CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: anggeriklatifah

Agent2 dan stokis inai Nunha merungut inai tak abis dijual.Ada yg masih ada lagi 300 box tak terjual.Ramai cancel order. Post #79 Jahlop bagi AMARAN kat reseller yg merungut nnt akan ditendang keluar!

ok tak inai nunha dia nie.. baru nak cuba tgk2 dah ada kontroversi.

Moyangkucing replied at 24-7-2022 09:09 AM
Kemain lagi dia cakap agent2 dia tak ada adab, pompangpompang dalam group, siap nak menghilangkan  ...

Padahal da untung besar dia sb agen2 benak bodo ni. Dia takpyh sediakan opis , gaji atau kwsp pun utk benak2 bodo ni. Jimat besar dia mengkudakan benak. Padan muka ko wahai benak yg tak pernah pandai. Padan muka ko kena tipu..sesuai.sungguh dgn muka ko

armin replied at 24-7-2022 04:44 AM
Tak payah tunggu org hantar. Rezeki pun tak berkat. Ni pun income dia dah nyawa2 ikan kan? Awal2 b ...

Bini dia claim laki dia usahawan berjaya. Biz dia berjaya. Bini tak pernah tgk duit bnyk kn.

Paling padan muka jah sndiri mgaku dia paling bnyk keluarkn duit dlm perkahwinan dan hidup dia dgn bini. Cashh sgt kt tinipap

MatDeghem replied at 24-7-2022 09:34 AM
Derhaka segala nya. Derhaka banchuhan air. Derhaka measurement. Tak ikut pantang larang.
kenape? ...

Lain kali limit kan ajerlah jumlah reseller tu. Ambik 50 jer cukup....ni sampai 18000...tamak betul acah2 konon nak bantu orang berniaga...padahal sendiri pun tak leh jual. Dulu tubuhkan markaztijaari utk jual produk sendiri skrg apa citer.

.
Aku ni kalau ada agen atau stokist lain yg jual  produk retis lain yg tak laku, aku sanggup je nak beli sebab kesian pd agen² tersebut....
Tp kalau benak sooooorry  naik lori sebab mulutvdan perangai korang aku tak kesian langsung...benak tolong nasihatkan lembaga...

Adik iols agent nunha ni ye. Stokis dah collect duit pre order tp "innai" nya yilek xdpt

Follow Us
Adik si lopscammer dah berbunyi uols
Orang tak kecam kalau tak ada masalaah laa bodohhhh....(dulu ko bodohkan Fattah Amin)
Kau kan selalu berkuntum dalam ni, nak tahu apa netz dok kata pasal family busuk ko
Ko takut jugak kan orang cakap pasal suami ko, maklum lah nak bertanding PRU esok

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Cleocatra replied at 24-7-2022 02:36 AM
Adik si lopscammer dah berbunyi uols
Orang tak kecam kalau tak ada masalaah laa bodohhhh....(dulu ko ...

.
Byk mkn semut depa ni...dulu dgn family dan mak sedara, adik beradik dan benakians sibuk nk jatuhkan abdul tu...x igt ker? Smpi buat petisyen lagi nk tutup periuk nasi org...bluweeekkkk

makadek replied at 23-7-2022 11:44 PM
Tp khuenss kt sopi rating 4.8/4.7 majoriti ok jer
Aku yg duk felda ni pn acik2 felda beli nunhauk  ...

Ada aku tengok bagi bad review tapi letak 5 star....camner tu

anggeriklatifah replied at 23-7-2022 04:46 PM
Ada yg mengaku jadi agent sebb dia selebriti.

sufian loy ke? sebab nampak banyak kota nuha inai ni depan kedai dia kat eco majestic semenyih

Nham22 replied at 23-7-2022 04:57 PM
Dah lah cukup2xla gunekan agent untuk kaya...walhal product tak terjualpon.. Product tak solid tuk d ...

benci tau kalau agent x capai sasaran or ape entah istilahnya tu, kena terminate... ak x sanggup nk simpan stok byk2 lps tu duk promote non stop kat kwn2 utk beli. asal bsembang je promote brg pahtu up status kawan x support beli brg yg diorang jual, pakej perli2 kat socmed.... benda ni boleh jejaskan keharmonian persahabatan n kekeluargaan tau.

Pak.dolla replied at 24-7-2022 10:41 AM
.
Byk mkn semut depa ni...dulu dgn family dan mak sedara, adik beradik dan benakians sibuk nk jatu ...

