah..umur2 cmni memang bijik tengah gatal..tapi takdak laki. Tu yang sesaja tarik perhatian. Berfa ...

Aku dedulu bijik gatai tak tp tak berani bkn bkn.. Kang opah aku kata kat aku . Aa gatai bijik Mai aku berus bijik tuu.. sore opah aku dah laa kuat... Malu sekampung aku nanti

jambatannetizen replied at 19-5-2023 07:07 AM
DIAM

LA

Toksah layan.. skip aje komen2 dia.. xya baca pon.. nampak nama dia terus scroll.. makin dilayan makin disuka.. l

Follow Us
sarukhan replied at 20-5-2023 01:02 PM
Toksah layan.. skip aje komen2 dia.. xya baca pon.. nampak nama dia terus scroll.. makin dilayan m ...

Ko layan tak akan menambah keilmuannya...ko ignore pun tak mengurangkheun kesarjanaannyer...kerana baginya...ilmu iteww milik NYA...dan yg paling penting org lain boleh dapat raih manfaat....dan si dia dapat terus berkarya...

Ah gitewww

Buritan replied at 20-5-2023 11:50 AM
Aku dedulu bijik gatai tak tp tak berani bkn bkn.. Kang opah aku kata kat aku . Aa gatai bijik Mai ...

Ko bijik gatal bukan sebab dibasahi air lendir gatal ngernyam...tapi memang berkurap....iteww bezanyer...

Kahkahkahkahkahkah

Met raya burit.....

stingergrumpy replied at 20-5-2023 11:03 AM
Anak ko yg ko claimed dah mati...ko tak follo twitternyer keww?

Kahkahkahkahkah

Babi ko mmg hari2 nk sebut pasal kematian ank aku ke. Sunyi sgt ke hidup ko kena sebut pasal ank aku setiap masa..

Mod mana??.mmg membela ke org cmni???

Jgn sampai aku saman ko sb menggangu emosi aku. Aku kasi amaran. Jgn ingt aku org yg tak berduit nk saman ko sial

Sapa2 tlg tag mod

Tgu aku dptkn detail ko dr hacker

missHaidiD replied at 20-5-2023 01:43 PM
Babi ko mmg hari2 nk sebut pasal kematian ank aku ke. Sunyi sgt ke hidup ko kena sebut pasal ank a ...

Ko kehulu kehilir macam peppa peeg konon mintak bukti dari benaks... skg aku tanya kalau bangsat macam ko ber ia ia utk mintak bukti pada perkara yg takda kena mengena dgn ko hanya kerana ko ni penjilatz pencacai retis yg aku tak payah sebut nama...skg aku jugak takda kena mengena dgn ko...juga nak ambil part ko utk tanya...anak ko mati yg ko tuduh org hina kematiannya...apa yg dihinanyer? Dan yg kedua mana bukti anak ko mati?

Emosi ko terggangu konon...emosi aku?

Kahkahkahkahkahkahkahkahkahkahkah

stingergrumpy replied at 20-5-2023 01:49 PM
Ko kehulu kehilir macam peppa peeg konon mintak bukti dari benaks... skg aku tanya kalau bangsat m ...

Ko tgu hacker dr spore kasi aku detail pasal ko.

Edited by missHaidiD at 20-5-2023 01:53 PM

Barua pnye manusia. Hari2.ratib kematian ank aku ada kena mgena dgn hidup ko ke lahanat. Manusia sial. Hidup pun sial.

Edited by missHaidiD at 20-5-2023 01:53 PM

Tak dpt cara kasar cara halus aku buat ko. Jgn ckp santau tak dpt buat kalau ko jauh. Aku bole kesana santau ko. Ko ingt aku main2 ke jntan sial

missHaidiD replied at 20-5-2023 01:50 PM
Ko tgu hacker dr spore kasi aku detail pasal ko.

Wow...you are getting very close you know...

Kahkahkahkahkahkahkahkahkahkahkahka

So again...soalan aku.....yg ko tuduh porummer hina kematian anak ko iteww...apa yg dihinanyer?

Everyone else is waiting for your answer...you know?

So?

Edited by stingergrumpy at 20-5-2023 02:01 PM
missHaidiD replied at 20-5-2023 01:52 PM
Tak dpt cara kasar cara halus aku buat ko. Jgn ckp santau tak dpt buat kalau ko jauh. Aku bole kesan ...

You may want to consider them?

Wakahkahkahkahkahkahkah

Aku da bg laki aku semua komen2 ko. Skrg ko bergembira la. Tgu je la aku dpt semua detail. Mmg aku saman semua

stingergrumpy replied at 20-5-2023 01:56 PM
Wow...you are getting very close you know...

Kahkahkahkahkahkahkahkahkahkahkahka

Babi apa si tunan tak ingt apa dia komen sial. Manusia sial
Mod bela ko ke sial

missHaidiD replied at 20-5-2023 01:51 PM
Barua pnye manusia. Hari2.ratib kematian ank aku ada kena mgena dgn hidup ko ke lahanat. Manusia sia ...

Ko sendiri tuduh forummer hina kematian anak ko...so soalan aku yg ko sehingga kindi tak jawab...apa yg forummer iteww hina akan kematian anak ko bangsat? Soalan mudah pun ko tak reti keww?

missHaidiD replied at 20-5-2023 01:52 PM
Tak dpt cara kasar cara halus aku buat ko. Jgn ckp santau tak dpt buat kalau ko jauh. Aku bole kesan ...

Kali ni mmg aku sokong bnda syirik  cmni. Setan camtu selayaknya kene santau. Da la hidup sndiri terumbang ambing tu yg attack porumer. Malu ke bila ada yg da reveal dia tu sape. Kaki sontot janda kn. Dgn muka cam sial tu nk menyontot janda. Kalo kat sni rmai menyumpah si setan tu mmg tak lme lg jd mcm si sherot tu la. Tak nmpk da kewujudan dia. Apehal msuk porum nk attack porumer. Kutuk okg sudah la. Setan pnye setan!