CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Raline

Mas IDAYU membisu...tak nak komen persembahan lagi?

alesandra replied at 29-1-2023 11:56 PM
mcm kena paksa je keberadaan deyols di situ?sapa menang?jebat la kaann?

Jebat tp dia faraid hadiah tu kt sabhi dn sisy
Depa tk pernah menang

ekselen replied at 29-1-2023 11:55 PM
Belakon kot...kt blkg pastu gelak2

Bella nangis terharu je td.. Tk kena marah
Tp every week kalau mummy komen
Dia suka dia akan ckp mummy happy
2 2 tu ok je komen..

makadek replied at 29-1-2023 11:37 PM
Sissy dn naim tk eran dgn mummy
Jwb pn mcm tak da hal la
Tp mumy bg marks tinggi

Tu yg aku suka dgn mas idayu ni. Dia mmg xbias bila menjuri. Xguna juri yg pandai berbahasa berbunga2 tp sebatu pun dh tau mmg bias nk mampus.

Mcm kelakar.. minggu lepas mummy cakap kalau sissy tak tarik diri, dikire sebagai professional. Minggu ni mummy tak nak comment.. ni kire professional ke tidak?

Follow Us
makadek replied at 29-1-2023 11:56 PM
Memang la maksudnya 2 ketul ni tak rilex tak chill...aku yg tgk dr awl program ni, yg rasa terhina ...

Xyh nk hormat la klu juri toxic mcmtu.. ni dah thn 2023 awareness pasal public humiliation, mental health pun dh smkin bnyk… x pyh jd penyumbang kpd budaya2 buli mcmni..

woven11 replied at 30-1-2023 12:03 AM
Mcm kelakar.. minggu lepas mummy cakap kalau sissy tak tarik diri, dikire sebagai professional. Ming ...

Ok je la merajuk org tuaa
Pastu dia layan je.. Sapa yg nk mtk komen
Dh 2 ketul tu tk mtk komen dia diam je
Buat hal dia kira markah..

Mas Idayu, Sissy masih panas?

Mas Idayu dijemput memberikan komen oleh pengacara program, Janna Nick dan Sean Lee, namun itu tetap dengan keputusannya tidak memberikan komen. - NSTP/Hairul Anuar Abdul Rahim

SHAH ALAM: Kemelut antara juri tetap Famili Duo, Mas Idayu dan penyanyi Sissy Imann nampaknya masih berlanjutan apabila masing-masing mengambil keputusan berdiam diri selepas persembahan separuh akhir, malam ini.

Mas Idayu dilihat berdiam diri apabila tidak memberikan komen pada persembahan Naim Daniel dan Sissy menerusi lagu Pening, begitu juga dengan Sissy tidak bersuara.

Biarpun Mas Idayu dijemput memberikan komen oleh pengacara program, Janna Nick dan Sean Lee, penyanyi berusia 51 tahun itu tetap dengan keputusannya tidak memberikan komen.

Sissy pula hanya mengucapkan, Alhamdulillah ketika diminta pengacara untuk memberi sepatah dua kata.

Mas Idayu dilihat berdiam diri apabila tidak memberikan komen pada persembahan Naim Daniel dan Sissy menerusi lagu Pening, begitu juga Sissy tidak bersuara. - NSTP/Hairul Anuar Abdul Rahim

Dalam pada itu, Naim berkata, dia terbuka menerima sebarang kritikan dan pandangan daripada juri mahupun penonton.

"Kami berdiri atas kapasiti penyanyi dan terbuka menerima setiap komen juri," kata Naim.

Sementara itu, juri tetap, Ajai melihat konsep mahkamah yang dipilih Naim dan Sissy seolah-olah simbolik kepada keadilan dan mempunyai kaitan dengan isu yang melanda pasangan sepupu itu, minggu lalu.

Sumber:https://www.bharian.com.my/hibur ... u-sissy-masih-panas

Memang la maksudnya 2 ketul ni tak rilex tak chill...aku yg tgk dr awl program ni, yg rasa terhina ...

