CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 4528|Reply: 33

Aidil Aziz Tak Kisah Fasha Sandha Gemuk- "Tak Nak Diet Keterlaluan Nanti Susu Kering"

Gemuk atau kurus tidak menjadi isu dalam rumah tangga yang dibina pasangan pelakon Fasha Sandha dan Aidil Aziz.
Menurut Fasha atau nama sebenar Nur Fasha Sandha Hassan, dia bersyukur kerana suaminya sentiasa menerima keadaan diri yang kini sedikit berisi.

Foto: IG

"Aidil tak boleh jadi personal trainer saya sebab nanti saya akan jadi manja. Tapi dia seorang suami yang sangat menerima kekurangan saya.
"Walaupun saya cakap rasa diri gemuk, dia tak pernah paksa saya untuk kurus. Pada dia, tak penting pun kurus asalkan saya sihat.
"Dia pun tak pernah pandang rendah terhadap saya. Kami saling terima kekurangan masing-masing," kata Fasha kepada mStar.

Untuk rekod, Fasha mendirikan rumah tangga dengan Aidil Aziz, 33, pada Mac 2019 dan dikurniakan seorang cahaya mata perempuan Aisha Amaira Mohd Aidil yang dilahirkan pada 7 Ogos tahun lalu.
Menerusi perkahwinan pertama, Fasha mempunyai dua cahaya mata iaitu Putra Rayfal Ramli, 7, dan Putri Raysha Jemyma yang kini berusia lima tahun.

Dalam pada itu, pelakon drama Scammer ini mengakui mengambil masa agak lama untuk menurun berat badan selepas melahirkan anak ketiganya, Aisha Amaira.
"Selepas saya bersalin, memang ambil masa agak lama nak turun berat badan walaupun jaga makan sebab saya menyusukan anak.
"Tak boleh nak diet terlalu ketat sebab bimbang susu akan jadi kering. Sebab itu saya tak paksa diri untuk diet keterlaluan," ujarnya.

Sementara itu, Aidil turut bersyukur dia dan Fasha berjaya tercalon dalam top 5 Pasangan MeleTOP untuk Anugerah MeleTOP ERA 2021 (AME2021).
"Sebenarnya kami tak sangka dapat Top 5... nak dapat top 20 pun susah sebab ramai pasangan yang lebih menarik. Apatah lagi, kami ini pengantin lama.

"Kita dapat Top 5 ini pun dah bersyukur dan gembira. Tak menang pun tak apa sebab sebenarnya ramai pasangan selebriti," kata Aidil. -CARI
Sumber: mStar Online

geram tgk anak dia si amaira tu. comel btol

hello2 ketua rumah tangga tu... takkan la nak kena kisah sheolss gemuk...
kalau gemuk boleh kurus balik... jangan kepam dan wajah cepat tua je...
kalau lambat titik advanced night repair makin tua la wajahnya tu sebelum usia agittewww...

Wojib eh retis2 posing ngn telekung/sejadah nih?

Sihatnya anak lelaki diaaaaaa

Sweet je aidil ni. Terima fasha seadanya. Tp mmg comel la anak dia ngn fasha. Yg amaira tu

Follow Us
Bagus laki dia
FS dah mmg family baka badan berisi
Aidel mesti dah perasan dr dl, sebab tu dia xkesah pun

Ok je. Takde la gemuk sgt pon

Aidil rugi tak kenal masa zmn fasha hot kebabom dulu.badan mmg kurus nan papan dan fit.tp tu la perancangan Allah itu baik.

tak kan lak aidil nak kata dia kesah fasha gemuk..mane maunye

Ok jer badan fasha..

yang penting anak sheols gebu putih melepak mcm maderinlo she. happy tengok pasah skrg happy je tak mcm dulu melepek tepi beranda dengan kucing mengenang naseb kasta yang tak berkesudahan

Mmg la xkisah.masa kenal pon size mcmni jgk..ni tambah lg sikit je...kalau kenal masa anak dara,ada la rasa beza nya
Semoga bahagia till jannah fasha & aidil

Ni bukti kena kawen lelaki hensem.mak comel mcmmana pon dpt anak baka laki xhensem,kurang comel anak2.
Baka laki hensem berganda2 comel

aemon replied at 5-1-2022 03:11 PM
Aidil rugi tak kenal masa zmn fasha hot kebabom dulu.badan mmg kurus nan papan dan fit.tp tu la pera ...

Klu kenal pun masa tu manalah FS nak pandang aidil.
Masa tu FS tak matang, berlumba2 jer nak cari jerung.
Dont you remember
My future husband is somebody hokeyyy

Kalau Aidil tackel masa FS tgh mendonia, mana maunyerrr dia pandang. Si Jejai jugak yg ensemmm

Dolu2 whoareyours aidil. Lg ada kes mendadih pulak

Still lawa. Org pon paham ank dah 3 n dah tua n she not petite type pon. I lg terkejut tgk bdn ND since she petite.

cheezel replied at 5-1-2022 01:54 PM
Sweet je aidil ni. Terima fasha seadanya. Tp mmg comel la anak dia ngn fasha. Yg amaira tu

Mmg la dia terima FS seadanya sbb FS lg berduit drp dia. Rumah dorg duduk tu pun rumah yg FS-Jejai beli tp skrg maybe Jejai bagi kt ank2 dia kot. Yg ptt bersyukur si Adel tu sbb FS sudi terima dia, dah la dia pernah masuk jel, pastu income pun tk selebat FS. FS ni boleh je takel orka time dia janda dulu tp maybe dia belajar dr pengalaman kot, harta benda tk boleh beli lebahagiaan tp penerimaan keluarga mentua yg boleh membahagiakan. Tp i must admit, dorg mmg sepadan sama kacak dan cantik, compared to Jejai muka kampung, tk nampak muka kaya anak somebody. Gen Datin Seri sgt kurenggg mukanya, tgk la  ank2 Jejai-Fasha, Jejai-ND compared to FS-Adel, ND-Bossned. Cucu2 Datin Seri, ank si Cho tu pun muka kampung mcm nendanya jugak......p

Mesti lah kena terima dah isteri kau and isteri kau lagi famous kut..

12Next
Return to list New