CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: azhardanil

Pengalaman Kawan Aku Di China

wakakakakaka.... aku rasa macam tu jugak tp kalu kou baca post aku tu kan ker aku dah tukar bili ...
xbrapebaik Post at 1-12-2010 13:53

maknanya benda tuh dah berminat ngan ko dan dia mampu ikut ko kemana ajerk pegi sebab dah terpikat ngan ko nyer tutttt besor..muahahahaaa cuba ko berani dengar luahan yg dia nak katakan.. pasti dia akan ikut ko sampai malaysia...

maknanya benda tuh dah berminat ngan ko dan dia mampu ikut ko kemana ajerk pegi sebab dah t ...
totokreturn Post at 1-12-2010 13:59

rasanyaler kot.... huhuhuhuhu xder maknernya tok.... mati aku nanti.  xpasal2 kang.... stiap ari menadah jer.....

aku ada gak citer kat shanghai....aku g sal kerja....selama aku g n tido hotel ok je mmg tak de apa2. tapi yg aku g b4 raya dulu...aku cuak gak lah. mlm tu aku sampai terus cek in....masuk bilik cantik...besar aku suka sgt...tiap2 kali aku g mesti tukar hotel heehhe. masuk2 aku ambik gambar dulu...bilik, bilik air sekali....cam xbrpbaik ckp lah toliet kaca so nampak lah tv n katil aku....then aku solat n siap2 kuar g dinner. aku balik je...cam terperasan mana bantal cantik atas katil (kekonon bantal tu cuma hiasan je lah). aku malas nk fikir n aku ckp mungkin aku tersalah nampak kot tadi...aku tgk toilet kemas..sbb habit aku kalo masuk toilet mesti letak towel kat lantai jgn bagi basah....kemas...aku cuak dah....aku tgk sejadah pun dah berubah.....tetiba aku ternampak ada anak patung pink kecik je....kat sblh katil,... sbb aku pasti sangat memula masuk mmg tak de anak patung tu...aku buat tk tau je...tv mmg aku pasang kuat2 walaupun aku x fhm, lampu semua aku pasang....aku nk guna internet...internet lak tk blh. aku pun lepak atas katil .... n main hp...n tgk gambar yg aku ambil masa dinner tadi.....baru teringat ada gambar memula masuk bilik hotel.......eeeeeemmm mmg ada bantal cantik tu atas katil, anak patung tak de...pas tu aku terus tido.....sib tak de gangguan......n sib 1 mlm je kat situ.....balik aku citer kat kwn aku....dia tnp knp tak ambil gambar anak patung tu....aku ckp....iiissyykk tak berani lah...mana tau snap2 tiba kuar gambar lain....

aku ada gak citer kat shanghai....aku g sal kerja....selama aku g n tido hotel ok je mmg tak de apa2 ...
punchup Post at 1-12-2010 15:03

kenapa kou xamik patung tu???? dia nk berkawan tu.....
kalu kes aku tu lain ler.....

kenapa kou xamik patung tu???? dia nk berkawan tu.....
kalu kes aku tu lain ler.....
xbrapebaik Post at 1-12-2010 16:41

tk berani aku.....mau tak balik mesia aku

klu g china jumpa antu cina + bau2 colok...
klu g india jumpa antu style indian la..+ bau setanggi...
klu kt mesia antu mcm2 ada...... melayu , cina, india, iban dll...1 malaysia la katakn...
klu g oversea tmpt org putih ke.. maybe x jumpa antu pesen yg org melayu selalu jumpa la kot...pocong , pontianak, toyol.. xde kt sana....
so, conclusion nya pd aku la.. syaitan & jin ni merupakan diri dlm bentuk yg sesuai dgn tmpt, & org2 yg nk dea ganggu tu la... bukannya roh org2 yg da mati tu x tenteram dok g ganggu org sekeliling... coz bukan ke terputus hubungan org yg dah mati dgn dunia yg kita duduk skrg... so klu jumpa org yg ada basic agama.. akan berusaha dgn berdoa pd Allah & solat+ baca ayat2 alquran... & klu sebaliknya tu yg g jumpa bomoh2 sesat ...
tpi mcm xbrapebaik terjumpa pesen antu cina kot.. bis tu ada bau colok... so, bodos btul setan@jin yg menyerupa tu... silap x tau org yg dea nk kacau tu dr mesia... tu yg ganggu style cm antu cina.. huhuhu...(ye ke..? memandai je aku ) x pon dea silap kot.. xbrapebaik muka cm cina kah...?? ntah lah.... any forumer yg leh explain ttg hantu2 yg selalu org jumpa tu.... dr mana dtgnya antu2 tu ekk...

Follow Us