Aku follow dari 1st week. Aku rasa ok je bila ajai kata siti sisters tu macam makcik... Dia cakap dengan nada biasa, takde tinggi suara ke apa. Tapi pakaian depa memang old fashion masa tu. Maybe la akan sentap gak, tapi bagi aku tak seteruk yg ND & SI kene la. Memang depa kene paling teruk. Tetiba tinggi suara tanya buat apa minggu ni? Berulang kali plak tu. Aku pun terkejut. Dah kenapa emosi sangat. Tapi nampak la pastu mami masih beremosi muka ketat sampai ajai pun tegur dah lah tu.. Which is really unprofessional. Malam ni pas anak2 jebat, malas plak aku nak tengok. Masing2 dok pujuk mami tu dah kenapa. So much drama la. Yang si saida tu siap menangis. Aku rasa kalau dia yang kene komen macam ND & SI, terdengar teriakan mami, mau lagi laju air mata. Tu yang mami pun malas nak komen kot...

makadek replied at 29-1-2023 03:49 PM
Gedix je lebih... Mmg ego 2 2 tu tak sporting
Org lain ok je mintak mas komen, mas pn rilex
Masa c ...

kan gedik lebih..nyanyi gitu jugak lepastu acah2 suruh naim jawab macam i win gitu buat juri diam..so drama..semoga sendu selamanya..

Deyy tak dak sapa ckp juri xboleh komen.. Tapi tak pyh nak tantrum dan dramatic sgt.

Disebabkan mnyanyi xlaku, satu2 cara dia cari mkn dgn jadi juri yg mnghamun peserta. Ti cara dia kekalkn job, acah2 naikn rating.

Actually ramai sgt dh org meluat dgn kegedikan  & keceluparan bini pian. Part seronok dia mngelijat . Bila naik angin nk bt muka baran tengking2.

Kes sissy ni batu loncatan utk netizen smash dia. Keyword celupar, perangai dia annoying tp dia xtahu sbb selama ni sbb dia anggap org suka. Sbb slamani org yg meluat xkomem dpn2

Yang penting album sissy dah habis terjual. Yihaaaa

Mokcik tua tu mmg kekwat pun sejak bernikoh dgn baby tuo pian. Kalo iol jd sisi pon iols maleh nak dgr mokcik tua kutuk tu meloyar

domok replied at 30-1-2023 12:32 AM
Aku follow dari 1st week. Aku rasa ok je bila ajai kata siti sisters tu macam makcik... Dia cakap  ...

Dia takde mood malam tu bergaduh ng laki kot
Tp nampak la dia behave sikit dlm FD ni.. Rajin bg markah byk2 kt sesapa je banding ajai
Aku tone down kt dia tak sependapat dgn nitezen
Mgkn aku folo dr awal.. Tgk komen2 diorg dua tu
Cuma last week dia tersalah percaturan..
Dia pn tak de nk takot2.. Lantakla deme

dia komen menggila pon.. lagu2 malaysia takat level tu gak.. cer bandingkan dengan penyanyi negara konoha.. mcm2 style ada.

cuba tengok minit 15.30 dgn 25.10…

Time mas idayu jadi juri.. Memang biadab macik ini. Video pertama, nampak dia mempersenda minah tu punya rupa. Video ke 2, mmg nampak dia tak hormat org lebih tua. Padan muka ko org #tb balik kes melawan tu.

Alah sekejap je tu.. Merajuk la konon... Tggu la mggu depan... Sbb da jd habit nk marah2 org ni susah nk stop

Betul.Peserta2 tak tengok komen2 yang lain ke lepas tu.  iolss tengok dari awal jugak , mcm heran pulak sbb siti sisters teruk kena, anak beranak jamal..Naim sissy asyik kena puji awal2.. Satu persembahan Kesan dia besar betull. Maybe sbb tertinggi sore la silap mas..Tone tertinggi suara sbnrny dah ada dari awal, duk marah marah janna nick hahaaha.. Tp janna pn buat tak tahu tukar topik

Drama la korang. Mesti producer dah pesan soh pujuk mamia bagi komen.