CariDotMy

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 4498|Reply: 30

AKU TAKOT..

salam sume..ermm..aku tengah takot nie..tadi aku kuar ngan pkwe aku pegi pantai kat kawasan kampung kat2 sini..tapi jauh lar gak dari umah aku..tibe2 ade orang kampung tu datang kat aku ngan pakwe aku,dalam 4 orang larh orang tu..die orang nak tangkap aku ngan pakwe aku tapi aku ngan pakwe aku tak wat pape pun..mase die orang datang aku ngan pakwe aku tengah duk kat atas moto jew..so die orang lepas jew larh kali nie..tapi kalo nmpk sekali lagi memang kene larh aku ngan pakwe aku..tapi yang aku takot sekarang nie die orang amek name aku ngan pakwe aku..and aku takot kalo2 die orang bagi tau abah aku..tapi aku tau aku tak wat pape,watpe aku nak takot kan..tapi tu larh aku takot dieorang datang umah aku jew..lagi pun salah sorang orang tadi tu ade yang duk kat belakang umah aku nie..aku takot sangat sekarang nie..aku cume takot kalo abah aku taw,abah aku pikir bukan2..ishh..

Rate

1

laa.... kan da kena. ko kena berani la berdepan dengan abah ko. terangkan hal sebenar dan jangan duk kuar lagi tanpa pengetahuan famili ko

kalau tak buat salah nape nak takut...

Moralnye jgan mrendek bduaan di tepi pntai.nme pon kmpuungg kan..

dgn masalah sosial yg ada la ni...pandai2 la ang jawab nohh..

1# tie_tie

kat tempat tu mesti dah byk kes sosial sbb tu diorang buat anggapan setiap kapel yg datang situ
akan buat perkara x elok. Elakkan lah berdua2an,yg boleh mendatangkan syak,
kalau nk lepak skalipun pilih tempat yg ramai orang...lagipun kan itu kt kg

Follow Us
Sbnrnya zaman aku sekolah dulu...pernah ada kes budak kg aku kena angkut ke balai sbb lepak2 campur laki & perempuan yg mungkin boleh mendatangkan syak. Tujuan diorang buat camtu sbnrya nak ibu bapa tau aktiviti anak2...lagipun diorang tu semua budak2 sekolah

apsal lepak atas motor?
punye la luas tmpt kat situ..
org tgk op kos la..
kampung kot..

aiyokkkkkkkkkkkkkkkk...

hampunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..

bersedia la untuk kene tibai lepas ni..lain kali fkir dulu kalau nak kuar dng bukan muhrim!

Ko kuar umah tak dpt keizinan dulu dr org tua ko ke? Kalu dpt izin watpe ko nak takut..

Tt tkot kene rotan ngn pak die kot sbb dting scare smunyik2

salam sume..ermm..aku tengah takot nie..tadi aku kuar ngan pkwe aku pegi pantai kat kawasan kampung kat2 sini..tapi jauh lar gak dari umah aku..tibe2 ade orang kampung tu datang kat aku ngan pakwe aku ...
tie_tie Post at 24-1-2010 17:16

hye TieTie...how old r u eh?berani kerana benar, takut kerana salah katenye...so klau u rase u keluar tdi dgn keizinan n mmg tkde berbuat perkara yg salah, dunwori my dear, tk perlu takut..lebih baik klau u dulu yg bgtau ur parents sblm mulut2 lain yg bgtahu...takut klau mulut2 tu ade yg jenis mulut2 longkang yg sampaikan, lain jadinye nanti....

mak ngan abah aku takde..yang ade adik ngan akak aku tadi..aku tak rapat sangat ngan dieorang..so aku tak bagitau la..tapi kalo ade mak aku..aku memang bagitau kalo aku nak kuar..

hye TieTie...how old r u eh?berani kerana benar, takut kerana salah katenye...so klau u rase u keluar tdi dgn keizinan n mmg tkde berbuat perkara yg salah, dunwori my dear, tk perlu takut..lebih b ...
MsQuerida Post at 24-1-2010 18:59

umo??18..dah cube tak nak rase takot..tapi takot gak..tie2 nie suke pikir yang bukan2..sebab tu camni..

1# tie_tie

kat tempat tu mesti dah byk kes sosial sbb tu diorang buat anggapan setiap kapel yg datang situ
akan buat perkara x elok. Elakkan lah berdua2an,yg boleh mendatangkan syak,
kalau nk l ...
greyrose Post at 24-1-2010 17:51
a'ah memang banyak..tapi aku tau pun dari kawan2 aku..tapi tak sangke gak budak2 kat kampung tu teruk..

tapi kan aku sebenarnye memang salu lepak situ..tak pernah lak kene..tu yang aku pelik..

relaks ar t_T jgn tk0t k..wt relaks je..dulu pun sy penh kena gak mcm tu...tp duk dlm kete ar...
kec0t gak per0t diorg tnye mcm2...sy siap panggil parents dtg lg..wawaw..sbb time tu da kul 1pg...hahaha...ade kah aku gatal???

moral of da story...pasni nak kuar p mana2 bgtau org kat umah tu...x kira rapat @ tak....n paling bagus bgtau nak p jumpa sapa / buat apa...at least sumthing happen xdalah dorang terperanjat...../ tergezut....

relaks ar t_T jgn tk0t k..wt relaks je..dulu pun sy penh kena gak mcm tu...tp duk dlm kete ar...
kec0t gak per0t diorg tnye mcm2...sy siap panggil parents dtg lg..wawaw..sbb time tu da kul 1pg...haha ...
myra86 Post at 24-1-2010 20:03
dah wat relax myra..tapi asek takot..takot orang2 tu datang umah bagitaw abah tie2..ishh..

tapi lepas dah balik umah..camne parents myra..dieorang marah myra??

12Next
Return to list New