CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: lil_honey

lelaki selepas clash

40# edrina_huda

oo yeke. emm.,..ada kemungkinan lain x?

masalah datang dari diye jugak...
pempuan leh terima kekurangan diye, tapi diye tableh terima ujian dari si pempuan..wadehel lak kan...
padahal nak kata mintak clash tu takde la jugak...jus ...
lil_honey Post at 22-3-2010 09:42

lelaki ni ego honey...kalau diaorg salah pun, diaorg taknak mengaku...jgn fikir pasal dia, cari je jantan lain atau cari aktiviti lain...dia xnak contact, jgn u cuba contact dia...kita perempuan pun leh ada ego gak...

lelaki mmg sukar d fahami...aku yg sedang merajuk dgn hubby nie...langsung x di pujuk nya..last2 aku hantar sms..pun dia x reply...susah memahami mereka...lagi2 bab ati & perasaan...kesian haku yg merana di sini...

ala kau ni sosial sgt...x pyh la ko nk kwan ngan dia lg..dah clash..lgpn bkan elok ko kwan laki bkan mahram ko..kecuali la ada hal2 penting je..hentikan je la t'lalu bebas sgt kwan ngan laki..kapel pn lau ikut Islam,. haram..lain la ko dah nikah..baru sah..x pyh ko nk pning2 pk nk sakit hati dah..dia x mo kwan ngan ko..biar je la...kan ke lagi baik...

me lagi suker kalo xbf tu tak contact trus...kalo dier contact mau berdas aku bagi...saper suruh ko dump aku...huh!!

21# lil_honey

ala..ko jgn cayer sgt profesional lelaki ni
aku nyer bf dulu prof gak sbb dr kump pengurusan dan prof  keje gomen tu

tapi bila dh takde hubungan ni delete aku dr list fb dia
per cer
cm la aku nak sgt ganggu dia
tp takpe, aku maafkan...
kalau itu membahagiakan dia

Follow Us
ahahahaha...diye still lagi la kat fb aku..masing2 tak kacau la hak masing2..ikut suke la, tapi aku tak suke la nak bermusuh2 nih.....
klau boleh, aku nk putus cara baik...itu je....aku tanak, nnt terungkit sane, terungkit sini...lagipun, umah aku ngan umah diye dekat... sebelah menyebelah je..ape2 perkembangan diye, family aku tau, ape2 perkembangan aku...diye mungkin tau...
aku tak mahu la nnt kata2 maki hamun kuar, klau aku tak clearkan....nape perlu ade dendam dihati? sedangkan diye masih lagi ade dipersekitaran aku...
aku tak sedap la cam tu...
tapi klau dah u all laki ckp cam tuh..memang clash, clash terus..tanak kawan2...
i want to know..ape yang ade dalam hati korang tuh? dendam ke? benci ke?

mula2 putus aku delete friend
lama-lama aku add balik sebab rindu

RE: lelaki selepas clash

hah..lepas baca post u ni..i rasa semua lelaki ni sama je kot..coz sa nak masuk 2month da apa yg u rasa jd pd i..i pun pelik la..kenapa..apa yg ada dlm hati dia?kenapa dia benci sgt kat i..delete FB delete Ym..padahal da couple 5years.if kawen anak da  nak masuk sekola tadika..pelik..i xtau sbb nya..i pun tanak bmusuh..i nak jd kawan..bila clear..bemula sebagai kawan so kenapa xbole akhir sebagai kawan juga?pelik la..at least face to face..ckp..ni terus senyap mcm tu..alasan takda perasaan..ish..wahai sang lelaki..apa yg kamu pikirkan ni!!!!....apa ada dlm hati kamu...kata gagah...tunjuk la..huhuhu...kan honey..tol x?

sori..ter' emo..hehe..actually tiba2 i rasa nak join forum ni td..hehe..actually forum mcm ni really helpful la juga rite..to release sikit emosi sengal ni..hehe

hah..lepas baca post u ni..i rasa semua lelaki ni sama je kot..coz sa nak masuk 2month da apa yg u rasa jd pd i..i pun pelik la..kenapa..apa yg ada dlm hati dia?kenapa dia benci sgt kat i..delete FB d ...
mas_sasuka Post at 25-3-2010 15:39

yup, that what i mean..
i tanak kenangan tu diselebungi dengan cerita2 buruk....aku tanak, ape yang diye igt kat aku sume yang buruk2....

51# lil_honey
Tp kenapa..apa yg buat jd mcm ni??sala apa pun xtau..padahal da abis jaga da kehidupan dia..pelik kan...apa kurangnye kita ni..n..yg i xtahan tuh..ade plak sore2 sumbang bodo kata i xmasa depan..sbb tuh my ex dump me..bodo x?hello..aku ade degree..ade keja..bukan aku makan tido duit makbapak..bodo betol..oke fine if takde perasaan..tp buat mcm pihak kita plak yg sala..adoi..lemah ke kita ni??hebat ke dorang tuh??so..bila da clash..bahagia ke dorang?? huh? cantik sgt meh makwe baru??xpaham...xpaham..apa kau buat honey nak lupakan dia?aku buntu beb...

mebi diye ade sbb buat cam tuh, tapi in this case, better clearkan la kan...klau tanak bitau tak pe...tapi bitau elok2 kan senang...dari dengar cite orang kan..bile call tanak angkat..

honey mana ade lupa diye, just honey tahan sume dugaan ni sa...dari awal, sampai akhir, honey nak jadi terbaik untuk diye...tu sbb honey nak diye igt yang baik2 je tentang honey...honey tanak ade dendam...

huhu...tuhla..me too..5 years..plus 1st love..susahnyee nak lupakan..tp nak buat mcmana..ada silap mana2 yg xterperasan..cuma harap dia bahagia..tuh je..huahua..pedihnyee..sakit nyee...kadang2 windu..adeh..haha..sengal kan..i tau..i rasa i da sengal..u mcm i x?hahaha...

maybe ex tt tu nk mulakan hidup baru

tu pasal dia xnak tt ganggu

die dh dpt pengganti

xmau dinganggu...lg satu confirm dah ada pganti yg lg byk kelebihan..cam mnja...cntik..baik...kih3...

Assalamualaikum...

ni honey nak tanya la korang orang laki nih....klau lepas clash, lelaki diam, langsung tak contact, even sebagai kawan tuh, ape maksudnya...masih syg, atau menyimpan dendam atau, ...
lil_honey Post at 22-3-2010 08:28

Waalaikumussalam....

rasanya saya tak kan berhubung dah....
tempoh sukar tuh kalau berlaku

xmau dinganggu...lg satu confirm dah ada pganti yg lg byk kelebihan..cam mnja...cntik..baik...kih3...
kementot Post at 4-4-2010 14:15

khennnnnnnnnnnnnnn ketot

statement very the giteww

MERDEKA & CARIK POMPUAN LAEN