Aku memang memyampah diorang ni anak beranak
Elok ditelan bumi secepat mungkin
Akhlak sorang2 hodoh sangat, tak padan dengan bertutup litup
Macam ni gayanya umi dengan arwah ayah diorang ni didik anak2

Ai rasa pelik tgk gambar yg pertama....
dh
anyway, situasi yg berlaku kt neelofa ni dh rupa cult lk... siap derhaka bagai, ni suma ajaran mikimaus la nih...

Cleocatra replied at 24-7-2022 02:48 AM
Aku memang memyampah diorang ni anak beranak
Elok ditelan bumi secepat mungkin
Akhlak sorang2 hodo ...

.
Samalah dgn aku...aku ingat aku sorang yg menyampah gile dgn depa sekeluarga...rupanya ada gang jg..

MatDeghem replied at 24-7-2022 10:17 AM
Nak cari gambar ini.....

Bang mat… yg gambar bawah tu.. lofa ckp bg sy 3 tahun tu utk apa abg kat… 3 tahun utk mendunia internasional ke… rs nak gelak je bila setiap kali jah gebang apa2.. dr dulu lagi aku tak pernah percaya ckp jah ni.. ckp nak nmpk lagi hebat dr org lain

Menci tol haku
Klu fonder lahanat jenis paksa² ejen ambik stok sekian². X capai target kena buang kekdahnya...
Baik cari yg jenis xyah simpan stok. Semua hq uruskn. Ala² dropship..

Nizleen86 replied at 24-7-2022 01:09 AM
Kesian jah..apa dia buat semua tak menjadi.
Meniaga innai pun asal boleh. Ada ke agent tu sendiri yg ...

Takde staff la tu buat. Nak jimat kos tak hire staff. Tu yang bini jah sampai tak balik pukul 4 pagi. Suruh je la agent lipat kotak sendiri kihkihkih

Edited by Peachlilac at 24-7-2022 11:09 AM
ninjago replied at 24-7-2022 10:23 AM
ok tak inai nunha dia nie.. baru nak cuba tgk2 dah ada kontroversi.

Kalau you suka inai color gelap I rasa okay je. Cuma yg I perasan inai dia tak boleh biar lama. Kalau you dah bancuh, kena habiskan terus.tak boleh ulang pakai. Kalau ulang pakai buruk yg amat jadinya. pastu tak boleh cair sangat. Lagi mudah kalau you tak guna botol yg dia bagi tu. Kakak I bancuh dlm bekas kecik pastu guna cotton bud. Ahahah. Sbb kalau guna botol tu cair pastu inai tu tak melekat pon kat kuku. I tak suka sbb kaler dia mcm kuku lebam. Maybe sbb I guna yg lebih2 yg akak I dah guna tu. Tu buruk tu. The only thing I suka pasal inai lopa ni, inai dia mmg bau daun inai. Tu je la.
Tapi tbh bagi I rm 35 utk inai tu tak berbaloi la. Mahal. Hahahah. Sekian rebiu I. Hahahah

Edited by Pak.dolla at 24-7-2022 03:07 AM
chinta89 replied at 24-7-2022 02:47 AM
benci tau kalau agent x capai sasaran or ape entah istilahnya tu, kena terminate... ak x sanggup n ...

.
Aku bukan nak riak la...tp aku nk cerita manalah tau terbuka hati sesiapa nk buat mcm aku ni hahaha...

Aku pernah la beli produk ni, sebenarnya aku tak nak pun tp sebab kesian aku tolong lah beli hahaha...ada tu pernah dm aku...aku beli je...

Tp jgn produk jah...aku tak akan beli...sebab pemenat benak dia...pantang org komen perkara betul psl jah...berduyun² cybertrooper dia dtg serang...lepas tu pujian depa yg melampau pd jah...then depa akan tuduh konon yg komen peminat org sebelah kata benak..aku mmg menyampah mcm lah kita ni x tau psl jah...

Peachlilac replied at 24-7-2022 10:06 AM
Kalau you suka inai color gelap I rasa okay je. Cuma yg I perasan inai dia tak boleh biar lama. Ka ...

wahhhh i sukaa ada review jujur camnie. tq sis. taknaklah beli camtu. baik pegi buat inai kt tempat inai je. leave it to the experts. puas hati. harga pun takla sampai rm35 kan.