CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: nasha82

kenapa lelaki suka ambil mudah dengan apa yg dia ckp?

cth besa lelaki wat..
1) nnti saya kol awak k...(padahal smpi esokknyer x kol2 gak)
2)'saya janji saya akan berubah"........(hmmmm ckp jer kot)

LAH !! baru nak sedar ker yg semua lelaki ni jahat??? lelaki la orang yg paling tak guna skali lam dunia nih, dalam dunia ni kan hanya orang PEREMPUAN jer yg baik serta sempurna dalam ape jua cara. ahahahahahahhaha!!
open ur eyes la, juz becoz sifat orang lelaki yg kau kenal macam sial ko nak cakap and pikir semua lelaki tu sama?? apa da.. sangat2 lah tak fair biler kena hukum camni. biarpn aku tak kenal kau,tapi ape yg kau cakap adalah pasal LELAKI! terasa hina dia aku nih.{:2_72:}

aku xtau la tajuk benang atau yg seangkatan dengannya nih penah keluar kt CARI...tp aku nk tny lelak ...
nasha82 Post at 25-10-2010 08:52 PM

back to nature..
lelaki suke amik mudah byk perkara compared pmpuan...

mmg yer...cakap xdtang dari hati...main belasah jer sesedap rasa...nti pas 2 hari ko tanya blik benda yg sama...mmg sah dia tak ingat dah...kekadang mau jer aku rakam...snnag nak tunjuk bukti...huhu

mmm laki yg pernah aku kawan...smuanya serius n take noted bile kita bercakap dgn dia..tue dlm konteks berkwan k. tp dlm konteks bercinta cintun..biase laki ni mls nk amik port sgt...sbb tau dh pompuan ni byk ragam dier byk cikadak dia...nk manje lebih...biaselah kn nk amik perhatian...so diaorg prefer masuk telinga kiri n kuar telinga kanan...btul ke slh..wallahualam..;)

Tak serius ATAU tak penuhi semua janji kat TT?

Kedua-duanya berlainan...

Kalau tak serius --> ini maknanya jenis org yang tak boleh dipegang kepada janjinya... Ini mmg hampeh punye manusia (regardless lelaki atau pompuan)...

Tak penuhi semua janji --> Based kepada pengalaman aku, org perempuan ni terutamanya yang sedang bercintun dengan mana-mana lelaki, seboleh-bolehnya akan berlaku semanja mungkin dengan balak nya itu... Soalan-soalan macam "lautan api sanggup ku renangi, you jump i jump" tu dah jadik mainan mulut kebanyakan couple2 ni... tambahan plak yang dah berpapa mama sesama sendiri EVEN belum tunang belum kawin pun... So selalunya untuk mengelakkan sang perempuan ini daripada mempersoalkan keseriusan cinta dia kepadanya, sang perempuan ini akan bertanya seikut suka dia, sedang dia sendiri SUDAHPUN MENJANGKAKAN si lelaki itu akan menjawab YA! HAAH! dan yang seumpama dengannya... Jika berlawanan dengan kehendaknya, akan ditariklah muncung 14 berhari-hari... Jadi untuk elakkan daripada muncung itu muncul, si lelaki itu akan berkatalah sebagaimana yang sang perempuan inginkan....

Adakah ini yang TT maksudkan dengan tidak pernah serius???

Tepuk dada tanya selera....

Follow Us
sume org ckp muka depa muka garang..
mel nak ckp muka mel cam jen love hewitt leh tak???

bagi lelaki semeeeeeeeeeeeee nya MUDAH

kalo tak mudah nanti oang anggap ko lelaki lemah..

kalo lemah awek seme takmoh

awek nak lelaki perkasa aaa lelaki bolehhhhhhhhh gitu

so lelaki kene appear strong dan bolehhhhhh , so seme mende di anggap mudah dan boleh..baru ler awek cayoooo , lepas awek cayo baru ler dia cayer

oang pompuan seme mende susah, cekodok dia masak jatuh ke lantai dia baru mop 1 tong klorox pun dia kata susahhhhh susahhh..kene cuci balik lantai dan kene buang cekodok

to a man..kes cam tu mudah bebeno..amik dan telan..abis cite..lantai tu tenyeh2 ngan tapak kaki ilang ler bekas minyak cekodok tu skit..

pompuan bleh gitu?toklehhhhhhhhh..nanti kuman..nanti sakit..sakit kang susahhhhhh

dunia ni susah,sebab ada pompuan

sebab tu kawan abang aji si bob marley kate..noooooooooo womeng..noooooo cry

tapi abe aji siang2 cakap haaaaa..abe aji bukan gay ! abe aji caaaaaaaayang pompuan

dah depa jenis simple....

dia kata nak tolong tekelkan pak imam yang single kat surau tuh, sampai skang tak buat lagi ...
cik.panda Post at 25-10-2010 22:33

geli usus kentut baca ni....ciannye cik.panda....

Reply 48# ajinomotonosuga

dunia ni susah sebab ada perempuan.